0 oy
169 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (72 puan) tarafından

Merhaba arkadaşlar sezeryan doğum ile dünyaya getirdim bebegimin22 günlük şuan , doğduğunda agrilarimdan dolayı hemen kucağıma alamadim emzirmeden emzirmeye kucağıma aldım gerisinde kaynanam verdi bana o yatırdı o uyuttu derken çocuk ona alıştı şuan gazdan dolayı ağlamaya başlayınca onda susuyor ve bu benim çok zoruma gidiyor normalde bende susuyor ama ikindi sonrası bir gaz sancısı giriyor napsam susmuyor bu kriz şeklinde olan gaz sancısı için ne yapabilirim birde diyelim ki çok fazla ağladı yarım saat falan aynı bir yerlerine bıçak saplanmis gibi çığlıklar atarak ağlıyorsa bir şey olur mu bademcigi falan şişer mi çok ağlamaktan bir şey olur mu yani bildiğim kadarıyla kolik bebekler 3 saatten fazla aglarlarmış öyle bir şey var mı merak ettim çevremde kolik bebek yok çünkü  yardımcı olursanız sevinirim 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzum korkma bişey olmaz Allahın izniyle gaz damlası kullanıyor musun biogaia ve metsil bizde çok işe yaratmıştı her gün banyo yaptır banyodan sonra bebek yağıyla masaj yap geçer inşallah 
(72 puan) tarafından
Artık ben bakicam kayinvaldem gidiyor ben baktığımda çok ağlarsa susturamazssam aniden bir şey olur mu bebeğe ondan korkuyorum
-Reklam-
0 oy
(850 puan) tarafından
Kolik için beyaz gürültü var onlardan dinletebilirsin, sakinleştirebilir.bebeğiniz size alışır annesi sizsiniz, ayaklanınca daha çok ilgilenin kucağınızda uyutun,bol bol konuşun ten teması yapın. 
(72 puan) tarafından
Artık ben bakicam kayinvaldem gidiyor ben baktığımda çok ağlarsa susturamazssam aniden bir şey olur mu bebeğe ondan korkuyorum
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Muhtemelen kolik ben 3-4 ay neler denedim koligi gecmedi sonra kendiliginden azaldi bitti cnm.

Çocuk ağlayınca sen al kokuna alissin sen bak artik kimseye verme mümkün mertebe
(72 puan) tarafından
(7,791 puan) tarafından
Susturursun kiz al kucagina gezdir.
Bi sey olmaz da aglatma yine de cok

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 149 göst.
22 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatma001 (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 488 göst.
8 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,335 göst.

380,334 soru

11,387,837 cevap

34,891 kullanıcı

...