0 oy
350 göst.
Diğer kategorisinde (35 puan) tarafından

image

Kızlar instagramda biri var insanlarsan evlerinin ve bebeklerinin videolarini atmalarini istiyor hani inanmak icin bende attim kızımın bez ihtiyacımız var başka bisey istemem dedim gönderdim bebegim evi dagitmis kusura bakmayın dagitmis evi bebek dedim aadcee oyuncaklarını atmis yere ne dağıtması bildiğin çöp ev yazmış hayır dedin bisey demedim aradan 5 gün geçti ses yok seda yok yazdım dedim ki evimin görüntüsünü evladimin görüntüsünü istiyosun bide evime çöp diyosun yardim etmiyosun bana salkk hadsiz sen.kimsin yazmış bende tabiki küfüru bastım sayfasinada girip dolandiiciriyazdim 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bence bu mesajı görenler şikayet etsin sayfa kapansın örnek ben hemen şikayet ediyorum
tarafından
Artıladım valla
-Reklam-
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Yuh artık sözde yardımsever 
(35 puan) tarafından
O kadindanmi
(4,698 puan) tarafından
Yok editörler uyardı
tarafından
Ozaman kafadan kırık desene:)))
(780 puan) tarafından
Beden dili yalanmiymis o kadın sığınma evine giden kadın ben de nasıl üzülüyordum aklımda hep o vardı naptı diye
(4,698 puan) tarafından
Kız yalan tabi kadın sığınmada yazamaz telefon yasak
0 oy
tarafından
Nasıl böyle insanlara güvenip bilip bilmeden ev neyse cocuğunuzun resmini atarsınız 
(9,204 puan) tarafından
Bende ona takıldm :/
0 oy
tarafından

Yani siz böyle insanlara nasıl güvenip kızınızı atabiliyorsunuz tebrik ederim büyük başarı  :angry: 

tarafından
Hastalandigini söylemiş sizde hesap sormussuunuz karşı taraf haklı yani
(35 puan) tarafından
Hesap sormadım tgun geçti bana haber vermedi gönderdiklerini naoto ve ben.kufur etmedim o bana küfür etti
tarafından
Peki nasıl güvenip kızınızı paylaştın
(4,698 puan) tarafından
O kadar haklı ki evin mahremiyetin tanımadığın birine fotoğrafını gönderirken 100 kere düşünmen lazım
0 oy
tarafından
Sikayet edebilirsin canim insanlarin duygulariyla oynamak nedir ya
0 oy
(546 puan) tarafından
Sapik mi degil mi uc kurusluk yardim icin cocugunu neden atiyorsun? Allah kullarina muhtac etmesin o kadar durumun kotuyse belediyeye git.
(35 puan) tarafından
Ne bileyim inandim
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Yani  bütün hata  sende  canım  hadi  evi  geçtim de evladının  videosunu  nasıl  atabiliyorsun  ki  tanımadığın  etmediğin kişiye 

Onlarda  baya  terbiyesizmis 
0 oy
tarafından

image

yaptım bile hadsiz bir de yardımdan hahsetmiş dolandırıcılar
0 oy
(5,355 puan) tarafından
Yaa oyle çoçugunun resmini gnderme mesela ahbap var ihtiyaç harıtası var oralara başvur kızıma bez çıktı byle resim ne ya normal odasını attıp çekseydin gndrrme çoçugunu cnm dolandırıcı bıde kufür edyor terbiyesiz 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 174 göst.
20 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
26 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Car.cnr36 (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 244 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Yorgun0001 (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 334 göst.

379,447 soru

11,358,241 cevap

34,833 kullanıcı

...