0 oy
399 göst.
Aile kategorisinde tarafından

2 dk gözümü üzerinden çektim.Düştü:'( çok kötüyüm baya ağladı vücudunda morluk kızarıklık bişey yok annem aradım bunun için doktora götürülmek düşe kalka büyüyecek dedi. Ne yapmalıyım ilk defa düştü hala elim ayağım titriyor. Hemen elini yüzünü yıkayıp su içirdim vücudunu kontrol ettim bişey görünmüyor . Emzirdim uyuyakaldı şimdi uyuyor başında bekliyorum. Not 8 aylık 

18 Cevaplar

0 oy
(530 puan) tarafından
Uyutmasaydn cnm 2 saatte bi kaldr kusma cok aglma olursa gotur
-Reklam-
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Uyutmasaydin keske en az 2 saat 

Bilinc kaybi gozlerde kayma kusma hareketlerinde azalma yoksa allahin izniyle bisey olmaz istersen bir uyandir uytma bir kac saat tedbir açısından 
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Uyutmasaydin 2 3 saat en az iyiydi canım takip etseydin öyle durumda aklında bulunsun 2 3 saat uyutma takip et gozlerde kayma kusma gibi belirtiler olursa hastaneye gotur 
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Panik yapma canım hemen sakin olup bebeğini takip edebilirsin kusma gözlerde kayma olunca hastaneye gitmek gerekiyor diye biliyorum bide iki saat kadar uyumaması gerekiyor
(1,096 puan) tarafından
Birşey olmaz inşallah onunla geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Uyutmaman daha doğru keşke uyutmasaydin bu durumlarda beyin hücreleri olebiliyor uyudugu zaman 
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Keşke yatirmasaydin 3 saat bekleseydin gözde kayma  kusma gibi bir belirti olursa hemen doktora götürün çok geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
Canım eşin yanindaysa bı doktora göster ne olur ne olmaz. Amacım korkutmak değil ama geçen bebek bakımı sohbete yazmış biri, görünürde bişey yoktu kafasında kırık varmis böyle bişey yaşarsanız ihmal etmeyin diye
0 oy
(9,173 puan) tarafından
Yuksek miydi dustugu yer? Keşke hemen uyutmasaydın
0 oy
(3,527 puan) tarafından
2 saat uyutmaman, gözlemlemen gerekiyor kuzum, gözlerinde kayma, kusma olursa hemen göturmelisin
0 oy
(22 puan) tarafından
Çocugu hastaneye getirin bizim düştügümüz üzüntüye düşmeyin benim kızım yataktan düştü gece yorgana sarılı bir şekilde yorgan sıkıstırmış omzunu  çocugum 5 gün o agrıyla okula gitmiş biz Gencer dedik gecmedi hastaneye gittik cocugumun  köbrücük kemigi kırılmış. Biz bilmiyoruz  çünkü bazen acıyor bazen acımıyordu tepki vermiyordu üstünü giydirirken farkettim   sizi korkutmak için yazmadım sadece çocuga birşey olmz düşe kalka büyücek diye bakmayın sakın 
0 oy
(749 puan) tarafından
Kusmazsa sknti yok hemen uyutma ama  geri
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Bende bi iki kez dusurdum çok panik oldum şimdi 12 aylık aradadusuyir alıştım artık göz kayması kizariklik hareketlerinde sersemleme  olmayınca götürmeye gerek yok ama takip et yine de bisey olmaz ins korkma
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım ne demek doktora gitmemek lütfen acile git Allah korusun kalıcı bir hasar olur bilemezsin gözümü kayıyor kusma var mı diye bekleme lütfen 
0 oy
tarafından
Canım 2 saat uyutma gözlemle hareket lerini anormallik ve gözde kayma odaklanma sorunu kusma  olursa götür 
0 oy
tarafından

Benim kızımda bugün düştü yaa çok ağlamadı buz tuttum hemen sonrada uyutmadım çok şükür iyi 

Geçmiş olsun

0 oy
(359 puan) tarafından
Başına gelmeyen anne yoktur heralde kuzum :D ilk çocukta daha çok oluyor böyle kazalar 2 aylıkken daha dönemezken bile arkamı dönmemle düşmesi bir olmuştu o gece yatamamıştım hiç unutmam o korkuyu kusması baygınlığı yoksa sıkıntı yapma canım gerçekten düşe kalka büyüyorlar ağlaması normal canı yanmıştır Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin 
0 oy
(201 puan) tarafından
Kusarsa tehlike demek bu arada uyutma canım ve niye acile gitmiyorsun 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 450 göst.
22 Ağustos 2020 Aile kategorisinde DENIZ AKYOL (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 294 göst.
10 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 124 göst.
31 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 409 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Kübraaaaa (1,426 puan) tarafından soruldu

378,415 soru

11,326,719 cevap

34,780 kullanıcı

...