0 oy
426 göst.
Aile kategorisinde (20 puan) tarafından
Günaydın kızlar. Bugün eşimin iş görüşmesi vardı beraber gidelim demişti sonradan ne olduysa sen kal bişeyler hazırla ben görüşmeyi yapar gelirim demeye başladı tamam dedim. Sonra kahvaltı hazırladım ettik ama aklımın bir köşesinde bu adam beni niye götürmüyor ki diyordum. Sordum sen kal işleri halledersin dedi usteleyince peki hazırlan gel dedi annemle beklersiniz deyince sol oldum annen mi oda mi geliyor senle dedim evet tabi annesiz olur mu dedi çünkü araba kaynanamin üstüne diye onun evinin önünde duruyor sadece onunla gidebiliyo eşim ve bu durumdan gayet memnun ama annemhile beni hastane için alamıyor otobüsle gidip geliyoruz. Bende annem geliyor deyince kızdım tartıştik annenle plan yapıyorsun beni evde bırakıyorsun anladım gidebilirsin deyince geliceksim diye zorladı bende istemedim bağırdı çağırdı bende ağladım ağlıyorum diye yuvandan olicaksin haberin olsun dedi cektti gitti bende kriz geçirdim olduğum yerde umrunda bile olmadı aradım mahvettin beni kötüyüm dedim annem geliyor dedi kapattı

15 Cevaplar

+4 oy
(13,316 puan) tarafından
Anasının totosundan ayrılmayan adamlar evlenmesin yaaa. Elini de tutaymış anası giderken. Adamına de cidden evinin yolunu ve kararını siz verin belli ki her şeyi kaynana yönetiyor. 
(20 puan) tarafından
Konuştum defalarca kez annendir tamam bende senle beraber ona bakıyorum ilgileniyorum ama ayrımcılık yapma bej senin eşinim çocuğunun annesiyim yuva kurduk diyorum yine bende hata olduğunu söylüyor ben yuvamız kendimi bu hale getiriyor musum. Benden bıkmış bunalmış vallahi bişey yapmıyorum kendi başıma evde yaşıyorum kimseye zararım yok aksine ailesinin herseyine koşuyorum yine olmuyor yine olmuyor artık aklımı yicem
tarafından
Ozaman koşturmicaksın hiçbirşeyine boşvericeksin eşin büyür öyle öyle
(13,316 puan) tarafından
Bırak koşma peşinde hala niye koşuyorsun ki hatta kocandan bile elini ayağını çek bu ne böyle kaç yaşında cidden merak ettim
(20 puan) tarafından
33 yaşında annem annem deme diyorum herşeyde hatası olana hatasını söyle ki herşey dizelsin ölene kadarda annem dicem niye zoruna gidiyor diyor. Kosturmasam kim bilir ne eder ne der
(13,316 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin hidayet versin cidden sinirlenir insan 33 yaşında adam okula gider gibi annesiyle iş aramaya gitsin pes doğrusu
-Reklam-
+3 oy
(301 puan) tarafından
Eşin daha büyümemiş malesef iş görüşmesine anneyle gitme nedir ya benim kocadan beterleri varmış 
(20 puan) tarafından
Anlatınca benim ailemi kotuluyorsun diyor tartışıyoruz onlar bana herşeyi yapar annesi Melek hermzan ama ben saygıda sevgide hizmette kusur etmem ben suçluyum aramamisim cuması için zaten hamileyim rahatsızım haftada 4 gün görüşüyoruz
(301 puan) tarafından
Arama canım aradıkça bunun asla önüne geçemeyeceksin benimkilerde öyleydi hala da öyle bir yemek yaparken bile annesi daha iyi biliyor ya arayıp sormamı ister tabiki aramam aradıkça kendilerini bişey zannediyorlar zaten yüz yüze görüşüyoruz neden görüşmediğim günde telefonla arayayım ayy allahımm ne saçma yaa
(20 puan) tarafından
Kendi benim ailemi hiç aramaz ama. Hep ben onun ailesine iyi olucam kendince eksik bişey görsün sucalr hemen. Bende dayanmıyorum artık diyorum ki annen bana hicbirsey yapmadığı halde ben ona koşuyorum daha ne istiyorsun suçlama beni yeter diyorum. Annem sana karışmıyor kendi evindesim işte kimseden bişey bekleme diyor
(301 puan) tarafından
Valla Allah sana sabır versin şükür benimkinin bacısı falan yok yoksa senden beter olurdum
(20 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun. Var hemde kaynanm gibi fena onlara herşey olsun isterler ama bana gelince çöp bile alınsın istmezler bir gülelim muhabbet edelim istemezler. Sıkıntıyı hep kendileri çıkarırlar konumuz tartışmamiz hep onlardır. Amaderlerki siz anlasamiyorusnuz birbirinizi sevmiyorsunuz
0 oy
tarafından
Anasinin eteginden çıkamadı daha bi erkek karısı ve annesi ile arada denge kurmalı 
(20 puan) tarafından
Denge yok anne üstün sadece onun için onsuz yasayamazmis ölene kadar da anne dicekmis araba onunmus bir sürü saçma şey ama sonunda yine kötü olan geçinemeyen ben
tarafından
Anne bi adım öndedir ona lafım yok ama ailen için eşini de ezemezsin kotu davranamazsin oyle birsey yok o zaman evlenmeyecekti beyefendi annesi ile oturacakti süt çocuğu
0 oy
tarafından
Böyle erkeklerden nefret ediyorum . Annesiyle plan yaoiyor diye seni götürmüyor alınma diye de sonra zorla götürmeye calisiyor gideydin kız ne diye yalnız bıraktın . 
(20 puan) tarafından
Sinir oldum gitmedim. Hamileyim zaten stres üstüne stres yaşatıyor ve kardeşlerinin hamileliklerinde üzerine titreyen adam kriz geçiyorum umrunda bile olmuyor ne ben ne yavrusu
tarafından
Sen de kendini biraz naza bir . Yalandan sancilan hastaneye goturt onu ciddiye alsın seni korksun biraz. Valla yalan yok ben öyle yaptım kıymetli oldum sen de öyle yapacan
(20 puan) tarafından
Sancılaniyorum zaten elim karnimdan çıkmıyor.Anneligime laf ediyor bu seferde
tarafından
Of o adamligina baksın bı kere
0 oy
(1,288 puan) tarafından
Ayyy aşırı sinir olurum ya surat yap cnm git annende kal oldu olacak de neden evlenmiş ya sürekli anneyle olmak nedir bu anneler çok fena
(20 puan) tarafından
Bide ben suçlaniyorim hala geçim yuva bilmiyormusum
(1,288 puan) tarafından
Hiç geri adım atma canım atarsan daha çok üstüne gelirler sen haklısın yani bastirmaya çalışıyorlar sinir oluyorum
(20 puan) tarafından
Öyle bir yapıyor ki herşeyde suçlu haksız benim. Psikolojimi bozdun yıprandım iyice diyirum dusucem birgün elinin içine farkında değilsin diyorum yok adam sinirlenip kapıyı çekip herdefasinda gidiyor hiç umursamiyir. Burda kimsem yok bir Allah'ın kulu yok çaresizce kendi halimde kaldım gitsem gidemiyorum kalsam kalamiyorum iyice kötulestim
0 oy
(3,582 puan) tarafından
Yok artık diyerek olabildiğince kibar kalmaya çalışacağım. 
0 oy
(454 puan) tarafından
Allah aşkına böyle annesinin totosundan ayrılmayacak neden evleniyor böyle insanlar yakında kucağında da yatırır
(20 puan) tarafından
Kaynanam çok fena çok kıskanç bilmiyordum anneme kızım o benim derdi hep çok sevicem bana emanet derdi eşimde öyle ama şuan kimsnein umrunda değilim ailem benden coook uzakta burda bir basimayim kimsem yok
0 oy
(3,083 puan) tarafından
İş gorusmesine anneyle mi gitmek.. daha neler yaa yuuuh artık. Ana kuzuluğunda son nokta. Allah sana kolaylık versin. 
(20 puan) tarafından
10 ay aynı evin içinde yaşadık. Hakaret küfür kovulma herşey gördüm. Hamile kalınca evi ayırmak zorunda kaldı eşim. Ama yine bitmiyor çilem karşılıklı binalarda oturuyiruz kaynanamla bir kere sormaz etmez hep kızına ama eşim hep beni suclar anneme şunu etmeidm bunu etmedin iyice hayattan bunalttı beni.
(3,083 puan) tarafından
Allah da sana Peygamber sabrı vermiş gerçekten. Bu kadar şeye rağmen hâlâ devam edebilmek her kesin harcı değil. Allah dağına göre kar verir dedikleri bu olsa gerek. Ailen yok mu hiç destek çıkıp savunan kızımızı ezdirmeyiz diyen birisi falan.
(20 puan) tarafından
Çok tartisma yaşadım ama tutundum hep. Yeri geldi kriz geçirdim. Yapılani açıkça söyledim Allah var dedim korkuyormusunyz dedim yine anlamıyor kimse. Eşim yine devam annesi yine devam. Sırf evimizi ayırdık diye oğlumu benden ayırdı cingar çıkarıp diye böyleymiş eşim dedi . Bende dedim kendi kızları mis gibi evleri var hep yanında kizlari bakıyor ediyor benim kimsem yok evimde mi olmasın dedim
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Ya yapmayın ne halleri varsa görsünler. Kafaya taktıkça olan size oluyor. 
(20 puan) tarafından
İstediği zaman beni yanlarında götürüyolar oda hizmet için çok zordayım çıkamıyorum işin icinden
0 oy
tarafından
Şu anasinin memeden ayıramadigi çocuğu niye evlendiriyorsunuz ki *** var sanki sende ağlayıp durma be gelince yemek verme su verme gitsin anasinin yanında takılsın 
(20 puan) tarafından
Bacısına gidicek bugün hastaneden çıkıyormuş çocuğu hastaydı onlara yemek yaoicakmsisim. Bilerek diyorum ki sancım var ağrım var kötuyum umrunda değil iki dk sonra ne yemek yapicaksim diyor
tarafından
Gitme bacım az yesinler de ayaklarına uşak tutsunlar
0 oy
(4,697 puan) tarafından
İş görüşmesine neden eşle anneyle gidilir onu anlamadım 
(4,697 puan) tarafından
Eşin saygısız tüm suç eşinde bu benim karım karımın olmadığı yerde bende olmam diyecekti ya saygı duyun yada uzak durun demesi lazım
(20 puan) tarafından
Annesini gezdirmek için sadece haftasonu biniyoruz o arabaya hafta içi hastanelerde yruruyrek otobüsle iki saat sonra hastaneye varıyorum arabayla 25 dk halbuki. Tabide bütün suç eşimin o beni ezdirtti o bana değer vermedide verdirtmedide
tarafından
Soracağım soruyu sormuşsun bacım anlamadım bende
(4,697 puan) tarafından
Ceymet bacım sorunun üstünden 3 gün geçmiş :D
tarafından
Ay ben rezil oldum hep  öyle oluyor daha tam alışamadım heralde çift pardon canım
0 oy
(11,038 puan) tarafından
Anasının bir yerine geri girsin o zaman orada daha mutlu olur. Soyle o kocana bu bosanma da buyuk kusur. 
(20 puan) tarafından
Boşanma aç dedim ben korkmuyorum artık kaybedecek biseyim yok dedim herkes çocuğuyla yaşasın dedim kim sana o çocuğu veriyor ki dedi
0 oy
(3,832 puan) tarafından
İşe almazlarsa annesinin eteginin arkasına mı saklanacakmış molalardada emzirmeye gitsin bari ah bu kaynanalar ve onların pısırık mızmız oğulları 
(20 puan) tarafından
Valllahide bilseydim böyle olduğunu asla ama asla evlenmezdim başta çok farklilardi. Hle kaynanam bitanem de bitanem dedim annen verdiği sözleri tutmadı emanetine sahip çıkmadı. Zoruna gidiyor eismin bende taş değilim hep susayim
(3,832 puan) tarafından
İyi oluyor zoruna gitsin ki bişeyleri görsun
0 oy
tarafından
Agizlarina ettiklerim bunlardan bi *** olmaz evlenemeden once kibar nazik centilmen evlendikten sonra öküz sığır cameş
(20 puan) tarafından
Aynen öyle.Ama kendilerine sorsanız onlardan çok iyisi yok şu dünyada
tarafından
Memnuniyet karşılıklıdır canim kendilerini bi *** saniyorlar

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 201 göst.
0 oy
18 cevap 633 göst.
0 oy
4 cevap 237 göst.
24 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde zeynos1234 (1,994 puan) tarafından soruldu