+1 oy
300 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

Birkaç akraba ile dün akşam kutladık, iyiki burda erkenden yapmışım darısı asıl doğum günümüze inşallah 

image

image

12 Cevaplar

0 oy
(44,718 puan) tarafından
Magnet paylaşan sendin demi bu kara kaşlı  yakışıklı oğlundan tanıdım maşallah iyiki dogmus paşa ♥️
tarafından
Teşekkür ederim canım :) evet bendim ama o kadar magneti kimseye vermedim unutmuşum misafirler gittikten sonra aklıma geldi :))
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ya cok guzel olmus canim bnm dogum gunu kutlu olsun masallah sende ayrı bi guzelsin:D
tarafından
Çok teşekkür ederim canım sen de öylesin dir eminim :)
0 oy
(3,823 puan) tarafından
İyiki doğmuş kuzu ömrü bahtı açık olur inşallah Allah güzel insanlarla karşılaştırsın 
tarafından
Amin inşallah canım cümlemizin çocuğunu iyi insanlarla karşılaştırsın Rabbim
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Mâşallah size ❤ iyiki doğmuş minik nice mutlu yıllarınız olsun canm:)
tarafından
Teşekkür ederiz güzel dileklerin için canım :)
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Nice mutlu yıllaraaa bu arada eşinle çok benziyorsunuz
tarafından
Çok teşekkür ederiz canım :) bu arada çok duyuyoruz bunu inandık artık benzediğimize :)
0 oy
tarafından
Iyi ki dogmus nice mutlu yillara da 1 ay onceden niye kutladiniz kiz 
tarafından
Teşekkür ederiz canım, ailelerimiz den ayrı şrhirlerdeyiz her şeyimiz yalnız oluyordu bide babaanne ve dedemiz çok düşkün oğlumuza onların yanında yapmak istedik çok sevindiler
tarafından
Benim annemler de ara tatilde gelecekler şubatın ilk haftasinda gidecekler oglum da 3 mart dogumlu dogum gunu yapsam seninki gibi 1 ay onceden oluyo
tarafından
Ben sosyal medya kullanmıyorum zaten canım bir WhatsApptan paylaşım yaparım o da çok nadir kendi doğum gününde paylaşırım fotoğrafları da bizden başka kimse de erken olduğunu anlamaz bide ha önce ha sonra maksat bir arada olmak güzel oldu ben de çok erken diye düşünmüştüm ama iyi oldu yani
tarafından
Bizimkiler de erken yap dedi de bilmiyorum ki ne yapsam ya bi daha gelemezler cunku
tarafından
Senin tercihin canım bide senin kendi ailenmiş daha rahat olursun ben eişmin tarafında yaptım ona rağmen çok güzeldi
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Maşallah kuzum iyiki doğmuş paşan bide fark ettim de eşinle ne kadar benziyorsunuz öyle maşallah sübhanallah
tarafından
Çok sağ ol güzel dileklerin için  canım benim i :) hep öyle deniliyor genelde sen de fark etmişsin ama uzaktan yakından bir akrabalığımız falan da yok :)
0 oy
tarafından
Daha nice yaş günleri olsun çok güzel olmuş
tarafından
Çok teşekkür ederiz canım inşallah :)
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Maşallah sübhanallah nice mutlu huzurlu yaşlara :)
tarafından
Amin inşallah canım teşekkür ederiz :)
0 oy
(119,380 puan) tarafından
dogum gununuz kutlu olsun
tarafından
Teşekkür ederiz canım :)
0 oy
(13,044 puan) tarafından
İyi ki doğdun Yusuf ☺️
tarafından
Teşekkür ederiz canım :)