0 oy
379 göst.
Aile kategorisinde (83 puan) tarafından
Oturma odasında koltugun altında hamböcegi gördük kocam öldürdü mutfaktada görmüştüm banyoda ufak var onları da öldürdüm hatta yatak odasında bile bir ara görüp öldürdüm yaaaa ne yapacağım ne böyle oldu bilmiyorum çatı katı 1 yıldır oturuyorum 

8 Cevaplar

0 oy
(1,661 puan) tarafından
Biz evimzidekilerle arkadaş olduk hatta her gece evimize gelirler hiç aksatmazlar 
-Reklam-
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Ilaclat bence evini wc nin kapisini da hic acik birakma 
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Sakın ha sakın öldürmeyin!!! Öldürünce yumurtaları dağılıyoruz ben o hamam böcekleri yüzünden taşınmak zorunda kaldım yuvalarını bulamadık mahallenin kanalizasyona kadar ilaçlattık her 3 günde bir ev ilaçlanırdı artık zehirlenecektim  bi gün canıma tak etti eşime ev bul ben esyaları toplamaya baslıyorum dedim hemde 18 aylık kızım birde 3 aylık bebeğim vardı 2 bebeyle dayanamadım pis hayvanlara ccouklarım hep yerde, taşının ordan mikrop kaparsınız ama keşke öldürmeseydiniz, eşimin arkadasımın evınde de varmıs da buzdolabına yuva yapmıslar baska eve taşıdılar beraber gitmiş onlarla, ben topladığım esyaları hep yukarılara koydum masanın üstlerine 
0 oy
(6,361 puan) tarafından
Kız ben yarım aaat önce oglanı lavaboya götürecektim terliği bi giydim anamm bişey var hemen ayagımı geri çektim kaötım bi baktım hamam böcegi hemde kocaman bi bagırdım kaynanam geldi noldu falan dedi hamam böcegi dedim o da bende bişey oldu sandım dedi nerde dedi makinenin altına kaçtı dedim sjsjsjs o sırada ayagımı halıya sürtüyorum tabii ıyyykkkkk Kaç kere yıkadım Allah bilir kaynanamda şaşırms bana bakıyo halen bile vücudumda geziyo sanıyorum
(83 puan) tarafından
Kız bende öyle Allah kurtarsın şu illet bizi bacım
0 oy
(14 puan) tarafından
Trendyoldan bayer c0- otrine ve max force  bu ilacın yorumları okuyun 
(83 puan) tarafından
Çok saol kuzum
0 oy
(290 puan) tarafından
Ben jel ilac kullanıyorum kendim alıp ilaçladim yazın başından bu yana 1 tane bile görmedim hamam böceği. Tek sıkıntım bu ara güve görüyorum hep kaynağını da bulamadim ne yapacağım bilmiyorum
tarafından
Cnm nasl bi jel aldn ben 3 tür ilaç sıkıyorum ölüyolar azalıyolar ama yine çıkıyolar
(290 puan) tarafından
Rest-on hamam böceği jeli yazın çıkar benimki ondandi bitti. Annemin binasını sarmıştı ilaclattilar komple o şirket de jel sıktı her yere pirinç tanesi kadar nokta nokta öyle bitirdi hiçbir şey kalmadı. Ben de onlardan gördüğüm gibi yaptım
tarafından
Büyük bişemi yoksa küçükmü benm en çok tuvlt ve mutfakta çıkıyor ikisne kullanmya ytrmi
(290 puan) tarafından
Küçük ama ufak taneler sıkıyorsunuz belli noktalara zaten yeterli oluyor
(290 puan) tarafından
Çok küçük bişey şırınga kadar. İsterseniz iki tane alın. Bir deneyin umarım işe yarar.
0 oy
tarafından
Ben 9 aylk evliyim ve yaz başladğndan beri hem binadaki komşulrnda hemde evimde çıkıyor 3 defa ilaç sıktm azalıyorlar yine çıkıyorlar hava serinleyince gidşyorlrmş hemen hemen her evde var 
0 oy
(675 puan) tarafından

Benim 1 yık önce evimde vardı evi komple ilaclattik daha hiç görmedim gelmediler ve bizde çok çok vardı evde böcek olduğunu bilmiyorduk taşındık yerleştik bir baktım büssürü var antenleri sallayarak geziyor evde sanki kirayı kendileri veriyor :D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 326 göst.
22 Nisan 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beren (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 291 göst.
14 saat önce Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Annelikguzell (966 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 178 göst.
24 Nisan 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,082 puan) tarafından soruldu

379,207 soru

11,351,516 cevap

34,822 kullanıcı