0 oy
594 göst.
Diğer kategorisinde (92 puan) tarafından
Kim olursa olsun hak edene hak ettiği gibi davranmak çok ince bir ayar. Ben bunu beceremiyorum. Becerene helal olsun. Kendileri aramayıp ' gelin bizi niye aramıyor' diye hep benden bekleyen görümcelerime bileniyorum. 
Hep tatlış geçinecez sanmıştım evlenirken. Canım isterse aramaya başladım şimdi bakalım ne olacak .

28 Cevaplar

0 oy
(10,567 puan) tarafından
Bu gunden sonra arayanı da aramıyorum. Net. 
(92 puan) tarafından
Vay be hayırdır inşallah :)
(111 puan) tarafından
Aynı ben ya ne gerekleri var
(10,567 puan) tarafından
Sala. K sala. K konusanla işim yok bu saatten sonra. Herkes kendi fikrini içinde tutsun vallaha. Bosanıyorum annem arıyor diyor ki bosanma ne gerek vardı masraf olacak babam olacak zaten bir karı agızlı aynı annemin lafını soyluyor. Engelledim bitti engellemeden once de hadi bakam herkes kendi yoluna aramayın beni dedim.
(92 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun...
-Reklam-
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Ayyy resmen ben :) ben hakettikleri gibi davranıyorum yüzlerinede vuruyorum bana nasıl gelirseniz ben size öyle gelirim diye .  Ben hiç aramam nadir mesela onlar aradı aradı aramadı aramam iyi olurlarsa ararım o kdr
(92 puan) tarafından
Tertemiz işte çok güzel.  Kimsenin nazını tuzunu çekmiyorsunuz
(1,517 puan) tarafından
Wllha trip atsınlar laf sokmaya çalışsinlar doğrudan yüzlerine vuruyorum. Hemen içimi döker rezil ederim. Çok mu zor bende bir daha asla gelmem diyorum
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Beni hep görümcem arar hiçte sorun etmez. Valla kusura bakmasınlar ben kendi anamı arayacak vakit bulamıyorum.
0 oy
(775 puan) tarafından
Aramayanı asla aramıyorum 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Valla ben doğum yapana kadar herkezi arardım hal hatır sorardım ben yvarumj kucağıma aldım herkez akrabalar bana bilendi anlamadım hayırlı olsun bile 1 ay sonra diyen oldu bende şimdi kimseyi aramıyorum arayan arasın konuşam :))
0 oy
(133 puan) tarafından
Valla ben arasam da yaranamiyorum aramasam da
(92 puan) tarafından
El kızı hep batıyor kardeşim
(133 puan) tarafından
El kızı batıyo ama başkası da yaraniyo görümcemin oğlunun kız arkadasini kaynanam dizine yatırır severdi
0 oy
tarafından
Vala hic aramiyorum arada mesj o kdr cani isteyen arasin aman
0 oy
(111 puan) tarafından
Benim tlfon sadece ablam kız kardeşim ve eşim için çalışıyo gerisi boş onca numara var ama ne ararim ne sorarım işleri düşünce zaten yaziyolar ama artık işlerini de gormicem 
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Benim o bennn ama birtek kaynanamlar icin degil kim olursa olsun bana kim nasilsA bende ona oyleyim valla 
(92 puan) tarafından
Süper süper :) İnsanın kafası rahat ediyor
(4,237 puan) tarafından
Aynn valla :)))
0 oy
tarafından
Valla bu hamilelik öyle yapti ki beni arayani bile aramak gelmiyor içimden ama normalde bende ararım onlarda memnunuz birbirimizden 8 tane var gerçi biri biraz çürük elma onuda diğerlerinin hatırına görmezden geliyoruz tüm eltiler 
(92 puan) tarafından
Aboo 8 mi . Nasıl idare ediyorsunuz maşallah ya
tarafından
Hepsi evli herkes evinde iyiler Genel olarak dediğim gibi biri tek biraz değişik diğerleri ile sıkıntı yok çok şükür ben suna inanirim iyiysen iyi karşılanirsin aradaki curukler ayrı tabi
0 oy
(2,030 puan) tarafından
İyi günde neyse ama kötü günümde aramayani asla aramam net herkesde bu huyumu bilir :)
0 oy
(8,946 puan) tarafından
Bunu dibine kadar becerene helal olsun...

Bende artık bi süre dır öyle yim öyle kalmak istiyorum 
(92 puan) tarafından
Ufaktan başladım ben. Kafam rahatladı sanki
(8,946 puan) tarafından
Bide aman kırılmasın falan diyip susutuklarimi söylemeye başlayınca da çok rahatlaiom
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Aramayani aramiyrm arayanida aramak istemiyrm yav bis dedikodu banane kim naparsa yapsn kardesim sinir oluyrm herkes firsatci 
0 oy
tarafından

Ben atara atar gidere gider kimsenin nazını Çekmem arkasına bakaaa bakaaa giderler:D

0 oy
(700 puan) tarafından
Ben hic kimseyi aramam umrumdada degil beni merak etmeyen ben nie edim cok önemli bir şey olmazsa bir ay aramam
0 oy
tarafından
Şahsen ben aramayani aramam 

Annemin bi sözü var bu ara bazı akrabalara karşı moddom o ne s.ıçtınki avucuma onu çalayım yüzüne 
0 oy
(3,091 puan) tarafından
Valla beni aramayani ben hiç aramıyorum çokta iyi yapiyorum
0 oy
tarafından
Ben ayda bir oda çok nadır ararım annem hariç 
0 oy
(671 puan) tarafından
Valla annem babam beni aramıyor bende aramadım sormadım üç sene olacak daha da aramam yani kaynana görümce yanında hiç kalır 
0 oy
tarafından
Valla kim olursa olsun aramayinxa aramam hele ki uzun bir süre sonra aradığımda sen hala yaşıyor muydun falan derlerse bi daha hiç aramam sevmiyorum öyle şeyleri ya,öldün mü diyorlar diyecem çok merak ediyorsan ara diye o da olmuyor

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 173 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,201 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 314 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,263 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 310 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde fatos18 (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 395 göst.