0 oy
383 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Allahım ne olur bitsin bu savaşlar bu nasıl bir vicdansızlik bu nasıl bir şey. Bu bebeğin suçu ne Allah aşkına mülteci falan diyoruz ama bari bu bebekleri anneleri alsınlar ses etmesin kimse bu sabilere. Şimdi soruyorum bilinçsiz bir anne babadan doğmuş bir bebeğe, sırf annesi babası bilinçsiz diye dünyaya gelmiş bir melekten bahsediyorum soyu sopu dini dili ırkı ne olursa olsun bir melek şuuru yok bilinci yok. hangi elini vicdanına koyan insan sınırdan almayın der. Şu bebeğe yapılana bakın daha minicik garibimin hiç bir şeyden haberi yok bari kadınları çocukları alsınlar erkekleri bıraksınlar bu bebeğin hiç bir suçu olamaz bunun Müslümanlıkta bile yeri yok bu yapılana Allah cc melekleri bile lanet yağdırır. Altında yazılan yazıya çeviriden bakın lütfen. Kendimi o annenin yerine koydum, bebeğimi o bebeğin yerine koydum belkide hiç bir zaman göremeyecek nerde nasıl olduğunu bilmeyecek. Allahım tüm evlatlarımızı peygamber efendimizin yüzü suyu hürmetine annelerine bağışlasın. İçim param parça.

https://vm.tiktok.com/ZSJ7Yka9A/

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Allah yardımcıları olsun 

tarafından
Ne kadar mültecide olsa insan en önemlisi bir bebek onu annesinden ayırıyorlar şimdi sorarım herkese buna Allah lanet yağdirmasinda kime neye yağdırsın
tarafından
Çok haklısın
-Reklam-
0 oy
(544 puan) tarafından
Bebeğini niye askerlere veriyorlar anlamadim ben
tarafından
Bilmiyorum ama annesinden ayırdılar geçende bir bebeği daha alıyorlardı
0 oy
tarafından
Allah yardımcıları olsun peki ordu gibi erkek geliyo Türkiye ye peki hiç mi anasını bacısı karısı çocuğu yok yazık kadınlar zulüm görüyo 
tarafından
Olan çocuklara bebeklere oluyor asıl onların alınması lazım erkeklerin kalması gerekiyor elini vicdanına koyan hiç bir insan bu bebeğe annesine hayır diyemez zaten kocaları savaşsın
0 oy
(546 puan) tarafından
Alsinlar tabi.sinirdas komsu ulkeler alsin.biz degil.tum dunyayi almak zorunda degiliz.evet bebegin sucu yok.ama bizim vatandasimizin da sucu yok.savas ortamina cocuk getirmemeli.bebek gelince annesi de gelecek.bizim toplumumuzun demogajik yapisi degisiyor.simdi bakin 16 tane multeci okulu yapilmaya baslanmis.hastanelerde sira yok.allah bebeklerin yardimcisi olsun.
(546 puan) tarafından
Canim onlar burda bekar mi kalacak?bizim turk erkeklerle evlenecek.sonra dunyaya  arap kulturuyle yetisen cocuklar gelecek.biz yeterince asimiel olduk suriyelilerden.pakistan irak iran sirtlansin biraz da
tarafından
Canım sencede ölümlü dünya için çok fazla düşünmüyor muyuz? Bu dünya ne sana ne bana nede başka birine kalacak. O kadınlar ne yaparsa yapsın sonuçta bir süt meleği şimdi kim bilir nerde annesinden ayrı mı kaldı ne yiyor ne içiyor ne denmiş " zulme sessiz kalan dilsiz şeytandır" verilen 1 bardak suda bile insanın insana hakkı geçiyor. Şimdi bu meleği istemeyenlere Allah mahşerde sormaz mı hesabını? Fani dünyada 1 avuç toprağa sığıyoruz bir mezara ama koca ülkeye bu bebeği sığdiramiyoruz diye. İster Arap ister Avrupa ne kültürle yaşamış doğmuş olurlarsa olsunlar bebekler için üzülüyorum. Şimdi diyecek olurlar al sen bak yemin ediyorum verseler bakarım o bebeğe bir öksüzün bir yetimin kafasını okşamak bile çok büyük sevap sana yemin olsun ki bakarım
(546 puan) tarafından
Hayir cok fazla degil.vatanimizi dusunmek zorundayiz.ne avrupa ne arap bizim kulturumuz degil.ben de cok uzuluyorum bebeklere.ama dedigim gibi basta annesi dusunup korunacak,sonra babasi dusunup savastan kacmayacak.gecen gun ben de video izledim adam 7 cocuguyla turkiyeye gelnis.bi de diyorki bize daha cok maas baglanmali.hayirdir turklere baglaniyor mu o maas?binlarca turkiyede ac sususz mama yiyemeyen bebek var.niye onca cocuk?ben niye ikinci bir cougu yapmaya cesaret edemiyorum paramiz buna yeter diye.dedigim gibi bebeklere cok gunah ama komsu ulkeler kendi kukturleri sonucta.onlar almali artik biraz da.
tarafından
Biz zaten Müslüman ülkesiyiz İstanbulun yarısı Asya yarısı Avrupa ama neden Avrupa İstanbulu Avrupa Birliğine almıyor çünkü onların gözünde Arap kültürüne sahibiz. Şimdi soruyorum sokakta çok açık bir kadın gördüğünde ne düşünüyoruz ben mesela diyorum ki nasıl rahat ediyor ama bu Avrupa vatandaşında gayet sıradan normal. Onlarda alkol normal. Kısacası biz istesekte çocuklarımıza o Avrupa kültürünü veremeyiz. Müslümanlık Araplar içinde başladı ve yayıldı.  İslami açıdan bize benzeyen ülkeler belli zaten. Kısacası şunu demek istiyorum ki bu bebeğin karnını 81 milyon doyursa kimse kaybetmez. Ayrıca kocalarımizi erkekleri alacaklar demişsin ama zaten zihniyeti bozuk bir kocam varsa suriyeye kalmaz onu kendi ülkemin herhangi bir kadınıylada yapar. Önemli olan niyeti temiz insan olmak
(546 puan) tarafından
Kocalarimizi alacak demedim canim.bekar erkekler evlenecek anlaminda dedim.yoksa kimsenin kocasindan boyle bir korkusu olmamali.olan evlilikten zaten hayir gelmez.biz turklerin arap kulturuyle hic bir yani benzemiyor aslinda.ama batinin da dogunun da amaci buz aten.beyse herkesin dusuncesi kendine.sevgiler.
0 oy
tarafından
Bence her ülke savaştan kaçan kadın çocuk ve yaşlıları sahiplenmeli ama gençleri asla almamali ülkelerinde vatanlari için savaşsinlar ama malesef çocukluk genç erkek var heryerde 
tarafından
Evet ama erkekler alınmasın her şeyden önce bebekler ve anneleri alınmali annesi ne kadar kötü olursa olsun o bebek onun kokusunu biliyor
tarafından
Hiç bir bağ anne evlat bağı kadar kuvvetli değil Rabbim Yardımcılari olsun

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 656 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,404 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 391 göst.
26 Mart 2020 Diğer kategorisinde BERÇEM (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 203 göst.
28 Aralık 2023 Aile kategorisinde Hiranurmiranalp. (35 puan) tarafından soruldu