0 oy
892 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kocam bile demeye utanıyorum kendisi ile 2 haftadır aramız çok kötüydü dün instagramdan bir sürü kız takip etmiş eski sevgilisi de var bir kız da fotoğrafına kalp atmış bu saatten sonra bu evliliği asla sürdürmem

18 Cevaplar

+2 oy
(7,684 puan) tarafından
Erkekler kudurdu bu ara hep böyle postlar tövbe estağfurullah ya 
-Reklam-
+2 oy
tarafından
:((( konustun mu kendisiyle, yani bi aciklama yapmasi gerekiyor sana, esinle aran kotu diye aranir gibi ortalikta gezmeye ne gerek var ya :(
+1 oy
(2,032 puan) tarafından
Bu erkekler de bı sorun var yaa valla hemen eşinle aranmi bozuldu yada sevgilinle hemen eskiye koş yada yenisini ara midesiz pislikler....
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Bu erkeklere ne oluyo acaba azdilar iyice hee 
0 oy
tarafından
Uckuruna ne kadar meraklılar yaa
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Allah islah etsin ya gül gibi aileleri duruken nedir bu igrenc çaba anlamam  
0 oy
(290 puan) tarafından
Emin misin surdurmeyecegine? Çok yanlış yapmış ama sana nispeten yapmış gibi geldi bana aranız bozuk diye. Bir de iletişim yoksa aldatma yoktur diyor Esra ezmeci o bakımdan düşün biraz yuva yıkmak da kolay değil. Tabi sen daha iyi bilirsin eşinin bu zamanki davranışlarından anlamışsındır sana bakışını
tarafından
Senin üslubunda süper bu yolda devam başarılar halde canım sagdan
(290 puan) tarafından
Bence ben senin anladığın dilden konuşayım da rahat et. Ağzını topla da defol surdan uzaaaa!
tarafından
Ayy off yeter artık uzatma bee ben burda buzamana kadar böyle konuşmuş insan değilim beni tanıyan biliyor ugrsamam
tarafından
Kadın nispeten bunu yapsa namussuz olur bacim
tarafından
Esra ezmeciyi bilmem ama Âlemlerin Rabbi diyorki zinadir ve zina illa gidip biriyle birlikte olmak değildir şehvet gözüyle bile bakmam zinadir erkeğin tesetturu de göz kapağidir
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bu karakterde erkekleri toplucan bi çuvala koyup sallayip sallayip yere vurcan
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bence de ciddi şekilde sınır koy ya düzelir ya biter..
0 oy
(146 puan) tarafından
Eskisi çok iyise niye ona gitmemiş mal bunlar bacim mal benimkide gece eski sevgilisinin adını sayikliyodu tokatlayarak kaldırdım vala
(1,298 puan) tarafından
Ciddi misin ya ne kadar sinir bozucu
(146 puan) tarafından
Hiç sorma   onların akrabası olduğu için şimdi düğünleri vardı buda bn gidersem hanım  yanlış anlar neyapim diye gece boyu düşündüğü için sayiklamis  bnde hade lan ordan dedim benimle konusqydin diye
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Canım ayrıl Barış demem ama kolay affetme böyle birini
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Allah bu erkekleri Hidayet etsin ama yinede asla deme bizler asla dediğimiz büyük konuştuğumz şeyleri yapiyrz bide eşinle bence konuş yuva yıkmak kolay feil ama güven gittimi daha geri gelmiyor ve eskisi gibi insan guvenemiyor 
0 oy
(60 puan) tarafından
Daha neler göreceğiz yapmaz dediğimiz kim varsa misli misli yaptı herşeyi tebrikler hepsine
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Hey Allahım bu akşam bu adamlar yine kudurdu 
0 oy
tarafından

Aboww ne oluyo bu ara bu erkeklere yaa birsürü post gördüm bu ara hep aldatan kocayla ilgili rabbim akıl fikir versin yaa

0 oy
(295 puan) tarafından
Ayy vallahi kökleri kurusun inşallah 
0 oy
tarafından
Ahhh bacım sendemi sakın üzülme değmez pisliğin de bogulsun
0 oy
(308 puan) tarafından
Dünyanın çivisi çıkmış gerçekten evlilikte böyle sorunlar olabilir hemen bir sürü kadın takip etmek ne ya 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 245 göst.
+1 oy
27 cevap 890 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Aycelennn-12 (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 2,329 göst.
24 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 160 göst.
10 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu