0 oy
502 göst.
Aile kategorisinde (75 puan) tarafından
Kızlar ben 10 ay ev üstünde kaldım kürtaj oldum kaynanam çok merhametsiz Di bana düşük riskin vardı doktor bir hafta sırt üstü yatsın dedi bir hafta iş yemek yapmadım diye oda yapmadı ama kızı bizde beş ay durdu arkasından banyosunu bile yıkıyordu o da ben gibi düşük riski vardı eşim bana yardım ediyor diye kavga hakaret ediyordu ona sen erkek degilsşn diyordu Allah tan ücretsiz izne çıkmıştı o baktı bana odama gelip bakmıyordu yemek yapmadı bir hafta eşim kahvaltılık verdi bana onu bile sorun yaptı gıda ları saklıyordu dogal gazı kapatıyordu en sonunda eşim ile büyük bir kavga yaptı ben baba evinde iken adamın kafasını kırmış geldıgımde kanepede kan izleri vardı hep sepep eşini gezdirme maaşın bende olacak elini tutmayacaksın 12 den erken odanıza gitmek yok bunları kabul etmediği için kovdu bizi kira istedi aynı evde oturuyoruz diye ve şuan çok şükür ayrıyım eşim barıştı ilk ay bende konuştum mecburi sürekli bana diyor annamı ara sor içimden gelmiyor doguma gelecek istemiyorum o günler geliyor aklıma eşim den ayırmak için yapmadığı şeytanlık kalmadı sözde hacı eşimin eski sevgilisinin hediyesini resmini koydu vitrine ben göreyim diye halbuki yıllar önce bitmiş bir ilişki kadın saklamış çöpten almış eşim atıncaSürekli bu arama mevzusu var aramızda bana sitem ediyor hep ben ona hiç demiyorum bizimkileri ara diye o sürekli ara diyor annesine gel yine birlikte yaşayalım diyor sinir krizine giriyorum resmen Allah korusun boşanma sebebim olacak 

18 Cevaplar

0 oy
(4,089 puan) tarafından
Bunları tekrar hatırlat ne çabuk unutmuş sor bi
(75 puan) tarafından
Yapıyorum ama boş annem diyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne çabuk unutmuş anasının yaptıklarını 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ne arıcam yaa işine baksın o ne öyle yapmadığı eziyet kalmamış
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Valla bu kadar şey yapacak birde ben arıycam helede birlikte yaşıycam zaten buna eşim müsade etmez beterin beteri var demekki benim görümcem yok ama ben yengem hamileyken peşinde gezerdim birşey istermi bi ihtiyacı varmı diye
0 oy
(2,226 puan) tarafından
içinden gelirse ararsın zaten ne kadar itici ya zorla ara sor .

sen de eşine de bakalım benim anamı babamı en son ne zaman aradın 
0 oy
(60 puan) tarafından
Vallahi aynı benim kaynanam benimkide hacı bide benimkide evimi boşalt git dedi bana halbuki kiradayız burası benim evim ben evimde onu istemem bunu istemem derdi eşime eksi istediği kızların fotoğraflarını bana gösteriridi illet bir insan bizde ayrılıcaz eşimin evi müteahhitte onun teslim edilmesini bekliyoruz kurtulcam
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Sen yine konusmussun bana yapılsa yüzüne bile bakmam
0 oy
(2,939 puan) tarafından
Bu adamlara anaları çok kıymetli. Benim kocam da annesiyle küstü barıştı neyse. Simdi iyiler iyi olsunlar da annesi sonucta. Ama ben de senin gibi unutamıyorum olanlari hep mesafeliyim ailesine karşı içimden gelmiyor. İki gün önce büyük kavga ettik eşimle bu konu hakkında. Şimdi de içimden gelmeye gelmeye onlar gibi iki yüzlülük yapıp yüzlerine gülmeyi denicem. Başka türlü olmuyor. Sen de uyduruktan ara iki güler yüz göster icinden gelmese de. Zor biliyorum ama eşinle bu gereksiz insanlar yüzünden aranı bozmak sadece senin huzuruna mani olur
0 oy
tarafından
Anneleri onlara ne yspsalar hmn unutulur ama eğer bizim annemz olsa hergün başımıza kalkatlar erkekler nie böyle 
0 oy
tarafından
Bu sefer ki kavgayı sen eşine yap bence. Dengesiz ne çabuk unutmuş. Arıyorsan ara ananı beni rahat bırak ben seni birbirinize bırakıyorum de. O nasıl bişey öyle ya bide bu tipler de dışarıdan iyi gözüküyor millete şirinlik yapar senin dengesiz de öyle mi
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Tekrar beraber yaşamak mı eşin kafayı yemiş olmalı ya bu kadar şeye ragmen
0 oy
(3,360 puan) tarafından
Başkası yapsa savaş çıkartırlar annesi olunca işte amaaan amaan. Çözümsüz konu. Sen konuş senin annen. Ben konuşamam psikolojimi bozma sütüm gelmez vs deyin

Yalnız o kadın rahatsız. Doktora gitmeli ama gitmez
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin sanada sabır
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Bunu güzel bir dille soyle düşman başına böyle bir insan asla konuşma aranda mesafe olsun yüzüne bakma böyle bir iğrenç insanın
0 oy
(607 puan) tarafından
Gelirse boşa bencede. 
0 oy
tarafından
Senin daha önce bikac postunu görmüştüm yanlış hatırlamıyorsam, eşin düğünde seni kuzenin yanında rencide etmişti. Öyle anaya böyle oğul, şaşırmadım. Keşke biraz aklıni başına toplasa da hayattaki önceliklerini bir daha kontrol etse.
0 oy
tarafından
İşin zor canım 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Çıktığı yere de geri girsin bari ne çabuk unutmuş yapılanları kabul etme sakın hata edersin 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 354 göst.
20 Kasım 2022 Aile kategorisinde Evramm (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 578 göst.
0 oy
1 cevap 102 göst.
14 saat önce Diğer kategorisinde Guzelle123 (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 203 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Guzelle123 (243 puan) tarafından soruldu