0 oy
1,166 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Kizlar bi yıllık evliyim 8 aylıktan hamile esimi bi iki kere birileriyle  konuşurken yakaladım hamile halimle allaha havele ettim kimseye bisey demedim ben sustukça bana el kaldırmaya başladı hamileyim bide telefonuda sifre var herseferinde bulup biseyler yakalıyorum die surekli sifre değiştiriyo bana söylemiyo ve bu yüzden sürekli kavga ediyoruz hamile halimle bana beddualar ediyo bana artik rüyalarıma giriyor ruyamda beni aldattigini görüyorum psikolojim bozuldu resmen bende takıntılı bi insanin bunu kabul ediyorum bi olay yaslandığın da o an susup başka bi zaman birden o alay o an olmuscasina parlaya biliyorum artik iliski die biseyde kalmadı resmen bir birimizi istemiyorz karşılıklı bana öl ***** diyo intihar etmek istiyorum artik ne bunalıma girdim ne olacak böyle 

29 Cevaplar

+11 oy
tarafından
Ya siz olmeyi bayilmakmi saniyosunuz karninda bide beben varken madem aldatiyo dovuyo ustelik bosan canina niye kiyar bi insan serefsizin biri yuzunden 
(2,589 puan) tarafından
Kankam haklı ++++++
tarafından
Bende şaşıyorum  kocayla kavga eden intihar etmek istiyor  ölümde bukadar basit olmuş artık ne günlere kaldık
-Reklam-
+2 oy
(5,949 puan) tarafından

Ya walla  sizin  gibi  insanlara  artık  ne diyeceğimi  bilemiyorum artık çok  boş  konuşuyorsunuz  hamilesin  diye  çok  sey  yazamıyorum  ama   ölmek  istemek  nedir ya çok  basit  bir şeymiş gibi  ağzınız da sakız  olmuş  hiçmi  karnında ki  ewladını  düşünmuyorsun  yazık  ya bu nasıl  zihniyet böyle  kocana dayanamıyorsan  bosanırsınnnnn:angry:

(15,823 puan) tarafından
Duygularımın tercümanı olmuşsun yeminler.....
(5,949 puan) tarafından
Böyle  insanlara  kızıyorum  yaa  birde  ailesi  arkasında  dururmuş  abisi  eşine  birşey  yapar  diye  demiyormus ama kendinin ve   evladının  canına  kastedmeyi  düşünebiliyor ama  gerçekten  yazık
+1 oy
(1,446 puan) tarafından
Niye boşanmıyorsun canım.  
(11 puan) tarafından
Nasıl bas edeceğimi bilmiyorum
(1,446 puan) tarafından
Eşinin gözü korkmazsa devam eder canım sana bunu yapmasına musade etme oruspylarla konuşacağına hamile karısıyla ilgilensin
(11 puan) tarafından
Pazarcilik yapiyo arama olmasa bile yuz yüze horuyo zaten artık güvenim kalmadı
(1,446 puan) tarafından
Eşin senden uzaklaştı mı peki
(11 puan) tarafından
Birbirimizi görmüyorumuzki uzaklaşalim ailesiyle ayni apartmanda yaşıyoruz yeme içmemiz bir 5 de pazara gidiyo 9 da geliyo yemek yiyip hale  gidiyo gece 2 de geliyo yemek yiyip yatiyo 5 de yine gidiyo önceden izin günlerinde beraber film falan izliyorduk simdi o da yok dışarıda oluyo surwkli izninde
+1 oy
(308 puan) tarafından
Yani o kocan olucak kişiye bişey olmasın diye kendini niye üzüyorsun anlamıyorum git boşan abinler de niye öldürüyor alsınlar seni bitsin madem o kadar sahip çıkıyorlar 
tarafından
Yani arkasında o kadar kişi varken sen o şerefsizi koruyup karnındaki çocuğu strese sokuyorsun  git burnu biraz surtsun ailesi onu biraz suçladın dışlasın senin kıymetini anlasin
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Niye boşanmıyorsun canım.  Ya
(11 puan) tarafından
Biz iki kiz 7 de erkek abim var ablam vefat etti tek kızım ben abimler bilselrki ben bunları yaşıyorum böyle bi hayatum var onu yaşatmazlar bana gözü gibi bakıyorlar zannediyi ailem
tarafından
Yahu madem ailen arkanda bırak gitsene baba evine anlat olanı güzelce boşanmak istiyorum de abinlere bulaşmayın diye konuş ne kadar çekeceksin daha nereye kadar birde ölmek istiyorum diyorsun bırak o *** gebersin
(1,501 puan) tarafından
Bu aileler de sahip çıkar suç çıkmaz suç
0 oy
(295 puan) tarafından
Allah canını alsın sürüm sürüm etsin bunları 
0 oy
tarafından

Boşanın kurtulun o zaman ya ne intihar etmesi saçmalama

0 oy
(4 puan) tarafından
Aynı durum bende de var canım bende yakaladım tel baktım diye hastanelik oldum sonuç ne oldu yine aynı hala gözümün önünde başkasıyla konuşuyor ben laf edince suçlu oluyorum ama ikisini de Allaha havale ettim ve bende hamileyim 1 hafta sonra doğum yapacam ama hergun ağlıyorum kimseye de diyemiyorum 
tarafından
Neden boşanmiyosunuz yargilamiyorum yanlis anlamayın ne sizi bağlayan bunu merak ettim
(4 puan) tarafından
Hamile halimle çocuğumla hicbi yerde olamam ki canım çok acıyor ne uyku uyuyorum ne bişey yapıyorum düşünmekten yoruldum ama elimden bişey gelmiyor
tarafından
Oradada olamıyorsun ki annen baban falan..
(561 puan) tarafından
Kocanın gözünde bes para etmezsin ama. Sen susuyon diye o yapacağından geri kalmiyo yüzsuz gibi devam ediyo sen ayrilmazsan ben olsam bende devam ederdim. Bu kadar kendinizi alçaltmayin y
tarafından
Hamile hamile ailene ve onun ailesine şöyle kim sahip çıkıyorsa git oraya ha iki tarafta sahip çıkmadımı devlete başvur en iyisi güzel güzel doğum yaparsın  sana destekte olurlar devlet
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Boşan sen de. 

O dedigin de sorun cozulmezse eger o an o sey olmus gibi tepki vermen normal. Sorunu çözmek gerek..
0 oy
(60 puan) tarafından
Yazıklar olsun böyle insanlara asıl o ölsün sen niye intihar ediyosuki kanı beş para etmez insan için bebeğine yazık değilmi bir bebek babasız büyüye bilir ama annesiz büyüyemez bunu unutma
0 oy
(2,587 puan) tarafından
İntihar edinceye kadar 

BOŞA BOSA BOSA CANINI SEN MI VERDIN BI********Z YUZUNDEN BUNLARI CEKMEK ZORUNDA DEGILSIN SEN DE INSANSIN ODA ONUN YASADIGI HAYATI SENDE YASIYABILIRSIN SANKI DUNYADA BI ESIN VARMIS GIBI YASAMA HAYAT ONDAN IBARET DEGIL ONDAN BOSANINCA HAYATIN BITECEKMIS GIBI DAVRANMA KENDINE SEN GUCLU BI KADIN OLMAK ZORUNDASIN CUNKU SEN ANNESIN ANNE
(11 puan) tarafından
Benim 7 tane abim var bilselerki saçımın teline zarar gelmiş hiçbiri yaşatmaz onu gidicem dedim zaten annesine de biliyo git dedi kursuna dizeselerde beni ben artık seni istemiyorum dedi annesi hamile kslimle annesinin önünde itip kalktı beni annesi yine oğlunu sakinleştirmeye çalıştı korkuyorum olacaklardan korkuyorum
(326 puan) tarafından
Benim öyle 7 abim olucak ve korkucam ne olursa olsun kimse senin canını yakamaz nasıl hala aynı evde durabilirsin yapma lütfen ben boşansam babam evden çıkarmaz ama sanki hayata yeniden başlamışım gibi havam var açıkcası kendi değerini kendin biçersin
(2,587 puan) tarafından
7 abin varmış birakta onunda şeref yoksunu Kocan seni aldatirken dusunseymis
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Allah yardım etsin canım öncellikle o kadar zor bir durum ki hiç bir kadının başına vermesin Allah sen sessizligini bozmalisin evlilik bir ömür geçirmek demek bir sustun iki sustun hadi üç dördüncü de dayanabilecek misin bebiş de var biliyorum hamile iken ayrılmak çok zor olur ama gözünü korkutman lazım erkek ler elinden gitmedikce anlamazlar
(11 puan) tarafından
Ne yapacağımı bilmiyorum artık insan gibi konusmuyo bile bende surekli bağırıp cagiriyo
(1,072 puan) tarafından
Allah yardım etsin canım
0 oy
tarafından
sagliksiz bir hamilelik sureci gecirmissin bebegin de bunu hissetmesine izin verme.. aile terapisinr gidin eger istemezse bu isin devam etmeyecegini belirt kendiine.. ayrica takintili degilsin kadin affetse de bunu her seferinde soyler bu genelin huyudur
0 oy
(1,538 puan) tarafından
İntiharı düşünme 8 aylık hamileyim diyorsu. Onun ne suçu var boşan canım neden intihar diyorsun hemen boşanmak varken öbür tarafını neden yakiyosun orsun ki Rabbim sana emanet gönderirken bibevlat vermişken onun için ayakta dur dik dur boyun eyme baktın olmuyir boşan sen annesin annne asayişin yakında bebeğini kucağına alacaksın güçlü ol sen dünyaya bir can getiriyorsun   farkina var hep dik ol güçlü ol sen bebeğine gül gibi bakarsın hiçbir kadın bir erkeğe muhtaç değildir yeri gelir baba olursun yeri gelir arkadaş dost olursun evladına kimse için canına kıymayı düşünme sil aklindan evladinin teknelerini hareketlerini hisset ona odaklan onun için herşey de dik dur dik dur 
0 oy
tarafından
Kız 7 abim olaydı atmıştım hepsini onun üstüne bı güzel dovsunler bak bakalım nasıl akillaniyor . Seni vurmaya da korkar . Sen mal değilsin seni kullansn . Nasıl susuyorsun şiddete anlayamıyorum . Ömür boyu böyle mi sürsün istiyorsun bir yıl dayanamiyorsum daha 
0 oy
(561 puan) tarafından
Niye intihar ediyosunki kocani sktir et ne hali varsa görsün sana kurban olsun o ap.tal. Nolursa olsun boyun eğip oturma akli basina gelsn. Eğer yapmayıp susup oturursan daha cok aldatilirsin. Ne guzel sahip cikan ailen varsa ne bu salagin agiz kokusnu cekiyon sen birak o kopekler gbi klpesinden kossun
0 oy
tarafından
Boşan gitsin csnım ne çekiyon
0 oy
tarafından
Canım 13 yıllık evliyim ben sana göre cok cok tecrübeliyim daha cok gençsin ailen sana sahip çıkiyorken onlara bu konuyu söyle normalde sorunların aile içinde çözülmesinden yanayım ama seninki öyle çözülecek bişey degil adam pişman bile değil baksana ailen ona hiç birşey yapmaz korkma belki ailen duyarsa değişir tövbe eder ama baktın olmuyor git bacım daha bir cocugun varken sonra 2 3 tane olsa ne yaparsa yapsın gidemezsin 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Sen o ewden ayrılmak için neyi bekliyorsun
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Şimdide ölme poslari çıktı kızım ölmek ne demek biliyorsun umarim karnında bebe var saçmalama bu ******** adamlar kudurdu herlde daha yeni evlisin bokmu işin var başkası ile terbiyesiz böyleleri hadım edicek sin direk yani bacım madem böyle bisi var dön annenin evine ne olursa olsun neden kendine vurduruyor sun bacım şansa yazık dön annenin evine durma evde 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 237 göst.
2 Eylül 2021 Aile kategorisinde Hilalaksu (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 631 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 230 göst.
0 oy
4 cevap 264 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Semabulut (4 puan) tarafından soruldu