0 oy
199 göst.
Diğer kategorisinde (190 puan) tarafından
Kızlar gen gebelikte testi yaptım evde pozitif çıktı ama hiç hani karnında bebek var gibi hissetmiyorum ya sanki hamile değilim gibi günüm de geçti 

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Daha bı damla bile olmayan şeyi nasıl hissedebilirsin ki zaten gidip kan verdin mi
(190 puan) tarafından
Yok yarın gidecem kadın doğuma bakalım
tarafından
Eeee !! Ruhen mi hamile değil gibi hissetmiyorsun fiziken zaten imkansızda
(190 puan) tarafından
Aynen cnm ruhen
-Reklam-
0 oy
tarafından

Daha bebek oluşmamış hisetmemen normal deil mi Allah seni ya:D

0 oy
(308 puan) tarafından
Ben 35 haftalık oldum karnım olmasa ben bile unutuyorum :D 
(146 puan) tarafından
Hahaaaa bendensin kız
0 oy
tarafından

O bir hareketlensinde görcem seni ilk bir ay bende hissetmedim sonra hiç çekiilmez hale geldim:D

(190 puan) tarafından
Mesela ilk oğlumda öyle değildim cnm hani ben hamileyim içimde bir şey var di yani ay ne bilim belki oğlum daha küçük diye böyledir bir de emiyor hala
0 oy
(8 puan) tarafından
Ben 9 haftalık hamileyim bende öyleyim sanki hiç hamile gibi değilim sadece eskisinden çok daha erken açıkiyorum halsizlik bulantı vs hiç bişey yok:)
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Şöyle bir iki üç aylık ol bakalım canım ancak o zamanlar hissedersin. O da mide bulantın vs olursa.
0 oy
(44 puan) tarafından
Sabah sabah güldürdün beni Allah ta seni güldürsün:)) kız daha testte yeni çıkmış kadar küçücük olan 1 damla bişeyi hissedemezsin zaten ilk ay hiç bişey anlamazsın sonrasında da Bi kaç ay hareket felan bekleme. Ben ilk gebeliğimde hareketleri 4 ayda hissetmeye başladım. sadece bazılarında ilk aydan sonra karın ağrısı bel ağsırı bulantı VS oluşmaya başlar bende ikinci aydan itibaren öyle oldu ama bazılarında onlarda olmaz rahat geçirirler. Belli ki ilk ve yeni gebelik hayırlı olsun canım Allah kucağına almayıda nasip etsin zamanla herşeyi hissedersin
0 oy
(770 puan) tarafından
Eee cok normal degilmi ? Daha nokta kadar ancak vardır. Ben bile hamileligimi hareketini hissetmeye basladiktan sonra anladim.oda 20 haftadan sonra.Azcik sabir
0 oy
(802 puan) tarafından
6. Haftadan sonra o sana hissettirecek hiç acele etme derim.
0 oy
(3,100 puan) tarafından
Canım bebek daha pihti su an bir şey hissetmemen normal  
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Ehehehehe eh 
0 oy
tarafından
Çünkü daha çok küçük hele bir 8. Aya gel kramplardan ağrılardan uyuyamayinca aglicaksin :) gözümden uyku akıyor şuan mesela. Tadını çıkar bu hallerinin hissedeceğin çok vaktin olucak :) sağlıkla gelsin insallah
0 oy
(775 puan) tarafından
Bu şekilde hissetmem normal bi doktora git keseyi kalp atışını duy o zaman anlarsınız 
(190 puan) tarafından
İnşallah yarın gidecem bakalım
0 oy
(1,772 puan) tarafından

Ben doğurana kadar hissetmedim karnımi görünce anliyordum:D

0 oy
(1,921 puan) tarafından
Daha yok gibi bosey de ondan zamanla hissedersin hissetmem desende o kendini hissettirir cok erken buni soylemek ocin
0 oy
(44,751 puan) tarafından

Kız daha mercimek kadar Bebeği nasıl hissetcenki acaba ben 6 aylık hamileydim yeni yeni hissediyodum:D

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 116 göst.
30 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Aytac99 (387 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 220 göst.
9 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde f&A (653 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 278 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Mhmd8mrn (6,017 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 93 göst.