0 oy
308 göst.
Diğer kategorisinde (6,825 puan) tarafından
5 saattir oglumu uyutmaya calisiyorum hic memeden ayrilmak istemiyor hic surekli meme emmek orda memede uyumak istiyor belim koptu resmen birde ustune kaynanam manti isi cikardi bende 1,2 manti büktum hic ksb bana guvenipte manti isi cikarmicaktin dedim ve simdi uzandim tv izliyorum

5 Cevaplar

0 oy
(1,250 puan) tarafından
Yavru seni kurtarmış kız kriz fırsata dönmüş daha ne :D
(6,825 puan) tarafından
Ayy aynen yaa yemein ederim halim kalmadi sesim kizildi yorgunluktan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaynanan la gorusmuyordun eemi canim sana mi geldi baristiniz mi. Mantida bitmez ki iyi demissin
(6,825 puan) tarafından
Evet canim dogumdan sonra konustuk bazen keske konusmayadim diyorum ama is isten gecti
tarafından
Iyi neyse hayirli olsun. :)
0 oy
(548 puan) tarafından

İyi yapmisin oy canına kurban anasi meme düşkünü desene:Dbos ver manti isteyen kendi yapsin öncelik beben ve sensin esgiden benim elti bı ton getirir di manti yapam yiyem belim kopardi yapcak satacak olan bana olurdu şimdi konusmuyom oh rahatım

(6,825 puan) tarafından
Keske bende bununla hala kus kalsaydim pismanim baristigima diyebilirm
(548 puan) tarafından
Dimi valla bana o kadar yaptılar ki 3 senedir konusmuyorum kafam rahat en azindan katir gibi islerine kosturmuyolar bebemi rahate dogurcam nasipse kendim bakcam.uzak mesafeli olmak iyi
0 oy
tarafından
İyi yapmışsın canım :) çocuk kurtardı seni desen 
(6,825 puan) tarafından
Aynen amaa cocuk da daha yorucu yaa hic memeden ayrilmak istemiyor surekli emmek istiyor agzinda bekletiyor belim koptu
tarafından
Kaç aylık canım
(6,825 puan) tarafından
27 gunluk cnim
tarafından
Canım galiba senin bebiş atak haftasında memeden ayrılmıyor diyon onun için olabilir internetten bir araştır atak haftasını
0 oy
(404 puan) tarafından

Bizimkide sabahtan beri uyumuyordu az önce zor uyuttum ve artik kendimde uyumak istiyoruuummm :ermm: 

(6,825 puan) tarafından
Benimki uyandi yaa verdim babasina bakalim
(404 puan) tarafından
Duruyorsa ne güzel bizimki cok gazli babasi en fazla 10 dakka ilgileniyor cok huzursuz bi bebek uyumayı ozledim saatlerce

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 738 göst.
0 oy
9 cevap 374 göst.
30 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Sibel78 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 298 göst.
4 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 605 göst.
3 Ocak 2020 Aile kategorisinde Selin07 (447 puan) tarafından soruldu