0 oy
621 göst.
Aile kategorisinde (389 puan) tarafından
Bugün 5 tane halimi yıkamaya gönderdim 4 küçük pasapasimi ve oda takımı halilarimida ben yıkadım şuan o kadar içim ferah ve rahat ki halilarim gelene kadar perdeleri falan yıkarım silme yaparım ütü falan yaparım ohh mis valla oğlumun gelmesine 1 ay kaldı 34+4 haftaligim erkenden yaptım rahat rahat oturayım dinleneyim diye kendi çantamı oğlumun çantasını da hazırladım benden mutlusu yok valla ahshsj:) darısı sizin başınıza hamiş anneler

12 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Oh.missss :))
(389 puan) tarafından
Aynen öyle valla üstümden büyük bir yük kalkti
(7,654 puan) tarafından
Hiçbirisi yük değil kendine boşuna yük etmişsin  :)))
En güzel hazirliklar
(389 puan) tarafından
Kız temizlik için diyorum valla kara kara dusunuyordum nasıl yapicam diye yavaş yavaş atildim işte çok.sukur Rabbim herkese tattirsin bu telasi
(7,654 puan) tarafından
Aminn aminn saldimmm gelsin bir an önce dünya isi bitmez
-Reklam-
0 oy
(431 puan) tarafından
Oh ne güzel bütün işlerin hal olmuş maşallah Bnde bütün işlerimi hallettim sadece kızımın gelmesini bekliyorum insan rahatlıyor işi kalmayınca 
(389 puan) tarafından
Ayyy dimi yaa bide oturucaksin kahveni yapıp içiçeksin oh mis
(431 puan) tarafından
Evet sadece günlük işlerimi halledip akşama kadar keyif yapıyorum oh mis valla canım
0 oy
(78 puan) tarafından
Iyi yapmışsın cnm ne guzel
(389 puan) tarafından
Evet yaa kurtuldum
(78 puan) tarafından
Aynen cnm allah biran önce cocuguna kavuştursun sağ salim kucagina alirsin insallah sağlıkla gelsin
(389 puan) tarafından
Allah razı olsun gülüm
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Ohh maşallah, ben de doğumdan sonra doğru düzgün temizlik yapamadım.darisi başına âmin:))
(389 puan) tarafından
Amin kuzum
0 oy
(194 puan) tarafından
Oh mis kolay gelsin cnm bende 34 haftaligim erken mi acaba temizlik için diyorum ama başlasam iyi olcak aslında :) tek başına mı yapiyosun cnm temizliği birde camları falan silerken zor olmuyor mu ben korkuyorum da bı sıkıntı olur diye :/
(389 puan) tarafından
Valla görümcem yanimda ama Allah için bir el bile atmıyor bende ondan minnetsiz sanki o yokmuş gibi kalkıp işimi gücümü yapıyorum dün de 4 pas pas bide 3lu oda takımı halilarimi yıkadım çıktım işin içinden sende hemen başla kuzum inanki diğer haftalar hiç yapamazsın
0 oy
tarafından
Ay haftaya bende vericem halıları 

Diğerlerini yaptım bende bi halılar kaldı :)
(389 puan) tarafından
Ee hadi kolay gelsin kuzum
tarafından
Sanada canım ❤
Sağlıkla kavuşalım inşallah yavrularımıza ❤
0 oy
tarafından
Ayy ellerine sağlık canım sağlıkla gelsin inşallah paşa ❤️

Kız ben de 8 aylıkken ev taşımıştım ayy ayaklarım şişmişti çok zor olmuştu o günler geldi aklıma ya kıyamam kendime 
(389 puan) tarafından
Öncelikle sağol kuzum Allah razı olsun♥️
Bende 6 aylıkken ev taşıdım hemde kolum tetenozluydu Allah'ım neler çektim o kolla hiç anlatamam
0 oy
(604 puan) tarafından
Kız içimi ferahlattin hayırlısıyla kucağına alırsın inslalah
(389 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun kuzum
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Ohh ellerinize sağlık simdiden. Ya ben de ne yapacağım bilmiyorum. Doğuma bir buçuk ay kaldı. Halılarım pek kirli değiller yıkamaya verip yıpratmak istemiyorum çünkü kaydırmaz ince halilardan hepsi. Aslında balkonum geniş musluk da var kendimiz yikasak bir günde hallolur mis gibi çıkar ama otudugum sitede balkona asmama izin vermezler diye düşünüyorum. Alt katımda bir daire var acaba konuşup rica etsem sorun çıkarırlar mi ayıp olur mu bilemedim. Temmuz Ağustos gibi de tasinacagiz tekrar tekrar haliciya vermek istemiyorum. Bı akıl verin kızçeler. Bebisim mis gibi eve gelsin istiyorum
(389 puan) tarafından
Kuzum halıların inceyse bence hiç halı yıkamaya verme derim çünkü senin demenle yıpranır onlar çok uğraşıyorlar çünkü evet alt katından izin al kesinlikle izin verirler hiç utanma temizlik imanın yarısıdır:) hemen başla sende derim hadi kolay gelsin sana da
(1,013 puan) tarafından
Ayy saol ya gaza geldim sayende havalar da mis gibi burda
tam temizlik havası teşekkürr ederim :)
(389 puan) tarafından
Rica ederim kuzum bitirdiğimizde kahvelerimizi içeriz artık oh mis valla
0 oy
tarafından
Ahaha kuzum iyiki erken vermişsin ben 40+1 doğuma giderken haliciyi arayıp ben doğurmaya gidiyorum abi iki güne çıkarım nolur erken getirin demiştim halıları :)
(389 puan) tarafından
Ahahsbsja:) Allah seni kız neden öyle geç yaptın bak işte bende bundan korktum diye hemen gonderdim
0 oy
(119,342 puan) tarafından
uyu bacim     
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Ohh mis gibi temizlik gibisi yok

Doğum yaptığımdan beri doğru düzgün temizlik yapamadım her yer her yerde valla
(389 puan) tarafından
Allah yardımcin olsun kuzum olsun öncelik bebeğini düşün temizlik gelir sağlıklı olun yeter
(3,282 puan) tarafından
Aynen öyle canım sağlık olsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 166 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 375 göst.
30 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 517 göst.
14 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,028 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 388 göst.
1 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,150 soru

11,380,327 cevap

34,869 kullanıcı