0 oy
1,370 göst.
Diğer kategorisinde (146 puan) tarafından

Kusura bakmayan hamile bayanlar lütfen :(((

24 Cevaplar

+10 oy
(7,972 puan) tarafından
Yani kusura bakmayinda günlük anlik aliyosunuz hep biseyler yiyosunuz hadi onu geçtim yaptginiz yemeklere kadar hazırladiginiz sofraya kadar paylasiyosunuz bugün mü linç yapacaginiz tuttu sen takma cnm yenisin bilmiyosun bazen aga paşa saniyolar kendilerini burdakiler evde kocalarina laf yetistiremiyolar burda agızlari aciliyo klavye delikanlilarinin
tarafından
Var tabiki beğenmeyen s.g bilir yani çok takılma :)
(3,551 puan) tarafından
Acayip sinir bozucu bir durum. Beni tanımıyor etmiyor yaptığım yoruma çok sert karşılık veriyor. Sözde dini imanı savunuyor ama dinin ona söylediği. Kalp kırmak kabeyi yıkmaktan kötüdür sözünü hiç düşünemiyor. Bebek doğunca cıkarım uygulamadan zaten. İşte hafta hafta takip ediyorum. Birde burda sevdiğim insanlar var onlarla yorumlaşmak Baska hanımların dertleri ile dertlenip sevinçleri ile sevinmek güzel. Dualar almak dualar etmek güzel. Arada onlar da çıkmasa çok daha güzel olacak. Canım.
tarafından
Evet var bazi öyle yobazlar kendilerini çok akıllı sanıp birşeyden anlamayan tipler . Ben de çok kavga ettim burda ama iki gün sonra unutuluyor . Dediğin gibi benim de sevdiğim insanlar var burda. Fikir almak vermek güzel . Sen kal burda bebek doğduktan sonra da işine yarar ❤️
(3,551 puan) tarafından
Cansın teşekkür ederim arkadaşım.. Çok öptüm seni iyi geceler dilerim..
tarafından
Rica ederim kübracim ❤️ bende seni öptüm. Hayırlı geceler ..
-Reklam-
+3 oy
(561 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Valla bende hamile oldum hic kendimden gecicek kadar olmadim neler duydum neler gördüm her buldugumu yiyemedim ama amannn haa sakın adını anmayin demedim. Kusura bakma ben kızıyorum boylelerine. İnsan nefsine hakim olmasi lazim hamileyken oruc tuttum ayni sekilde emzirirkende full oruc tuttum. Hicte ölüp gebermedim ne cok abartiliyo boyle şeyler. Gözünün önünde yerseler canin ister ama adini duyunca da krize girenleri anliyamiyorum tuhaflar
(146 puan) tarafından
Günaydın cnm vala bnde oruç tuttum hem hamileyken hem emzirirken ilk defa cnm bir şey cekti heyecan yaptım paylaşmak istedim
(3,135 puan) tarafından
Valla katılıyorum sana canım benim çevremde de çok var ne görseler canım çekti diyorlar bana da çok saçma geliyor tamam insan aşerir ama herşeyi de aşermez ben mesela hamileyken hiçbir şey aşermedim aşermenin nasıl olduğunu bile bilmiyorum
(146 puan) tarafından
İkinci hamilegim ilk defa gece gece azima bu tatlılık geldi ilk defa başıma geldi heyecan yaptım paylaşmak istedim
(561 puan) tarafından
Canim normal yani ya herseyi geçtim ozaman televizyonda izlemesinler dakka başı bi yemek gözüküyo telefonlarda da ayni reklamlar çıkıyo. Bu kadar mi şımarıklar nefislerine hakim degiller ben anlamadim.
(146 puan) tarafından
Sabah bi  baktım burda fotoğraflı paylaşım yapılmış bn sadece adını yazdım yani
+2 oy
(1,667 puan) tarafından
Catacak yer ariyor millet her gördugunu istemek asermek degildir bunlar asermeyi ac gözlulukle karistirmis .ben bi sorun göremiyorum
(146 puan) tarafından
Ya başıma ilk defa gelmiş bide gece gece
+1 oy
tarafından
Biz özür dileriz bacı burası malesef düşüncesizlerle dolu
(146 puan) tarafından
A yok hiç sıkıntı değil paylaşınca anladım yani başkasının bir şey demsinde değilim çok çevremde var Canı cekipde alamayan bi an onlar aklıma geldi
0 oy
tarafından
düzenlendi
Yenisin galiba ama böyle şeylere genelde dikkat ediliyor genelimiz hamileyiz çünkü ve gecenin saat 12 sinde paylaşıyon kim bulcak bu saatte
tarafından
Aserdigi seyi paylasimin basligina yazmis hasibem .linc yiyor.burda herkes hamile herkesin cani ceker diyorlar da ,dusunememis bir anda dalginligina gelmis  .Kiz da uzulmus ozur diliyor.
tarafından
Şerife ben yazarken gördüm senin yazıyı ona birşey demedim ama burdakiler linç tayfa
tarafından
Amaaaannn bosversin ya buradakiler neler neler paylaşıyor valla . Aseren gelme postlarini az okumadik . Valla bir tane bile kötü yorum yoktu onlarda.
tarafından
Anladim minikanne ❤️ sorun degil kuzu.
tarafından
Neler neler ben burda brseye aserdim biri yüzünden ve o gün o o tatli yüzünden bsisma gelmeyen kalmadı neyse bulup gelene kadar yemedimde ismini yazmadım canı çekmesin kimsenin diye
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım benim ne yiyecekler paylaşıyorlar o zaman dert olmuyordu senin postuna dert olmuş sıkma canını 
(146 puan) tarafından
Adını yazmam gerekiyordu yani  işte o anki ilk heyecan olunca
(4,698 puan) tarafından
Sıkma canını severler böyle baskın yapmayı senin şansızlığın oldu
0 oy
tarafından
Neydi kız göremedim hamile değilim canım çekmez :))
tarafından
Ahsenben internetten sipariş vereyim dedim indirim vardı ben siparişi seçip kartı ekliyene kadar
Dukyanlar kapanıyordu tabi ben indirim kulalncam ya neyse eşim çıktı bulamadı ve oda sinirlenmeye başladı sipariş ver ne indirimi diye kızmaya başladı neyse sonra vereyim dediim hesaba kart ekli ama yok şifre falan gelmiyor hangi kart göremiyorum neyse kayinpederimin kartiymis ona mesaj gidiyor mesaj gidince oda kartımı çalmaya calsiiyorlsr diye bankayı arayıp kartini kapattiriyor tabi esiim ise gidicek nakit parada bırakmış eve karttan olmazsa nakit sipariş ver gelsin bende inat ettim indirim için neyse kayınpederim le konuşurken bir ton laf soyledi kartı kapattığı için neyse ben en sonunda siparişi verdim eism ise gitti kapıyı açık bırakmış benimde vaziyet o vaziyet bir gör üstüm basım makyajim kapı çalmadı ben ses duyunca kapıyı acmamla kuryeyle karşılaşmam bir oldu ondan sonra tatlıyı yeme isteğim kacti
(1,787 puan) tarafından
Yokkkkkk artık
tarafından
Minikanne neler olmuş bı tatlı için hakket kursağında kalmış :/ bı daha bı şeye aserememissindir
tarafından
Hiç öyle kötü dusunme. Afiyetle ye inşallah bebeğine kan olsun
tarafından
Yaaaa öyle işte tabi o resmi paylaşan arkadaş çok üzülmüştü duyunca
0 oy
(60 puan) tarafından
Üzgün olacağın bişey yok insanların bi anlık boşluğuna gelebilir 
(146 puan) tarafından
İlk defa canm çekince heycanladim biraz
(60 puan) tarafından
Olağan şeyler bunlar sıkma tatlı canını
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Millet burda neler neler paylaşıyor pekte dert etme kendine anlayışlı olmak lazım bu konuda sen üzülme olur öyle şeyler 
(14,079 puan) tarafından
Netim yok şuan eşimden bağlandım sjjssj :))
Burası çok net yiyor tarifemde 2 gün var yenilensin ordan burdan dileniyorum artık 2 güne kadar hhhahahahaha
(4,698 puan) tarafından
Şuan puanın dikkatimi çekti kaç yıldır üyesi bacım sen 13,597 ne :D
(14,079 puan) tarafından
2 senelik uyeyim bi ara hesabımı sildim 3 ay falan geçti artık kafama ne düştüyse yine geri geldim
Sonra hesap şifremi unuttum hahaha oda ayrı
Yeni şifre bulmak için ara verdim tekrar geldim arada takılıyorum işte ☺
2019 üyesiyim
(4,698 puan) tarafından
Maşallah burası fena bağımlılık yapıyor ☺️
(14,079 puan) tarafından
He ya hemde çok çok ☺
0 oy
tarafından

Kim kusura baktı ki acaba ? 

Resmini filan paylaşmadın bile sadece isim verdin sanki kimse hiçbişeyi okumuyomu yaa Tv'de sosyal medya da o kadar herşeyi görüyolar yani 
0 oy
tarafından

Nolmuş nolmuş :blink:

tarafından
Hahszhhsshsbs
(4,698 puan) tarafından
Canı baklava istemiş bunuda böyle yazınca kadına yüklendilerde yüklendiler sanki kek börek paylaşan değillermiş gibi
tarafından
Ahh canım evinin adresini sorsaydılar linç edeceklerine belki yakınında biri var ona gönderseymiş duyarsız insanlar işte ne bilecekler
0 oy
(2,868 puan) tarafından
Yemek paylaştin ve buna mi bu kadar üzüldün,günlük burda zaten çoğu kişi içtiğini yediğini buraya koyuyor,ya da her gün bugün evde ne pişirsem diye soruluyor ve ne yemekler yazılıyor,demem o ki üzülme:)
0 oy
(859 puan) tarafından
Ne için kim için özür diledin ki birsürü eli boş gelmiş burda bi linç lafı tutturmuşlar habire herkesi eleştiriyolar
(176 puan) tarafından
Kız bende bi önceki postunu okudum linçleyen kim ama yoktu öyle cevap allah allah:)
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Yaa ne hamilelikmiş  anlamadım gitti resim görmeden bile canı çekiyor normal hayatta hiç mi karşılarına çıkmıyor yemekler  
0 oy
tarafından
Aman salla gitsin bacım ne üzülüyorsun herseye illa laf sokacaklar die yorum yapıp kalp kırıyorlar işte onlar ot gibi yaşıyorlar herhalde telde tvde görmüyorlar hiç sanki ay aman 
0 oy
tarafından
Canım önceki postunu görmedim yorumlarda ne gördüm ne yazdığını. Hic canını sıkma instagramda, televizyonda ne çeşit yemekler tatlılar gösteriliyor. Sen sadece isim yazmışsın. Tepki gösterenleri boşver hic üzülmee. 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Ozur dileyecek bı şey yok uyari vermek icin  verilmis bi sey buranin belli basli kurallari var millet oyle dedi diye ozur diler isen çok laf ederler 

Onemli olan yasak seyler olmamasi ve post basligi soruyu kisaca ozetleyici olmasi 

Uyarilari kaldırıp postu geri actim kendin gizlemek istersen gizleyebilirsiniz kurallari admin belirliyor bakma sen kimseyi pek memnun edemiyoruz
tarafından
Abuuuuu :))
(146 puan) tarafından
Sadece Hamile olan insanlar aklıma gelmemişti ilk defa cnm bir şey cekti ikinci hmilelgim ve çok heyecan yaptım bu yüzden paylaşmak istedim  çevremde Hamile bayanlar var Canı cekipte alma güçleri olmayan onlarda bi aklıma geldi bu yüzden böyle yazma gereği duydum
tarafından
O kisiler hicmi tv izlemiyo canim hicmi disarida lokanta yanindan gecmiyo cok hassassin buraya gore uzerler seni :)
(146 puan) tarafından
Hamileliğin verdiği hassasiyet diyelim:)
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Yaa kuzum neden özür diliyorsun ki onlar seni kırmışlar onlar özür dilesin burası dengesizlerle dolu hergun ne yediklerini ayiyorlar kimsede birşey demiyor bu dengesiz insanlar sana mı deng geldi 
(146 puan) tarafından
Saol cnm kendi iş yerimiz bazen eşime bırakıyor kaçıyorum:))
(3,167 puan) tarafından
Sen çalışıyormusun cnm
(146 puan) tarafından
Evet cnm esim bn bide 2 yaşında oğlum  var üçümüz birlikte çalışıyoruz:)) yani oğlum iş yerinde elimizde büyüdü
(3,167 puan) tarafından
Yaa zor olmuyor mu bide hamilesin dikkat et kendine ćok yorma kendini
(146 puan) tarafından
Çok zor vala bide tansiyon sıkıntım var ve mide sıkıntısı herseyi yiyemiyorum  az buçuk yiyom oğlum maşallahı var yerinde durmaz herseyi dağıtıyor
0 oy
(434 puan) tarafından
Allh askına sankı ne demıssın de bu kdr abartılck konu olmus burda neler goruyoruz mısafırım gelıck bunlar yetrmı dıyıp saydıran saydırana cesıt cesıt kımse ısım verirken dusunmuyo 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Her gördüklerini as edeceklerse tv ye de bakmasınlar vs burda bor sürü paylaşılıyor resimleriyle beraber. Bazilari evet asren girmesin diyor ama yazmayanda çok senin puan az yenisin diye laf veriyorlar iste puanın cok olsaydı biraz ellerine saglik mükemmel gece gece iştahımız actirdin vs derlerdi ( puani çok olan herkez için geçerli değildir:-)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 234 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde Anneeeeeeeeeeeee1 (912 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 186 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 108 göst.
19 Şubat 2021 Aile kategorisinde MehmetEmirr (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 427 göst.