0 oy
540 göst.
Diğer kategorisinde (183 puan) tarafından
tarafından kapalı
Bakin burda yazan arkadaslae olacak problemlilerin disindakiler sey etmesin lutfen ozur dileyerek yazip atiyorum yorum dahi yamziycam Arkadas ben bisey aliyorsam parami harciyorsam senin cebindenmi cikiyor yok milletin harcamasina cuzdanina yedigine ictigine coluguna cocuguna ne karisiyon git kendi aile meselelerini coz cocugunla ilgilen ailenle munakasa ol insanlarin iki sevincini yerlebir etmek icin duygu kasiyorsunuz bi de bu insanlara arti oy verenlerde neden guzel dusunmuyorsunuz baskalsrinin aldigina verdigine neden kiskanclik yapiyorsunuz ya daha cok Allah size versin he versin bol bool  sosyal medya icinmis o icinmis senin sosyal medyan ortaya ciksin bakalim neleri onemseyip paylasmissin da gorelim herkes kendi kapasitesine gore paylasim yapar buu seni dert ediyorsa bi bardak su ic bosa duyar kasma kiskanmakta Allahin hosuna gitmeyen bi huy yaziktir kendini yipratma 
notu ile kapatıldı: Tartışmaya açık post

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sen boyle yazinca onlarin dusuncesi degisti mi
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Kadın kötü bsy demedi bence sizler fazlasıyla alıngansnz sana carlamdi bunu neden aliyorsun sen görgüsüzsün burada hava atmaya çalışıyorsun diye seni linçlemedi yargilamadı bak orada ne demiş ben de çok heves ettim ama boş işler olduğunu anladım başından geçmiş bir olayı anlattı ve tecrübeli olarak sana fikir de bulundu 

Ve sizin de ağzınıza yapşmış bu kelime kıskanıyorsunuz neyinizi kıskanacğz real'de yüz yüze gelmediğimiz insanların hayatına özenmek gibi bir çabamız olamaz zaten 
tarafından
Kız bu şekilde gormemislik olacaksak olalım. Affedersin ama ben bile enayilik yapıp boş şeylere para vermem. Param olsun olmasın...
tarafından
Nagiş    Kendılerı gorgusuz oldukları ıcın bızım uzerımıze camur atmaya calısıyolar .
Cansudmr   sagol canm allah bılıyo kalbımı sonucta kıskanarak yazmadım hem neyını kıskanacam bı panonun yada kartın ya güldürmesinler adamı
tarafından
Orada kıskançlıkla ilgili birsey yazmamışsın canım boşver kendileri hic görmemiş millete özenip yapıyorlarr ama onlara biz görmemiş oluyormuşuzz :)))
(38 puan) tarafından
Yukarıda arkadaşın konuşma uslübunu ve tutumunu çok yanlış buluyorum bende. Kimse kimseyi kıskandığı için böyle bir yorum yapmamış. Ayrıca burada kıskanılıcak ne var ? Ne olabilir ? Esas siz bu tarz paylaşımlar yaparken, burada hamile olan , özenen ama durumu olmadığı için içerlenen arkadaşlarımız var mı diye düşünürseniz vicdan teraziniz doğru yolu gösterecektir umarım. Ayrıca burada kimse kimsenin aldığına ettiğine elbetki karışmaz fakat gerçekten aramızda değerli anneler de bu kadar her şeyi paylaşıp buradaki insanların önüne sunmaz. Bazı şeyler özeldir özel kalmalı. Siz yapmak istiyormuşsunuz elbet ki alın yapın paylaşın ama burada size tavsiye veren arkadaşımıza bu tabır hatalı ve yanlış bence özür dilemelisiniz sayın post sahibi
tarafından
S.A.K ++++++++++++ kesinliklee çok doğru yazmışsın
+1 oy
(14,041 puan) tarafından
İnsanlar sana fikir vermiş ben böyle yaptırmak istiyorum deyip geçebilirsin kimse seni linç etmemiş abartma istersen farklı düşünceli insanlara hemen linç ediyorlar yaftasini yapistirmayin
0 oy
tarafından
Ne oldu kız 
tarafından
Çocuğu olacakmış sosyal medyada duyurmak için kartlar ve tablolar bakmış hangisini alayım diye arkadaşlarda gereksiz bulmuş ona kiziyor
(13,202 puan) tarafından
Parası varsa hatta yoksa da özeniyorsa alsın ne gerek var ki tartışmaya postu ve cevabı okumadan yorum yapıyorum haa ben de yanlış anlaşılmasın şunu tavsiye ederim de geç
tarafından
Yok arkadaş kırıcı bı şey yazmamış zaten
(14,041 puan) tarafından
Aslı arkadaş çok güzel açıklamış post sahibi ni eleştirmemis görgüsüz falan filan dememiş linc yok ama post sahibi abartmış olayı biraz hamilelik psikolojisine yoruyorum
(13,202 puan) tarafından
Okuyamadım canım gizlenmiş herhalde hamileliktendir sıkmasın canını. Hepimiz dengesiz oluyoruz biraz
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Noldu yine burada 
0 oy
tarafından
Ben anlamadım ne oldu
0 oy
tarafından
Evet bir önceki postuna okudum canım maalesef öyle herseyi gereksiz görüyorlar çünkü kendileri görmemiş hayatta bir amaçları olmadığı için herkesi de öyle olsun istiyorlar ve kimsenin mutluluğunu çekemiyorlar 
tarafından
Keske benım hayatımdakı amac senın hayatındada olsa. .
(10,497 puan) tarafından
Sorun şu ki biz sosyal medyada gördüğümüz her şeyi yapma derdine düşmeyecek kadar görmüş insanlarız nasıl bir itham bu görmemişler falan bir de siz kimsiniz buradaki insanların hayatında ne kadar yeriniz var ki sizi çekemesinler
0 oy
tarafından
Ulan neyıne kıskanacam be sacma sapan konusma. Banane ıstersen mılyonlarca para harca benm cebımden mı ckıyo. Yapılan yorumları kaldıramıyosan paylasma arkadas bısy. Nıye herkez ıyı bısy deyınce ıyı hos guzel bende sana kptu bısy demedım zaten . Sacma sapan konusup ınsanın canını sıkma. Vereyım sosyal medya hesabımıda bak neye onem verıp paylasıyomusum. Ben senın gbı degılım olmam da . Hadı ısıne ... 
tarafından
Ayyy boşver kizz :))) Eski posta baktm da güldüm o kadar abartmış kii görende ne alıyor der
tarafından
Onun hamılelıkden dolayı hormonlar tavan yapmıs yada esıyle aılesıyle sorunu var acısını suan burda benden cıkarmaya calısıyo ama ezdırmm kendımı kusura bakmasın
(1,766 puan) tarafından
Bende okudum yorumunu kötü bişey yoktu yorumunda çok doğru yazmışsın ben her iki hamileliğim de de ne whatsapta nede instagram da paylaşım gereği duydum şuan instagram da 14 bine yakın takipçim var öyle bir paylaşıma gerek duymadım eşim ailem bilsin yeter milletin yabancıların bilmesine ne gerek var. Post sahibi sende kısaknıyırsunhz diyip duruyorsun biz görmediğimiz insanı neden kaıskaanalım
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Şimdi baktım önceki postuna da herkesin kendi zevki yani isterden yedi düvele duyurursun uçakla anons ettirirsin kimsenin haddine değil laf etmek canım boşver 
0 oy
(10,497 puan) tarafından
Gayet kibar yazmış fikrini kadın. Linç dediğin çok farklı bir olay. 
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Az önce postunu okudum  kadina helal olsun dedim edebini bozmadan naif bi sekilde sana yazmiş verdigin karşıliga göre ayrica yaptigi cvpta hiç bi sorun yok bence sen günlük hayatindada fazla eleştirildigin icin kaldiramadin kusura bakma
tarafından
Aynı şekilde düşündüm bencede çok eleştirildiği için arkadaşın yorumu son damla olmuş :))
(7,972 puan) tarafından
Kesinlikleee
tarafından
Katılıyorum canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 141 göst.
21 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 290 göst.
11 Eylül 2021 Aile kategorisinde Cicek19 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy