0 oy
183 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (263 puan) tarafından
Asi olup da yine de hasta olan var mı bir de hangi aşiyi olduğu halde yine de hastalık oldu? Rica etsem paylaşımisiniz

15 Cevaplar

0 oy
(7,208 puan) tarafından
Arkadaşlmin annannesi öldü
(263 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin :( çok üzüldüm hangi asiydi acaba? Koronaya yakalanıp öldü deil mi?
(7,208 puan) tarafından
Hangisi sormadım . Aşıdan sonra rahatsızlandı korona dendi sonra yoğun bakımda bir hfta yattı gerisi kara toprak...  Herkeste olacak diye bir şey yok ama ben asi olmayı reddediyorum...
(263 puan) tarafından
Ya aşıdan sonra demek rahatsızlandi. Ya inanın ben de istemiyorm hiç hem de güvenmiyorum da ama devam PCR testi yaptıracak vaktim yok malesef
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Eşimin ve benim ailemde herkes aşı oldu kimsede bi sıkıntı olmadı çok şükür 
(263 puan) tarafından
Çok şükür ya
(4,089 puan) tarafından
İlaç bu ölümsüzlük iksiri değil sonuçta
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Annemlerin yakın komşusu vefat etti geçen gün. Aşısını olmuştu, covid geçirmiş yoğun bakıma alınmış, vefat etmiş. 
(263 puan) tarafından
Başınız sağolsun biliyormusunuz peki hangi asi oldugunu
(7,118 puan) tarafından
Allah ailesine sabır versin canım. Bilmiyorum hangi asi olduğunu.
tarafından
Cnm bizim de akrabamız vefat etti acaba aynı kişimı?
(7,118 puan) tarafından
Nerede yaşıyorsun canım. Ben Ankara dayim.
tarafından
Vanda ölen akraba.  Ben de tekirdag dayım
0 oy
tarafından
Babam iki doz oldu koronada oldu asi vurmadan önce smdi çok hasta bir akrabamız asi vurdu yoğun bakımda beynine pirti atti
(48,735 puan) tarafından
Allah sifa versin canim
tarafından
Aşının faydası yok amin inslalah
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Babam iki doz aşı olmasına rağmen maskesini çıkarmaz dikkat etmesine rağmen korona oldu sinovac durumu ağır şu an :( 
(48,735 puan) tarafından
Allah sifa versin canim
(2,826 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Fato adlı editörün bir yakını bunu yaşamıştı. Geçmiş paylaşımlarına bakabilirsin 
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Amcam 3 doz oldu bir ay olacak nerdeyse yeni çıktı yoğun bakımdan ama onun birçok hastalığı var yıllardır bedensel engelli sandalyeye muhtaç. O yüzden bubkadat ağır geciriyo
0 oy
tarafından
benim çevremde olup da ağır geçiren yok şükür..tam tersi olmayanlsr ağır geçirdi bir hafta sesleri çıkmadı.babam olmamıştı kardeşimden dolayı karantinaya girdiler 1 ay boyunca.annem aşılıydı kronikleri vardı yine de olmadı korona.herkese farklı etki gösteriyor
0 oy
tarafından
2 gün önce bi akrabam vefat etti canım. . Aşı  olmuştu  tekrar korona oldu beyın kanaması geçirdi sonra felç oldu en son dayanamadı kalp krizi geçirdi :(
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Karşı komşum 2 doz biontec oldu dün konuştum karantinadaymis yatıyorum halim yok diyor  
0 oy
(74 puan) tarafından
Aşıdan sonra beyin kanaması ve kalp krizi vakaları çok artmış bende bugün ınstagramda okudum bi oyuncu beyin kanaması geçirmiş orda gördüm bilmem aa aşıdan mi değil mi çok karışık ya biri öyle diyo biri boyle diyo 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Ablamın kaynanası ve kayınpederi olmayan hastalık yok onlarda  sürekli hastanelikler ama korona oldular asi da olmuşlardı evde geçiriyorlar iyilermis 
0 oy
(10,562 puan) tarafından
Anne annem öldü;(
0 oy
tarafından
Eşimin ailesinde benim ailemde asi olan çok oldu hatta bende ası olacam randevu aldım kimseye hiç bir şey olmadı şükür 
0 oy
tarafından
Biontech iki doz olan kardeşim delta virüs oldu aşırı ağır geçiriyor nefes almakta zorluk çekiyor. Hiç asi olmayan amcam sanki grip gibi atlattı gitti. Ben tek doz biontech oldum aşının akşamı ateşim çıktı grip oldum başıma ağrılar girdi gözüm karardı. İkinci doz olmaya çok korkuyorum ama sürekli de PCR test'e git git gel bende yoruldum 9 aylık çocukla. Ne yapcam hiç bilmiyorum
(263 puan) tarafından
PCR testi çalıştığınız yer mi istiyor? Nerde calisiyorsunuz?
tarafından
Hayır kızımın okulu istiyor okulda velilerle yapılan toplantıda oy çokluğu ile asisiz olanlar her ay test verecek. insanları oyle biz zorluyorlar ki sinirlerim bozuluyor
(263 puan) tarafından
Devlet okulu değil anladığım kadarıyla değil mi
tarafından
Evet değil o yüzden çok meşakkatli malesef

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 119 göst.
25 Mart 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 337 göst.
7 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde eslemree (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Yusuf Mirzam (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 272 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Yusuf Mirzam (192 puan) tarafından soruldu

381,233 soru

11,413,172 cevap

34,956 kullanıcı

...