0 oy
135 göst.
Aile kategorisinde (395 puan) tarafından
Hastahanede başvuru yapıldı 144 ü aradım başvuru yok diyor ilk doğumda da böyle dediler sonra yatırıp geri cekmişlerdi bilgisi olan varmı

7 Cevaplar

0 oy
(1,788 puan) tarafından
Canım hastanede başvurulan süt parasıdır dogum parasını sen basvurcan sosyal hizmetler müdürlüğüne gidip 
(395 puan) tarafından
Tamamdır teşekkür ederim
(1,788 puan) tarafından
Sosyal hizmetlere gitmeden kimliği çıkmıs olsun canım başvurduktan 1 ay ayda 1 bucuk ay sonra yatıyormus
-Reklam-
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Hastanede başvurulduğunu yeni duydum cnm 
0 oy
tarafından
hastanede başvurulan süt parasi doğum parasını kimlik çıkartılırken başvuruluyor diye biliyorum 
0 oy
(91 puan) tarafından
Doğum parası ne oluyor 300 tl veriyolar omu süt parası diye biliyorum oda ama siizn dediğiniz ne
0 oy
tarafından

Ben başvuru yapmadım yatmış bana

tarafından
Süt parasi ayri dogum parasi ayri büşracm. Sana yatan dogum parasidir hastane onaylar devlet hesabina yatirir. Süt parasi icinde bebegin kimligini cikartip sosyal hizmetlere başvuru yapiliyor canm 300 tl gbi bi rakam veriyolar . Bide iş yerindrn ayriliyosan eger dogum tazminatin var onuds iş yeri dogum yaptigini bildirir 10.000 tl gbi bi rakam aliniyo egerki almaya hak kazandiysan
tarafından
700 lira yattı cnm  süt parası değil cnm süt parası 200 küsur yattı
tarafından
Güncelledm canm yorumumu.
0 oy
tarafından
süt parası sigortalıya doğum yardım parası her  verilir.süt parası için sgkya doğum parası için sosyal hizmetlere kimliklerle ve doğum belgesiyle başvurcaksın cnm..bebeğin de kimliği olmalı.doğum parası senin adına pttye yatıyor 1-2 ayı buluyor..bizzat yap başvuruyu cnm
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Suan bebegin kimliği varsa onunla sosyal hizmetlere gidin başvurun eger yoksa hastanenin verdiği geçici kimlikle gidip başvurabilirsiniz canim 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 383 göst.
10 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Eluf su tuel (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Taze_anneee1 (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Cikolataaa (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.