0 oy
358 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar dört aylık bı oglum ellerinizden öper dün kayinnam beni aradı gorumcen hasta gel temizliğe yardım et diye bende tamam gelirim dedim sonra iki üç tane  bardak  vardı onları yıkiyordum bizim mutfak gideri taştı her taraf battı sonra kayinnam beni tekrar aradı ne yaptın geçtin mi eve diye bende yok geçmedim gider taştı dedim bana sınırlı bı şekilde aha ben arıyorum gorumceni gelsin sana yardım etsin sonra da bize gidin bizim evin işi bekliyo sizi diye bende sinirlendim kapattım TL eşimi aradım dedim böyle böyle esimde aramis bı güzel kızmış artık konuşmama kararı kaldım çünkü canıma yetti bu arada kızlar ben Amasya liyim Antep e gelin geldim kayinnam beni hep küçük goruyo birşey dese dilimizi bilmiyo Yannis anliyo diyo sanki Türkçe değil de farklı bı dil konuşuyormuş gibi 

9 Cevaplar

+1 oy
(14,428 puan) tarafından
Gelinsin az ye,gelinsin çok konuşma,gelinsin çok gezme,gelinsin saygısızlık etme,gelinsin eşşek gibi evimi temizle

Bu ne ya

Allah belamızı vermiş
tarafından
El den geldik ya canım ondan dir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kizi varmis madem seni niye çağırıyor ki cok temizletmek istiyosa temizlikci tutsun 
tarafından
Canım iki tane kızı var briisi 26biriside 14 bu küçük olana hiçbir iş yaptırmaz siz varken bana mı düşer diyo
tarafından
Lafa bak ya hic yapma sende mecbur degilsin
tarafından
Bende öyle dedim canım essek yaşında kızı varken bana mı düşmüş dedim esimde baya kzdi sen kendi evini temizleyeniyorsun onların evine mi gelmiş sıra dedi
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Senin kaynananın sana laf sokası var şişesi de bahanesi 
tarafından
Oğlu beni bıraksın diye ugrasiyor canım
(3,832 puan) tarafından
Şivesi yazacaktım şişesi olmuş ☺☺
Kaynanan için yuvani yıkma Allah görüyor sen Allah a havale et
tarafından
Öyle yapıyorum canım artık
0 oy
(945 puan) tarafından
Deseydin az yede hizmetçi tut diye 
tarafından
Daha önce ki postum da gormussunuzdur belki ondan beri bana kinli
(945 puan) tarafından
Valla her ne olursa olsun, hiç bişey yokken de bişey olmuşken de böyle bi şekilde çağırılmaz insan. Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır.
tarafından
Canım bana kini var önce ki postum dan bakabilirsin geldi benden özür diledi
0 oy
tarafından
Kocan arkanda ne güzel. Konuşmazsın olur biter. 
tarafından
Allah'a şükür canım
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Çok mu yaşlı niye kendisi kızıyla yapmıyor öyle olsa bile bebeğin varmış kendi ev işin var yetişmek zor kendi evimizi zor hallediyoruz az yesin bi yardımci tutsun versin iki yüz gelsin kadın temizlesin gitsin çok saçma ya
tarafından
Canım 47yasinda daha bı görsen genç evde at gibi tane kızı var dün kizim hasta diyordu bı baktım kafe ye gidip kahve resmi paylasmislar
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Kendi calisiyor mu kendi evinin işini kendi niye yapmiyor onu anlamadim tamam görümcen hasta olmus olabilir ama herkes kendi evinden sorumludur yanii
tarafından
Çarşıda işi varmış koştur koştur çarşıya gitmiş
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Ay şuna bakya evin ayrı tasın ayrı zorundamisin evini temizlemeye hadi elden ayaktan kesilse yada yapamicak durumda olsa kızım yardım et dese insan demeden gider sinir oldum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 132 göst.
11 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 722 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yasemincee (1,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 242 göst.
17 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,406 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 282 göst.