0 oy
249 göst.
Aile kategorisinde (77 puan) tarafından
Kızlar 23 aylık oglum var aynı zamanda 36+4 hamileyim. Gebeliğimden ötürü sanırım cok bas dönmem oluyor ayakta dururken düşecek gibi oluyorum biyerlere tutunarak yürüyorum. İnanın cocuguma yemegini zor yapıp yediriyorum ev işi zaten hic bakamıyorum. Bu durumumdan ötürü annemle anneannem yanımda kalıyor oğlumda anneanneme cok düşkün haliyle cocuk laftan anlamıyor anneannemle oynamak istiyor o da sever normalde oglumu ama sürekli söyleniyor yok cok yoruldum cok basm agrıdı bilmem ne elimden geldiğince oglumla kendim ilgileniyorum ama ben Bi yemek hazırlarken falan gidiyor yanına yani ne yapayım muhtac kaldım düzgün lafı bile ters anlayan bir insan anneannem. Annem desen sadece varlığı kalkıp elini Bi işe uzatmaz gercekten cok bunaldım daraldım ne yapmalıyım 

7 Cevaplar

+2 oy
tarafından
O zaman boşuna yanına gelmişler gonder gitsin birde onların yükünü çekme 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canınmı sıkıldı kuzum ozamn 
0 oy
(849 puan) tarafından
Eee yardım etmeyeceklerse niye yanına geldiler ki
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Cocuguna baktığın yetmiyor bide onlara mı hizmet ediyorsun postala gitsinler
0 oy
tarafından
Canim kendin soyle yonlendir yardim iste anne sofrayi kurmama yardim eder misin de, ne bileyim anne yemegi pisirmeme yardim eder misin de, anne yardimina ihtiyacim var de. Maalesef bazen aglamayana meme yok, sen de talep et, madem geldi e o zaman geldigi amaca yonelik birseyler de yaptir.
0 oy
(10 puan) tarafından
O zaman gitsinler evlerine  kibarca söyle... 
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Sana faydaları yoksa bu zamanında yanında kalmalarınında anlamı yok

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 198 göst.
0 oy
11 cevap 346 göst.
20 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
0 oy