0 oy
187 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (597 puan) tarafından
Esimde yukarda belirttiyim hastaliklar var. 10yil anasiz babasiz yasamis zamaninda zor bir gece annesinin yanindan alip bunu ve abisini yurtdisina goturmusler 3yil annesini gormemis sonra virden pat diye tekrar turkiyeye getiriyolar sormadan ve 2ay agzini acip konusmamis. Panikataga o zamanlar baslamis. Ve uzun yolculuk yapanaz olmus annesi babasida vefat edince. Uniden memlekete donunce virden bire kalcak evi yokmus ve 2bacisinda kalmis 2 3yil.

10yil yalniz yasamis ve evlilik hic istemioken dusunmuyoken nasib evlendik (cok problem yasadik). 

Evden cikmio, ne almanyada ne vzrda bi yere gitmek istio belki haftada bir cikio. Tatile gidelim diom yok ben gidemem edemem. Burda bi yere gidelim bacilarida goturelim  tek senle gidemiom aileden biride olcak ee ailen biziz artik... Ya sacma sapan seyler diycem ama empati yapmaya calisiom aklim almio. Allah rizasi icin biri bi yol goszersjn ztn biktim iyice su adamdan bode burda tikilip kaldim eve. Sen git dio nere gidim mal gibi tek basima. Bu hastaligi olan varmi? Napmam gerek destek olmak icin? 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşinin sosyal fobisi var bence psikologa gidebilirsiniz 
(597 puan) tarafından
Ztn gidiodu cnm hatta ilac kullaniodu ama ilaclar kara cigere vurdu. Doktoruda vefat etti baska doktorda bulamadi hala
-Reklam-
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Senlik birşey yok kuzum eşinin psikologdan destek alması lazım  kuzum
(5,311 puan) tarafından
Sende ozaman ben destek değilsem gel bir psikolog yardımı alalım o destek olsun  ve eşiniz dışarı çıktığınızda yolculukta ne hissediyor atak evresine   iten durum ne oluyor bunları biliyormusnuz yada fark ettiniz  mi
(597 puan) tarafından
Bilmedigi bir yere gidince, uzak yolculuk olunca veya aniden bisey yasaninca misal abisiyle eltim ayrilio abisi hergun bunu ario biraz gerio buda ben monotonluga aliskinim germe beni bi sakin ol relax ol hersey cozulur ama abisi evham yapinca esimde kafa gidio. Veya nikahimizda reen ayri ayri gittik nikaha yok. Benevlenmiom sadeve imza atilcak gececek bitecek yani degisikliklere gelemio.
(5,311 puan) tarafından
Peki kaç yıllık bir birlikteliğiniz var  ve ailesi ile vakit geçirdiğinde de aynı durumalrı sergiliyor mu  aizden öncesi ve sonrası kıyamaslası yapsanız hangisi daha iyi diye bilirsiniz
(597 puan) tarafından
Evlenmeden once cok cok daha iyidik cunki uzakdik ayriydik, maddi manevi sorumluluk yok, evde yalniz yasiodu karisan yoktu  gerci karismiom ama en basiti ablasina gittimizde kalalimmi diye soruyo sen bilirsin diyince bile terslio aslinda kalmak istemion ama sen bilirsin dion iki yuzlusun yani artik napsam suc. Sen bana festek degil kosteksin yalnitken daha iyidim vs vs vs hep vo kusur buluyo. Ablasi gilin yanonda bile terslio allah bu kadini bana cekme gucu versin, size gore vise yapmio olabilir ama bana varligi bile dert, yalnizlik en guzeliydi dio
(5,311 puan) tarafından
Peki eşinizi yanlız bıraktınız mı bir kaç saat veye bir kaç gün  ve kendisine böyle bir talepte bulundunuz mu
0 oy
(290 puan) tarafından
Siz evlenirken bilmiyor muydunuz bu tarz rahatsızlıkları olduğunu ? 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 104 göst.
20 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yeni Dertli Gelin (867 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
0 oy
4 cevap 156 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
8 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ajangadget (1,311 puan) tarafından soruldu

379,746 soru

11,368,080 cevap

34,850 kullanıcı

...