0 oy
758 göst.
Diğer kategorisinde (1,787 puan) tarafından
Kızlar şimdi eşimle alakalı bir durum var kuzenime anlattım ben yapamam dedi birde size anlatmak istedim. Eşim yıllarca medresede kalmış biri yani lise zamanından tutun da üniversitesiye kadar hep medresede yaşamış. Üniyi Iğdır'da okudu ve kaldığı medresede çok kadim dostları var abiden kardeşten öte. Ve bunların her yıl tekrarlanan okuma programları var önceden kalan bütün arkadaşları abileri toplanıp bu programlara katılacaklar 10 gün boyunca 5 gün Iğdır'da 5 gün başka bir şehirde olacak şekilde. Bende hiç ama hiç sorun etmedim aylardır bu grupla bugünün planını yapıyorlar herkes arıyor geleceksin değil mi diye sıkıştırıyorlar. Ve işin en önemli kısmı eşime çok ama çok güvenirim 6 yıldır evliyiz ve ben insanları görür görmez notumu veren biriyim bu 6 yıl içinde beni şüpheye düşürecek bir hareketi olmadı olsa benden kaçmaz didik didik kurcalarım herşeyi. Her neyse sizce ben fazla mı rahat davrandım? Yoksa herkes için sıradan bişey mi bu durum?

31 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Güzel bir şey helede İslam'ın içinde benim eşimde olsa seve seve yollarım başkaları gibi içmeye gitmiyo sonuçta burda neler okuyoruz
(1,787 puan) tarafından
Evet çok şükür.
-Reklam-
+1 oy
(700 puan) tarafından
Hmmm cok guvenirsin ama didik didik kurcalarsin burda bir çelişki var sanki ;)). yoksa benmi yanlış anladim
(1,787 puan) tarafından
Didik didik kurcalamadan nasıl güveniyim ? Bişey bulamıyorum ki güveniyorum kapişş ;))
(700 puan) tarafından
:)) anladmda cnm ama güvensizlik olmadan kurcalamazsn bu benim düşüncem tabiiiiiii takma boşver gitsin madem öyle;)
(1,787 puan) tarafından
Kız yok burda neler neler okuyoruz yok Google geçmişte şunu gördüm yok sosyal medyada gizli hesaplar falan e insan ister istemez etkileniyor bende çok etkilenip kurcaladım hemde inine kadar :))) ama temizdi çok şükür
(700 puan) tarafından
Bende sürekli kurcalıyor um ama artık takmıyorum herkes kendine yakışanı yapar
(700 puan) tarafından
Ne ederse kendine eder erkekler kanitta bulsan inkar ediyorlar ne uğraşacağız
0 oy
tarafından
Gayet normal canım yapışık ikizler gibi her yere beraber gitmek zorunda değiliz eslerimizle ah keşke benim ki de bensiz birşey yapsa :)
(1,787 puan) tarafından
Aynen zaten yıllık izne çıkmıştı 1 ay ve bu 1 ayın 20 gününü full evde geçirdi artık sinir krizleri geçirmeye başladım biraz ayrı kalmak cokkk iyi gelecek .d
tarafından
Ayrılık bazen ilişkiyi kuvvetlendirir canım
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Güveniyorsan gayet normal ama yine de gitsin istemem ben sanırım özlerim :D 
(1,787 puan) tarafından
Kız ne ozlicem 1 aylık izni vardı 20 gündür sürekli evdeydi ben yalnızlığı seviyorum artık sinir krizleri geçirmeye başladım ağlıyodum 10 gün bu kafayı toparlamakla geçer artık
(14,032 puan) tarafından
O zaman senin için iyi fırsat :D
0 oy
(4,167 puan) tarafından
Benm esımı tarif etmıssn cnm benım ıcınde sorun olmazdı guvenıyırm sonucta neyle alakadar oldugunu biliyorum. Rnk mi okuyo esin? 
(1,787 puan) tarafından
Evet :) uzun yıllardır içinde
(4,167 puan) tarafından
Esımde oyle cnm masallah ne guzel Allah daim eylesin ınsaallah. Hizmete sahip cıkması takdire şayan. Allah boyle esler nasıp etsin herkese neler okuyoruz burada
(1,787 puan) tarafından
Aynen öyle canım. Amin inşallah daim olur
0 oy
(530 puan) tarafından
Bnm eşimde tatile gitti bugün  arkadaşlarıyla 10 gün kalacak ben sorun etmedim eşime güvenim var 
(1,787 puan) tarafından
Herşeyin başı güven bence. O olduktan sonra sıkıntı olmuyor bence
(530 puan) tarafından
Aynen canım yoksa her sabah çıkıyor evden nereye gittini nerden bileceksin yapmak isteyen her türlü güven önemli ya
0 oy
tarafından
Valla ben de sorun etmem evliyiz diye her zaman da berarber olamayız ya eşimin de istediği şekilde gezme program yapma hakkının olduğunu düşünüyorum sen normal olanı yapıyorsun 
(1,787 puan) tarafından
Ay allahtan yazdım buraya valla içim ferahladı kuzenim abarttığımı söyleyince
tarafından
Bence kuzenin abartıyor sen degil canım için rahat olsun:)))
0 oy
tarafından
Bilemedim de eşim bensiz şehir dışına çıkmaz benim eşim gider mi diye düşündüm de bu kadar uzun aslaa en fazla 1 gün 
(1,787 puan) tarafından
Biz alışığız ayrı kalmaya iş dolayısıyla maalesef :/ o yüzden bana zor gelmiyor hatta kafa tatili gibi olmaya başladı .d
tarafından
Yaa biz eşimle ilk defa 2 ay ayrı kaldık o da askerlikten dolayı eşim asker de yemin etti ne olursa olsun aslaaa dedi ben nereye sen oraya dedi
tarafından
Ahsenbenn kiz niye eşinden ayrı kalmaya alisiksin güvenin yuzde yüzde olsa eşini kendine alıştır. Sensiz bir yerde kalamasin yani bu 10 gunluge lafim yok ama isi geregi uzagiz diyosun yapma birseylee bul yanina getrt adami
(1,787 puan) tarafından
Adam zaten dibimden ayrılmıyor ki ben biseyler bulup yanımdan uzaklaştırma derdindeyim sen biseyler bulup yanına getirt diyon .Dd
işi vardiyalı yani iki gün evde bir gün nöbette 6 yıldır alıştım artık evde tek kalmaya her gece birlikte uyuyor olsak ayrılmak bana çok zor gelirdi ama iki günde bir ayrı uyuduğumuz için zorlanmıyorum artık
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Gayet normal bence güveniyorsan sıkıntı yok erkekleri bu kadar sıkmaya çalışmayın kız onlar da insan. 
(1,787 puan) tarafından
Yok be hayatta sıkmam hatta annem bile kızar bazen bu ne rahatlık diye. Ama güvendiğim için kafaya takmam hiç sonuçta zincire bağlasan zincirle oynaşır, yapacak olan her türlü yapar
(1,092 puan) tarafından
Aynen öyle kuzu yapan her türlü yapar. O yüzden güveniyorsan asla sıkma
0 oy
(866 puan) tarafından
Sorun etmezdim 

Risale mi okuyorlar 
(1,787 puan) tarafından
Evet canım yıllardır nur talebesidir eşim orta okul çağlarından beri
(866 puan) tarafından
Bnde sohbetlerine gidiyorum  güzeldir ortamı falan
(1,787 puan) tarafından
Evet çok güzeldir :)
0 oy
(141 puan) tarafından
yok canm gayt norml bnm esiminnde medreseden boyle abileri arkadaslari var sene bi 10 gunlugune giderler tabi tercihe bagli esim biz yeni evliyken gitti coluk cocuk olunca kalmaya gitmiyo artk uzun sure ama haftada bi toplanirlar sohbet yaparlar 2 3 saat meraklama arkadasim ayniyiz❤
(1,787 puan) tarafından
Aynen benim eşimde aynı şekilde haftalık sohbetlere katılır buda senede bir olur 10 günlüğüne
(141 puan) tarafından
aynen canm ❤
0 oy
(242 puan) tarafından
Biraz kendinize vakit ayırmanız birbirinizi özlemenin güzeldir diye düşünüyorum:)
(1,787 puan) tarafından
Hemde çokkk :) yalnızlığı seviyorum valla
(242 puan) tarafından
Benimde eşim yılda bu kac kere kampa gider o kafasını dağıtır bende burda dağıtırım kendimle kalırım sonra yeniden devam ederiz rahatlamış şekilde:) bazen insan arkadaşlarıyla konuşmaya yalnız vakit geçirmeye ihtiyaç duyar
0 oy
(907 puan) tarafından
Bunda birşey yok canım ben anormal bir durum göremedim.Zaten seti hiç anlamıyorum,ben asla izin vermezdimleri )) Yani sorsan esinemi güvenmiyorum yok çok guvenirimde etrafta k..sar çok derler.Ayol tecavüz edecek halleri yok eşinize )) mayası bozuksa zaten yapar! Diyemiyorlar ki eşime güvenemiyorum yada kendi öz güvenim eksik! Kimseyi dinleme içinden gelmiş sana göre sakıncası yoksa sakıncası yok demektir,herkesin kurdu kendine sana bulastirmalarina izin verme
(1,787 puan) tarafından
Aynen öyle çok doğru yazmışsın canım
0 oy
tarafından
Canım tatile yada içmeye falan gitmiyo ya dini bı program sonuçta keşke benim eşimde gitse hayır demem.
(1,787 puan) tarafından
Yok ben zaten sıkıntı yapmıyorum kuzenimle konuştuk o biraz şaşırdı bende şimdi düşününce acaba rahat mı davranıyorum diye kendimi sorguladım ama Allah'tan buraya yazmışım içim rahatladı
tarafından
Canım bende risale okudum kızken çok katılırdım bende. Evde olduğundan daha fazla guvenebilirsin
(1,787 puan) tarafından
Evet ortamını biliyorum bende uzun süre düzenli olarak katıldım sohbetlerine maneviyatı yüksek bi ortam
0 oy
(3,046 puan) tarafından
En azından gidip tatil yapmıyorlar. Aralarında güzel bir gelenek oluşturmuşlar. Düzgün insanlarsa gayet normal bu durumu hoş karşılaman. Eşinde doğru yoldan kopmamış olur. Sen tepki verip karşı çıkmış olsan bu arkadaşlarinin yerini bu programın yerini başka şeyler alabilir. Güzel şeyleri desteklemek lazım. 
0 oy
tarafından
Senin düşüncen belli başkasının dediğine kulak asma eşine güveniyorsan hiç bir problem olamaz 
0 oy
tarafından
Benim eşiminde her yıl böyle bir programı olsa hiç problem yapmam.
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Eşine güveniyorsun bence iyi yapmışsın girdin ne olacak hemde birbirinizi özlemiş olursunuz bende olsam bende izin verirdim verdiyse zamaninda
0 oy
(775 puan) tarafından
Gayet normal insanlar 2 aydaa bi iş toplantısı için şehir dışına gidiyor yani 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Bende eşime sonsuz güvenirim asla yapmaz demem ama dediğin gibi kurcalarım her deliği bişey olmaz telefonu hep ortada . Bende gönderirdim yanı 10 gün biraz çok özlerim onsuz ev çok boş geliyor o yüzden sıkımtı olur ama onun mutlu olması kafa dağıtması benide çok mutlu eder yollardım yani 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 568 göst.
0 oy
5 cevap 107 göst.
12 Nisan 2022 Aile kategorisinde Leyla06 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 621 göst.
25 Şubat 2021 Aile kategorisinde Obir_annee044 (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 430 göst.
5 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu