0 oy
186 göst.
Diğer kategorisinde (100 puan) tarafından
Merhabalar 8 aylık evliyim. , Evliliğimiz biraz zor oldu kaçarak evlendik. Şu an ,5 haftalık hamileyim ama bu son zamanlarda eşim uzak duruyor benden. Sohbet yok denilicek kadar azaldı. Gelir gelmez uyuyor mesela hâlbuki bende evde çalışıyorum ama ne kadar yorgun olsamda vaktim vardır. Sonra en son beş hafta önce yanaştı. Ki hamile olduğumu yeni öğrendi bebek desem sorun o da değil. Psikolojik açıdan rahat olması gerekiyor çünkü çok şükür iyi kazanıyoruz. Neden böyle yapıyor anlamıyorum. Sabah ben uyurken telefonumu kurcalip başımın ucuna geri koydu bende onunkine o uyanıkken yanındayken elime aldım getirden sipariş vermek için ne yapıyorsun hayatım neye bakıyorsun diyor. Bu benim ikinci evliliğim. İlk evliliğimden bir kizim var 8 yaşında ama velayeti babasinda 2 sene önce belki 3. Ayrılmıştık. O zamanlar kızıma hamileyken aynı şeyleri eski eşimde yaşadım aldatıldığimi öğrendim. Şimdi ki eşim için bunu sorgulayama bile korkuyorum akıl verin bana 

2 Cevaplar

0 oy
(17,592 puan) tarafından
İnşallah yoktur öyle bişey öğrenmek istiyosan sessiz kal bekle nasıl olsa bi açık verecek ama inşallah yoktur 
(100 puan) tarafından
İnşallah
-Reklam-
0 oy
(4,217 puan) tarafından
Daha bu kadarlik evlilkte sohbet konuşma birşeyleri paylaşma bittiyse işin zor eğer seni şüpheye düşürecek birşeyler yaptiysa yavaştan yavaştan izle sakin dile getirme rahat davran umarım öyle bişey yoktur belkide sen hormonlardan falan öyle hissediyon
(100 puan) tarafından
Hormonlar hisleri etkiler ama davranışlar neyi etkiliyor. Tabiki hormonlarin verdiği biseyler var. Ama bilmiyorum 17 gündür kardeş kardeş yatıyoruz bagzende ayrı.
(4,217 puan) tarafından
E sen yanaş madem bakalım ne tepki vericek isticek mi istemicek mi istemzse sebebini sor konuş biraz konuşarak halolacak bisydir belki
(100 puan) tarafından
Yaptım. Yorgunum dedi basım ağrıyor dedi bir sürü şey bahane buldu
(4,217 puan) tarafından
Valla ne diyim başka bilemedim ki

İlgili sorular

0 oy
53 cevap 1,312 göst.
30 Kasım 2022 Aile kategorisinde Kadriye 35 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 577 göst.
14 Şubat 2024 Aile kategorisinde Narin Can (4 puan) tarafından soruldu
+2 oy