0 oy
111 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
İki gündür bebeğimin hareketi azaldı ya bi sabah hissettim başka da hep çok hafif hissettim bu çocuk öğlenden beri uyuyormu anlamadım. 

5 Cevaplar

0 oy
(1,096 puan) tarafından
Kaç aylık canım 
tarafından
24+1 canım
(1,096 puan) tarafından
Tatlı birşeyler yedin mi dene bı istersen öyle tekrar bak benim bebeğim bu haftalarda aman aman hareketli değildi zaten
tarafından
Valla içim bayıldı tatlı şeyler yemekten ama bal yiyim bari başka birsye yok
(1,096 puan) tarafından
:D anne olmak kolay değil napcan
tarafından
Yedim ama şimdi kusucam ssjsjzj
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaç haftaliksin.    
tarafından
24+1 :)
tarafından
Birşeyler ye canım uzan sol tarafına yat hareket halen yoksa doktora git
tarafından
Yedim canım inşallah oynar
0 oy
tarafından

Acile gidip bi baktır 

tarafından
Ufak ufak kipirdadi ama çok nadir . Bal yedim inşallah oynar
0 oy
(60 puan) tarafından
Banada olmuştu aynısı çok korkmuştum hastaneye gittim hemen anne yorgun olunca bebekte yorgun olur dinlenmeye çekilir demişti doktorum
tarafından
Kız ben yorgun değilim ki :( hâlâ oynamıyor ya .
(60 puan) tarafından
Biraz bekle sol tarafına uzan tatlı bişey yiyip eğer yine oynamazsa  hastaye git
0 oy
(545 puan) tarafından
Bende 24+1 im haftaligim canım benim de çok oynamaz bazen hiç hissetmiyorum bile azcik tatlı yiyip soluma uzaninca oynuyor. Bende korktum az önce armut yedim uzandım oynadı biraz yine durdu :) bu haftalarda düzeni oynamiyolar zaten korkma bişey yoktur 
(545 puan) tarafından
Bitane kalın peluş battaniye al yeter canım. Onuda çantaya koymazsin ben koymamistim öyle sığar o kalın ya çok yer kaplıyor ama pijamalar için sorun olmaz. İnşallah canım sağlıkla alırız kuzularimizi kucağımıza
tarafından
Amin  inşallah. Tek kalıcam malesef eşimi almiyorlarmis . Kimse yok gelicek inşallah yapabilirim.
(545 puan) tarafından
Yaparsın canım yapamam diye düşünme bebeğine kendi tek başına bakan bir çok insan var yapılamayacak bişey yok zaten bebek kendine baktiriyor yani :)
tarafından
Günaydın . Bir rüya gördüm seninle paylaşmak istedim. Rüyamda bebeğim öyle bir tekme atıyordu ki anlatamam eşime diyirdum ki bak çok kuvvetli attı falan :) sonra bebebgimin elini goruyordum karnımın içinde :) ya çok güzeldi gerçek gibi.
(545 puan) tarafından
Ne güzel rüya gormussun canım gerçeğini göreceksin insallah yolun yarısını bitirdik hadi bakalım az zaman kaldı :)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 309 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde El-Fa-Mi (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 670 göst.
21 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (632 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 228 göst.
31 Mart 2024 Diğer kategorisinde 2801 (180 puan) tarafından soruldu
+1 oy
38 cevap 627 göst.