0 oy
284 göst.
Diğer kategorisinde (53 puan) tarafından
Kızlar geçen gün askıdaki tişörtumde bı leke vardı bı şey sürülmüştü ama bu yıl giymedigim bı tişört ole yıkayıp asmistim askıya geçen yaz. alla alla dedim herhalde farketmedim lekeyi astım öle ama farkedilmeyecek bı leke değildi neyse dedim geçtim. Dünde aynı leke sudyenimde vardı ve ben o sudyeni cok uzun zamandır kullanmıyorum ve kullansam bile yıkamadan koymam çekmeceye aklıma kötü şeyler geldi.bide söyle bı şeyde oldu surekli sinirli olurdum esimle iki gün kavga etmeden duramazdim ama o tişörtü bulup okuyup  yikadiktan sonra su an aşırı sakın birine dönüştüm. Eşime söyledim oda fark etti bendeki değişimi ama aklına kötü şeyler getirme dedi. Yatak odasında yatarken sürekli kötü rüyalar görürdum bide gözümün önüne karaltilar gelip korktuğum çok olmuştur. Uykumda geceleri falan çok korkardım. Çocuk olduğundan beri başka bı odada yatıyoruz beşik sığmadıgi için odaya. Neyin nesi bu ne yapmam gerek bilmiyorum. 

4 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Uzun süre sandikta bile kalan ceyizliklerde lekelenmeler olur 

Kötü rüyalar icinde dualarini sürelerini oku yat hic bişey olmaz 
(53 puan) tarafından
Canım öle normal bı leke değil ama. Siyah tişörte bildigin bı şey sürülmüş gibi. Sandık lekesi gibi değil yani. kötü rüyalarda o odada yatmayı bırakınca bitti artık olmuyo çok şükür
(7,654 puan) tarafından
Aklima en son gelecek sey birisi bisey mi yaptı acaba olur ne bilim allah iyilerle karşılaştırsin
(53 puan) tarafından
Amin inşallah canm
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bende de korku var ama böyle bişey başıma hiç gelmedi bilmiyorum:ermm:

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Uzun süre kullanılmayan kıyafetlerde lekeler olur korkualrın için ayet el kursi oku inşirah oku  bakara suresini aç oku ve dinle evide odalaraıda  sürekli sirkeli su ile sil lavabolarınıda dahil
(53 puan) tarafından
Tamam canm. Ama leke öyle kıyafet lekelenmesi değil bir şey sürülmüş gibi sanki
(5,311 puan) tarafından
Sen tedbirini al canım gerisini rabbibe bırak bir bardak suyada 1000 tqne ya vedud oku eşinle iç kalan auyuda evin her yerine sık kapının girişine dahi
(53 puan) tarafından
Tamm canm çok sağolasin.
(5,311 puan) tarafından
Rica ederim cnm
0 oy
tarafından
Birisi büyü yapmış olabilir canım ama senin evine gelip odana felan girecek biri 

Yatağının etrafinada bak ve kıyafette ki lekeler yağ gibi mi 

Inşallah bir şey yoktur  
(53 puan) tarafından
Yağ gibi değilde değişik bı şey canım. İnşallah dediğin gibi yoktur bı şey
(863 puan) tarafından
Nasil yağ gibi benim perdeler öyle yıka yıka çıkmıyor birde sanki yağ sıçrar gibi beyaz çok belli olmuyor resim atardim
tarafından
Büyü felan yapanlar donuz yağı kullanıyorlar genelde Nasıl bir yağ leke olduğunu bilmiyorum
Arkadaşıma yaptılar ve genelde yatağının etrafına kıyafetlerine sürmüşler ve eşinden ayrıldı
Allah ım korusun kollasın kötü insanlarin serrinde
(863 puan) tarafından
Öyle yağ gibi diyince benim perdeler aldığımızdan beri öyle yağ lekesi gibi asla çıkmıyor kayınvalidem almıştı ikinci el filan diye düşünüyorum öyle görünce olabilir mi acaba dedim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 81 göst.
3 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 423 göst.
4 Haziran 2020 Diğer kategorisinde ♥İᒪK ᗩᔕKI KᗩᒪᗷIᗰİᑎ♥ (7,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 155 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde gamzekusdemir (212 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 353 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nalankt (1,020 puan) tarafından soruldu

379,553 soru

11,362,199 cevap

34,839 kullanıcı

...