0 oy
291 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,072 puan) tarafından
Kızlar toplam ne kadar alışveriş yaptınız 

13 Cevaplar

0 oy
(1,137 puan) tarafından
Oğlan da 500 lira kızda 700 lira tuttu 
(1,137 puan) tarafından
Evet sadece kıyafetler
tarafından
Ayy cok iyi tutmus bizimkiler bana hediye almislar e bebekten kiyafet falan  1000 kusur tutmustu.
(1,137 puan) tarafından
Ama ne kadar uyacağı senin hangi fiyatta neler kacagina bağlı ben bu kadarlık alışveriş yaptım ama çok kıyafet etmişimdir 700 tuttumustur . Sen daha az alırsan 400 tutar.  Senin alışverişine bağlı açıkçası o
(1,137 puan) tarafından
Ben e bebekten almadım çok tutar orası kaliteli pahalı ürünler satıyor ben normal bebek giyim mağazalarından laisveris yapmıştım
tarafından
Asiri pahali evet .Bizimkiler heves etmislerdi.Gittiler .Ama baska seyler de almislar .sampuan oyun mati , zeka karti gibi seyler de almislar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Beşik puset ve arabasi hariç 

Bebeğin bütün kıyafetleri ihtiyacı ne varsa kendi ihtiyaçlarımi aldım 2 bin TL tuttu . 
(687 puan) tarafından
Bn ve kızımın bütün eksikleri 1 500 yakın tuttu..
0 oy
tarafından
Bebek Arabası beşik hariç 400 bı tuttu 250 bı tuttu yani 650 denk geldi suanki hamileliğimin,kızımda ise ağzı yok burnu yok ne kadar girdi bilmiyok :D o kadar çok tutmuştu :D
(1,072 puan) tarafından
650 ideal aslında canım
tarafından
Aahh ideal de ilk alışveriş 250 tuttu dedim ya takımın tanesini 30 40 tan aldım hep hemd de 3 lu takımdı sonraisnda çok uygun bı yer buldum kaç tane takima anne bebek cantasi dfalsn da var içinde 400 verdim bacım benim 30 aldığım takımın aynısını aynı marka birde 15 20 TL ye aldım hep yoksa ne o kadar kıyafet alabilirdim ne o kadar uyguna alabilirim
(1,072 puan) tarafından
Adı ne canım sitenin ben 5 li takım lari 50 küsur e falan aldim
tarafından
Düzce'de sobemix diye bı sayfa canım
(1,072 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Besik 600 tl 

Yenidogan kiyafetler felan da 450 

Bebek arabasi felan buyuk seyler ilk oglumdan vardi zaten
(1,072 puan) tarafından
İdeal canım
(1,238 puan) tarafından
Aynen tatlim. Simdi Allah izin verirse kışlık birseyler alıncak
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Alcağın kaliteye ve malzemeye göre değişir ilk bebekte bebek arabası mama sandalyesi yürüteç beşik kıyafetler ateş ölçeri aklına gelen herşeyi doğmadan aldık biz 10 bini buldu şimdi ikinci bebek bi tek kıyafet 500 e biter gbi
(1,072 puan) tarafından
10.000 baya fazla geldi bana
(7,768 puan) tarafından
Fazla değil kuzu  2 yıl önce bebek arabası mama sandalyesi beşik yürüteç demirbaşları en başında aldık sadece onlar 5 bini buldu 5 binde kıyafeti banyo malzemeleri ateş ölçeri bakım setleri kıyafeti vs ile tutması normaldi şimdi ilk çocuk olsa daha çok tutardı bide elimden geldikçe en iyisini yapmaya çalıştım
(1,072 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın canım herkes durumuna göre hareket ediyor en iyisi
(7,768 puan) tarafından
Öyle kuzum ikinci bebek içnide kullanayım sağlam olsn istedm bütçene göre hareket et ben arabayı 2000 e almıştm 500 e de vardı tercih meselesi hepsinde bebek yatıyor sorun olmuyor sen nerden içine sinerse oradan al sağlıkla gelsn bebişin
(1,072 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun
0 oy
(7,990 puan) tarafından
2 milyarı bulmustur belkide geçmiş de olabilir 
(1,072 puan) tarafından
Benim sadece puset vs kaldi canım onlarda 400 tutsa yaklaşık bin lira
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Şimdilik 1500 civarı ama nevresim takımı puset örtüsü oda termometresi vs vs daha bir sürü eksik var 1500 ün içinde beşiği puseti falan da var
(3,832 puan) tarafından
Sepet beşik aldık internette fiyatlar çok pahalı bizim burda minicity nin kendi mağazası var hersey internettekinden daha uyguna geliyor
(1,072 puan) tarafından
Bende ordan aldım canım interntten aldım faha gelmedi güzel mi malları
(3,832 puan) tarafından
Çok güzeller ben çok beğendim yarın yıkayıp ütüleyeceğiz artık
(1,072 puan) tarafından
Yeni mi aldın canım
(3,832 puan) tarafından
2 hafta önce aldım
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kız benim çok tuttu yaa!

Odasını çilekten 8.500 e aldık

Organik yenidoğan seti hastane çıkışı yatağı yorgan battaniye yatak koruması bornoz banyo havlusu terliği olan bir set vardı ona 1100 TL verdik

İki takım 10 lu 400₺ ye trendyoldan aldım

Ebebekten kafadan 2000₺ lik body, alt üst ikili takımlar aldık

Çarşıdan 3 tane ekstra battaniye aldık 300₺ falan onlar vardı

Ivır zıvır oyuncağı, telsizi, halısı, perdesi, bakım ürünleri de 1500₺ civarında tuttu.

Aldığımız kıyafetler yetmedi üstelik doğduğu gibi ikili iki tane daha takım aldık  ama aldıklarım kışı neredeyse çıkardı.

Bu arada param yoktu annem mükemmeliyetçi çoğunu o karşıladı. 
(13,202 puan) tarafından
Sağol canım en güzelleri senin olsun derler ya odayı yaptık evimizden taşındık maalesef kullanamıyor sanırım bir iki sene daha kullanamayacak içim yanıyor gidiyor resmen.
(1,072 puan) tarafından
Olsun canım hevesin gitmiş sonuçta sonra kullanır
(13,202 puan) tarafından
İnşallah kuzum her bütçeye göre her özenç var inan annemden dolayı o kadar açıldık biz.
(1,072 puan) tarafından
Evladın için sonuçta canım durumunuzda varsa hiç takma illa kullanır
(13,202 puan) tarafından
İnşallah kuzum hayırlısı ile
0 oy
(91 puan) tarafından
Ben sadece hastane çıkışı betaniye aldım 200 diğer herşeyi araba puset yürüteç beşik elbise şampuan sapun vb a dan Z ye annem aldı 2 bin tuttu
(1,072 puan) tarafından
Çok iyi valla canım helal annene
0 oy
(5,220 puan) tarafından
6bini geçti bizim 
(1,072 puan) tarafından
Bebek arabaları çok pahalı canım ben puset tercih edicem heryere araba ile gidiyoruz kullanamsm
(5,220 puan) tarafından
puset ben 2kere kullanabildim alabileceğin yakınların varsa ona para verme derim ben hiç paraya kıymadım ama puset gerçekten gereksiz geldi bana
(1,072 puan) tarafından
Gecekten mi o zaman almiyim canım onun yerine kullanılacak el cantasi gibi olandan var
(5,220 puan) tarafından
hastaneden çıkışta ve 3 günlükken bişe testi için hastaneye giderken kullandık sadece onun dışında arabasına koyuyorum bana araba daha rahat geldi
(1,072 puan) tarafından
Canım araba ile gidiyoruz heryere çocuk arabası ile baş edemeyiz
0 oy
tarafından
Kiyafet besik puset araba hersey alindi kizimdan kalan hicbirsey yoktu 7009 tl ye yakin bisey tutmustu... 
(1,072 puan) tarafından
Güle güle kullansin canım
tarafından
Amin canim insallah
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Eşimle benim aldıklarım kıyafet hariç beşik bakım malzemeleri 1000 lira tuttu. Kayınvalidem 500 liralık kıyafet almış. Abim bebek arabsi ve puseti hediye olarak aldı. Annem de bebek eşyalarından oluşan bohça yapacak a dan Z ye yine herşey var içinde. Biz sadece 1000 liralık masraf yaptık
(1,072 puan) tarafından
Güle güle kullansın minnos
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Beşik ve yatak annemden 1000 tl

Bebek arabasj puset 1600 kayinvalidemgilden

Kendi ailem kardesim fln 500 tl kiyafet (qsagi yukari)

Esimin ailesi 300 tl kıyafet ( asagi yukarı)

Kendmz de para biriktrmstk 3bin o bitti. Hala ufak tefek eksikler var
(1,072 puan) tarafından
Ne güzel canım herkes destek olmuş
(1,274 puan) tarafından
Sagolsunlar. Iki tarafında ilk torunu olck insallah:)

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 537 göst.
14 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 440 göst.
5 Eylül 2023 Aile kategorisinde Oykum0 (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 217 göst.
0 oy
2 cevap 73 göst.
8 Şubat 2024 Aile kategorisinde Zeynepsh (0 puan) tarafından soruldu