0 oy
326 göst.
Aile kategorisinde (346 puan) tarafından

Hani lar bebegin üç aylık puseti var oyun halısı da sipariş verdim ama sizce bu ana kucaklari gerekli mi kaç ay durabilir içinde kullanan varmı?

image

17 Cevaplar

+1 oy
(10,384 puan) tarafından
Canım. Bu 3 ayından sonra bebek hareketlendiği için tehlikeli ben 4.ayda bıraktım döndüğü için devirdi kızım 
(346 puan) tarafından
Demi bacakları ince geldi banada bilemedim ekngida için fln iyi olur mu ki
(10,384 puan) tarafından
Canım mama sandalyesi al hiç girme buna
-Reklam-
+1 oy
tarafından
8 aya kadar kullanılabilir bende aldım ama şuanda kenarda duruyor çok gerekli birşey değil 
(346 puan) tarafından
Almayim.omzmn ya çoğu kişi memnun değil sallananlar var ama.cok.pahalilar
tarafından
Bende pahalı olduğu için letgodan 50 tlye aldım bencede boşuna para verme kaç aylık bebeğin ?
(346 puan) tarafından
Üç aylık
tarafından
Müzikli oyun halısı tercih et o zaman
0 oy
tarafından
Hayır hiç değil ve çok tehlikeli malesef
(346 puan) tarafından
Kemerli sanırım sallananlari da var ama.gerekli mi nilemedim
tarafından
Valla bence çok gereksiz. En fazla 2-3 kullanırsın. O dönemde de çocuğun sallanmaya ihtiyacı yok zaten nereyi bulsa uyuyor
0 oy
tarafından
Aynısı bende var şimdilik bir kaç kez kullandım iş yaparken falan atıyorum ici ne ama ek gıda da iyi olur dedim ona koyar yemeğini yediririm diye benim oğlanda 3 aylık 
(346 puan) tarafından
Kararsız kaldım bende almaya
tarafından
Almadıysan bence hiç alma puseti varmış zaten bide ben 100 liraya almıştım 170 olmuş şimdi üç ayda 70 lira birden artmış fiyatı
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Ben mutfakta falan iş yaparken koyardım 5 aylık olana kadar seyrediyordu sonra zaten durmuyorlar içinde hareketlenince 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Tehlikesini gectim benim gorumcemde gekinimizde cocugu hep buna koydular cocuklar hem cok kilo aldi hem gec donduler ben hep yete koydum daha erken hareketlendi döndü emekledi cnm yine de sen bilirsin.
(346 puan) tarafından
Bende kararsız kaldım işte sallananalri fln var daha sağlam onlar ama coknoahalilar ya
0 oy
(215 puan) tarafından
Bence gerekli degil benim kızım öne eğilirken düştü kafasını vurdu fayansa.zaten çok uzun sürede kullanılmıyor. Gereksiz bana göre
0 oy
(2,969 puan) tarafından
Kimi cocuk cok seviyor bende almistim hic sevmedi pusette durmayi daha cok sevdi
0 oy
tarafından
Aldım ve öylece duruyor çok gereksiz birşey bence
0 oy
tarafından
Benim oglum 3 aya kadar heo bunda oynadı ama.ben cok kaliteli bir sey almadim. Oglumda biraz tombik oldugu için fazla dayanmadi bize
0 oy
(1,363 puan) tarafından
4.ayina kadar durabilir canım. Sonrasında kucak ister.

Ama benim kızım sonradan çok ilgilendi hep oynadı buna benzer anakucagiyla
0 oy
tarafından

Bende araştırdım tehlikeliymiş gerek duymuyorum almaya şuan oyun halısı alıcaö

0 oy
(1,352 puan) tarafından
Valla 9. Haftadayız şuan bebeğim sürekli onda yatıyor
(1,352 puan) tarafından
Ama bundan değil altı ahşap
0 oy
tarafından
Otomatik olan var bende 

1.5 aylıkken aldık 

Şu anda 5 aylık 

Elim ayağım resmen 
0 oy
(5,373 puan) tarafından
Vala bunu komşum 2.ayda vermşti Allah razı olsu n 4 aya kadr kullandım ellim ayağım oldu vala yemek yerken namaz kılarken bnyo vs.vala çok işime yaradı gerçektn 7. Aydada yürüteç aldık 9.ayda da bi kadın mama sandalyesi verdı 11 aylık halende çok işime yarıyor bebk 5 aylık olunca durmuyor harektleniyır içinde ama yıne çok işimi gormuş tu benm
0 oy
(775 puan) tarafından
Benim kızım jiç yatmadı 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 230 göst.
0 oy
6 cevap 177 göst.
0 oy
12 cevap 385 göst.
4 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Seriscim (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 165 göst.
20 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...