0 oy
408 göst.
Diğer kategorisinde (1,426 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

maşallah güzel kızlarım allahim nasip ederse 4 ay sonra diğer kızımı alacam kucağıma inşallah aynı kare de fotoğraf çekmek nasip eder rabbim ❤:) berenim abla oldu kardeşinin resimlerini çok seviyor kardeşim diye inşallah doğunca da öyle sever kelebeğim akıllı kızım ❤ :)

13 Cevaplar

0 oy
(1,297 puan) tarafından

Masallah allah bagislasin insallah sizlere<3

(1,426 puan) tarafından
Amin inşallah rabbim bütün evlatları bağışlasın:)
-Reklam-
0 oy
(453 puan) tarafından
Bnm prensesimn adida beren masslah kuzulara Allah sağlık hzuur mutlruluk versin rabbim tez zamanda kucağına almayı nasip etsin çok güzel bir duygu yarabbim bu cuma gecesi yzuu suyu hürmetine evlat isteyen herkese nasip etsin inşallah
(1,426 puan) tarafından
Amin inşallah rabbim isteyen herkse aratmadan nasip etsin ve gerçekten hak edene
0 oy
(12,881 puan) tarafından
MaşAllah SüphanAllah ❤️ kaç yaşında kuzum 
(1,426 puan) tarafından
1 hafta önce 2 yaşına girdi kuzum kızım
(12,881 puan) tarafından
MaşAllah yaa ☺️ bende 3 yaşında düşünüyorum tabi nasıp bilemem de çok iyi uyku düzeni felan nasıl
(1,426 puan) tarafından
Cok şükür artık büyüdü daha mı:D
(12,881 puan) tarafından
Benimki de 19 aylık berbat uykusu :D
0 oy
tarafından
Benimde bir kızım var ikinci kızım Yolda ama etrafımda okdr ***** insanlar var ki erkek değil diye laf sokuyorlar oğlu olan ogaln çocuğun dan vuruyor bence Rabbim bize büyük bir nimet vermiş çok şükür ki Rabbime ikinci meleği nasip etti bana
(961 puan) tarafından
Hangi çağdayız, hanfi devirdeyiz? Hala bunun lafımı dönüyor gerçekten. Eşimin arkadası da hep benim oğlum olucak senin kızı kacırıcak derdi simdi ikiz oğlum oluyor asırı sinir olurdum bu lafına oğlu oluyor diye övünen bi adam benim çevremde diye. Kız evalt öz evlattır her zaman ikiz oğlum oluyor ama birininn kız olmasını istemiştim ilk allah böyle uygun görmüş
(1,426 puan) tarafından
Zihniyeti olmayan kimseyle muhatap değilim  çok şükür rabbim bana nasip etti yomluklarini göstermesin
tarafından
Amin inşallah Rabbim evlatlarımızı bize bağışlasim cahil çok konuşuyor lar
(310 puan) tarafından
Yaaa ama ben kız çok iaitoyrum inşallah bi dahakine sağlıkla hayirla kız olur benim
tarafından
Rabbim gönlünüze göre versin inşallah erkek te evlat kız da evlat ama kız çocukları ayrı bir tatlı büyük kızım dunya tatlısı
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Mâşallah subhanallah sağlıkla ql kucağına inşallah 
(1,426 puan) tarafından
Amin inşallah darısı isteyip bekleyen herkese
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Maşallah ❤❤❤
(1,426 puan) tarafından
Cok teşekkürler:)
0 oy
tarafından
Maşallah Rabbim esirgesin inş cnm ❤️
(1,426 puan) tarafından
Amin inşallah:)
0 oy
(6,923 puan) tarafından
Benim fıstık kızım büyümüş ya hayırlı olsun canım  ❤
(1,426 puan) tarafından
Büyüdü ablazi geçen hafta 2 yaşına girdi seninki nasil büyüdü mü kac aylık oldu
(6,923 puan) tarafından
Maşallah ona tatlı böcük bizimki de 19 aylık oldu çok şükür canım.
(1,426 puan) tarafından
Konuşmaya başladı mı ya :D seninki de büyümüş maşallah
(6,923 puan) tarafından
Ooooo boyundan büyük dili var benden iyi konuşuyor yaramaz :D
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Yaa ne guzel benimde bir kizim var bunuda kiza benzetti birbirlerine can yoldasi.olsunlar insallah cok isterim saglikla kucagimiza alalim 
(1,426 puan) tarafından
Amin inşallah biz 3 kiz kardeşiz onlar benim elim ayağım inşallah kazılarında öyle olur
(1,663 puan) tarafından
Amin insallah ben oyle cok aile icinde kalabalikta buyumedim ama evlatlarimla mutlu bir aile oluruz
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Maşallah allah bağışlasın sağlıkla al kucağına canım allah banada bi tane kız evladı nasip etsin inşallah 
0 oy
(695 puan) tarafından
Maşallahh kızcelere sağlıklı alın insallah kucaginıza ömürleri kaderleri hayırlı olsun ❤️
0 oy
tarafından

Allah bağışlasın canım <3

0 oy
(202 puan) tarafından
Elinizde ultasyon fotosu önünüzde kültablasi dikkatimi çekti hamileyken bende içiyordum djjdjd ALLAH ikisinide uzun sağlıklı ömürler versin canım 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 525 göst.
20 Ocak 2021 Aile kategorisinde Selimbebek (941 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 628 göst.
0 oy
12 cevap 337 göst.
18 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 375 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu