0 oy
468 göst.
Aile kategorisinde (197 puan) tarafından
Kızlar o kadar canım sıkkın ki. Öğlenden beri dokunsan ağlıcam. Bebeğime raporla mama aldım ama 400 tl para ödedim. Elde avuçta kalmadı. Kaynanama sölemek için aradım eltime anlattım. Eltim çok üzüldü. Kaynanam arkadan doğurmayaymış gözü körmü dedi. Eltim hemen tamam kızım sonra konuşuruz dedi kapattı ama ben duymuş bulundum. Pislik karı adını koymadım die yapıo. Annemin adını koydum die kıskançlığından yapıo şerefsz karı. Benm her zamanımda anam vardı yanımda. Kocam içeri girdi anam baktı. İlk çocuğuma mama bile almadılar 2.75 kuruşa anam aldı taaa memleketten yolladı 1300 km den. Kocamada dedim ama********z anan hakediomu da koycam die. Oda dedi senin anan hakedio bizim şerefsizler aç kalsan bi lokma ekmek vermez die. Ama okadar kırıldım ki kızlar anlatamam :(

12 Cevaplar

+2 oy
(850 puan) tarafından
Şeref. Siz dediğiniz kayınvalideye mi kırıldınız? 
-Reklam-
+1 oy
(530 puan) tarafından
Senin tavririnida hic begenmedim ben sen nasil davranirsan oda öyle karşlik verir
(197 puan) tarafından
Keşke öle olsaydı :) emin ol ozaman benden mutlu benden iyi davranılan gelin olmazdı :)
+1 oy
tarafından
Bir kadına yakışmayacak şekilde konuşuyorsunuz ayrıca zaten aranız iyi değilmiş ne diye arayıp bilgi veriyorsun ki bos yere moralini bozmuşsun 
(197 puan) tarafından
Aramız iidi yani benden yana iidi. O herzaman yapardı yapacağını ben ses çıkarmazdım. Zaten sanrm ondan oldu böle. Aslında eltim nerden gelion dediği için açıkladım detayı soruncada söledim.
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Başından bozukmuş aranız şimdi niye şaşırıyorsun ki dediklerine yaptıklarına vs
(197 puan) tarafından
İşte sıkıntı ordaya bacım. Kadın değişik bişi
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Terbiyesiz kadın iste adını alsın şeyine soksunn böyle birinin ismini iyiki koymamışsn canım Allah korumuş  huyu çekerdi 
(197 puan) tarafından
Allah korusun bacııım. Huyuda çok fenadır zaten. 10,senedir susuom ve inşallahda hep, susarım ona karşı. Patlarsam bidaha asla görüşmem olan oğluna olur. Arada kalırmı bilmem. Bide kaynanasının adıyla bunun adını bir koycakmışım. Sülaleyi yaşatcam. Üstelik kaynanasını hiiiiç sevmez yani.
0 oy
tarafından
Eşinde demiş zaten neyine canım sıkılıyo bildiğin insanlara buna şaşarım bende
(197 puan) tarafından
Kız bukadar beklemiodum bacım. Kaynatam çok yoruyo diye ben alıp bana getirmeye kalktım onu. Sırf gel dedi die 8 aylık hamileyken ve 2 çocukla 16 saat yol gittim. Kal dedi doğum zamanıma kadar kaldım. Kırmayım die.
0 oy
(197 puan) tarafından
Normalde kayınvalidemle iyiyizdir bi sıkıntımız yoktur. Daha doğrusu benim kendisiyle yoktur. Gel der giderim her işine koşarım 10 senedir 1 kere karşılık vermemişimdir. Kocamın eski sevgilisini evine almasına rağmen asla saygıda kusur etmemişimdir ki her ettiklerine büyüktür olsun anlar belki hatasını deyip susmuşumdur ama o ben sustukca bi fazla hamleyle üzerine daha çok gelmiştir. Ama sırf adını koymadım die böle demesi beni aşırı kırdı ve üzdü. Doğurmayaymış dediği annemin olduğu kadar aynı zamanda kendi torunuda. Kaynımın ilk eşi kaynana yüzünden bıraktı gitti çocuklarını aramıo ben analık yaptım, tomarla paraları olduğu halde yok dediler sakladılar ben eksik aldım eve onlara yollattım. Daha neler neler. Ama bıkmadı usanmadı kadın. Sevmek zorunda değilim ama saygı göstermek zorundayım ve asla bir kere kırmadım. Ama diyorumya bana ne deyip geçmesi aşırı kırdı ki bana en başından beri aldır diyodu. Doğduğunda biraz yumuşadı ama ismini duyunca gene düşman kesildi minicik bebeğe. Ben sevmiyom onu diyodu da ben şaka yapıo sanıodum. 
0 oy
tarafından
Zaten aranızda problem var ıs niye kırıldın beklenen hareket
(197 puan) tarafından
İşte yoktu problem. Yani ona göre normal şeyler bunlar. Ama insan ister istemez herşeyine destek olduğun bi büyüğünden en azından olsun geçer zamanla tarzı, bi teselli beklio
0 oy
(2,529 puan) tarafından
İyi de zaten aranız kötü niye arayiip onlardan medet umuryorsunuz. İki de bir kadına şerefsizzz diyip duruyosun. Ne bileyim senin tavrında çok normal gelmedi bana
(197 puan) tarafından
Bana yaptıklarına rağmen benim nasıl davrandığımı görsen şaşar kalırsın canm. Medet ummak da diil bnm arama sebebim. Ki benim kocam onlara 40 milyar para bıraktı. Şuan içerde eşim. Karıma yollayın die yollamadılar.
0 oy
tarafından
Ad dan ne çıkar sende koysaydin annen iyilik yaptı diye koymussun ne alaka yapacak tabi evladisin sonucta
(197 puan) tarafından
Canm annem öz annem değil 3 aylıkken evlatlık alıp senelerdir bunu asla hissettirmeyen bi kadın. Yapmak zorunda değildi ama her zaman herşeyin en iyiaini yaptı ben ve eşim için.
tarafından
Kusura bakma cnm bilmiyodum iyi yapmışsın ozmn
(197 puan) tarafından
Ne kusuru bacım nerden bilcen ki ❣️
0 oy
tarafından
Alerji maması reçete ile satılır.
0 oy
(201 puan) tarafından
Çocuklarını onla gorusturme
(197 puan) tarafından
Zaten Uzaktayız canm çocuklarımda pek görüşme yanlısı değiller yaptığı ayrımcılığın farkındalar❣️

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 796 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Livmirmin1993 (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 736 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Viyanaltinn (282 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 395 göst.
17 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ozlmugur (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 118 göst.