0 oy
315 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (436 puan) tarafından

Kızım 11 yaşında epilepsi tedavisi görüyor. Birkaç kere nöbet geçirdi ama doktorumuz epilepsi olduğunu düşünmüyor. Çünkü bilinci yerinde çok şükür  ve bizimle konuşuyor nöbet esnasında. Bütün testler temiz çıktı çok şükür. Paralı bir kan testi yaptırdı sonucu 15 gün sonra çıkacak .Limbik ensafalit diye tam olarak ne olduğunu bilmiyorum. Bilen varsa aydınlatırsa sevinirim. Doktor tedbir amaçlı bu testi yaptığını söyledi. İnşallah sonucumuz güzel çıkar. Lütfen dualarınızda kızima da yer verin adı Ayşe. Hepinizden Allah razı olsun ❤️<3

13 Cevaplar

+1 oy
(133 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah tez vakitte sağlığına kavuşur 
(436 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Allah razı olsun canım amin inşallah
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Rabbim şifa versin umarım testiniz temiz çıkar 
(436 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
+1 oy
(2,574 puan) tarafından
Rabbım safi ismiyle şifa versin inş canim 3 yaşındaki oğlumda soguk havale gecirdi 4 ayda 2 kere eeg çekildi sonuçlar temiz çıktı çok şükür epilepsiden suphelendik biz ama.doktor değil dedi 5 yaşına kadar ara ara olur dedi tedavi vermedi.bize 
(2,574 puan) tarafından
Diyorum.ya canim. Soguk.havale hiç ateş yoktu biranda çocuğum.kas katı kesildi of o anı gözümün önüne geldi gene
(436 puan) tarafından
Rabbim bir daha yaşatmasın inşallah
(2,574 puan) tarafından
İnş canım sizede yaşatmasın inş ablam epilepsi hastası 30 senedir mahvoldu surekli ilaç kullanıyor arada atak yaşıyor  bi yanina felç indi gece uyurken nöbet geçirmiş Kimsenin haberi olmamış
(436 puan) tarafından
Amin canım.Rabbim ablana da şafi ismiyle şifa versin inşallah
(2,574 puan) tarafından
Emirim biranda ayakları elleri kas katı kesiliyor
0 oy
tarafından

Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşaallah amin

(436 puan) tarafından
0 oy
(2,241 puan) tarafından
Allah şifa versin inşaAllah temiz çıkar sonuçları Ayşe kızımıza Rabbim bağışlasın
(436 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun. Rabbim tüm çocukları korusun inşallah
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Rabb'im şifa versin inşallah canım 

Bir bilgim yok umarım bilen biri çıkar
(436 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun. İnternette baktım ama bilgi kirliliği çok fazla. Okudukça oturup ağladım . O yuzdn bıraktım bakmayı. Tek yaptığım dua etmek
(12,264 puan) tarafından
Dua et canım Allah'ın izniyle kötü birşey değildir Rabb'im şafi ismiyle şifa versin inşallah ❤️
(436 puan) tarafından
İnşallah canım benim,amin. kimin duasının kabul olacağı bilinmez. Hepinizden Allah razı olsun ❤️❤️
(12,264 puan) tarafından
Senden de canım benim ❤️
0 oy
(370 puan) tarafından
Allahim  kızına safi ismiyle şifa versin canm çok g.olsun 
(436 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Rabbim sağlık sıhhet verdin inşallah canım 
(436 puan) tarafından
0 oy
(60 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah temiz çıkar sonuçlar allahım bütün evlatlarımızı korusun
(436 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun.
0 oy
tarafından
Rabbım inşallah güzel sonuçlar almayı nasip eder. Rabbım korktuğunuza ugratmasin inş. Ayşe yavrunuzu size bağışlasın sağlıklı mutlu hayırlı günlerini göstersin. Şafi sıfatının hürmetine merhetini tecelli ettirsin inşallah amin
(436 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun. Rabbim kimseyi evladiyla sınamasın inşallah
0 oy
(1,532 puan) tarafından
Geçmiş olsun inşaallah biran önce sağlığına kavuşur sonuclariniz temiz gelir inşaallah canım
(436 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun. Günler hemen geçsin istiyorum geceleri uyuyamaz oldum. Rabbim hayırla sonuçlar inşallah
(1,532 puan) tarafından
İnşaallah canım hayırlı sonuçlar al
0 oy
(436 puan) tarafından
Kızlar şükürler olsun sonucumuzun biri temiz çıktı Rabbime bin şükür . Hepinizden Allah razı olsun. İnşallah diğer sonucumuzda temiz çıkar dualarınızı eksik etmeyin ❤️

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 315 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (732 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 262 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Denizmavisi (336 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 217 göst.
0 oy
11 cevap 235 göst.

377,204 soru