0 oy
698 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşim kızlar kıyafetlerini utuluyorum dolaba asıyorum ama kendisi alıp giymiyor yine ben giydiriyorum . Akşamdan giyeceklerini hazırlıyorum çorabına kadar koyuyorum direk giyiyor 2 senelik evliyiz daha kendisinin bugünde şunu giyiyim dediğini görmedim hep bana soruyor ne giyeceğim aşkım diye :D yani şikayet etmiyorum seve seve yapıyorum ama herkes böylemi acaba 

32 Cevaplar

+1 oy
tarafından

üsengeçlikk seviyesi hat safada seninkinin :))

tarafından
Evet azcık var gibi :D
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Yoo ben böyle değilim ben kendim zor giyiniyorum ay:) 
tarafından
Seve seve yapıyorum hiç sorun değil :)
+1 oy
(3,582 puan) tarafından

Aboo çok yorucu. Eşiniz işi biliyor :)hiç benlik bir şey değil. 

tarafından
Benim bir istediğimi iki etmez gözümün içine bakar o kadar hakkı olsun artık :) seve seve yapıyorum canım
0 oy
tarafından

12 senelik evlilikten selaaam:D bizde de durum aynı:))

tarafından
Vallahi kendisinin yaptığı kombini beğenmiyor heralde :D
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım Gülom annem 35 yıldır aynı değişmez hiç
tarafından
Seve seve yapıyorum canım hiç sorun değil ben giydiriyorum eşimi ne güzel :))
(13,316 puan) tarafından
Öyle ben de eline vermiyorum ama hep ben alıyorum aşağı yukarı aynı kapıya çıkıyor :)
tarafından
E yani :))
0 oy
(118 puan) tarafından
Benim eşimde öyle 10senedri ama şikayetçi değilim bende bana bırakıyor 
tarafından
Bende değilim canım hiç severek yapıyorum :)
0 oy
(7,894 puan) tarafından

Eşim isterse iyilik meleği olsun ben yapmam öyle şeyler doğamda yok :D

tarafından
Anlıyorum
0 oy
(4,057 puan) tarafından
Sene bilmem kactan beri evliyim yani 21 yillik cocuklarim da dahil olmak uzere hepsinin kiyafetlerini ben ayarlayip veririm yani soyle onlar biz şunu şunu giyecegiz derler dolap duzeni bozulmasin diye kendim veririm
tarafından
Maşallah :)
0 oy
tarafından

Ay o kadar da değil kız ben şımartamam öyle Arada yüzüne maske yaparım o kadar :D

tarafından
Bir dediğimi iki etmez beni asla üzmez bu kadar şimarmaya hakkı olsun
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Arada dürtükle Günaydın ben senin annen değilim karinım sende çocuk değil koca adamsın de
tarafından
Tatlım aradaki ilişkiyle alakalı annelikle alakalı değil bu zamana kadar onun bana gösterdiği özeni inceliği ailem göstermemiştir gözümün içine bakar bir dediğimi iki etmez bu kadar şimarmaya hakkı olsun .
0 oy
(385 puan) tarafından
Bir yandan güzel bir yandan kötü ben ütülerim koyarım düzenli katlarım günde kaç kere bişiler arar içinde toplamaktan yoruldum dolaba dokunma benden iste demekten de evde üç çocuğum var dağıtıcı onunla birlikte sağolsun
tarafından
Anlıyorum
0 oy
tarafından

Benim eşimde öyle yaa bende seve seve ayarlıyorum :D

tarafından
Bende seve seve ayarlıyorum tabiki adam gözümün içine bakıyor bir dediğimi iki etmiyor el üstünde tutuyor bu kadar şey istemeye hakkı olsun yani
tarafından
Aynen öyle valla
0 oy
(21 puan) tarafından
11 yıl bitti kirli çorabı kirli sepetinden geçtim banyonun yolunu bilmez. Ben demeden kıyafet değiştirmez. Üç çocuğumdan çok daha zahmetli.Ben normale döneceği inancımı kaybettim. :) 
tarafından
O daha zormuş ben sadece kıyafetlerini ayarlar veririm ya :)
0 oy
tarafından

Bende de var bitane kuzum:Diyi ki de var... Benim hoşuma gidiyor onunla ilgilenmek<3

tarafından
Aradaki ilsikiyle bağlantılı dimi canım eşim gözümün içine bakıyor her istediğimi yapıyor ilgiyse ilgi alakaysa alaka otomatik vites araba istiyorum dedim adam bir günde arabasıni satti değiştirdi bende kullanıyim diye e bunların karşılığında bu kadar şimarmaya hakkı olsun
tarafından
Vallahi öyle kuzum, karşılıklı sevgi ilgi varsa dünyayı da tasisam gözüme gelmez❤❤
tarafından
Aynen öyle bazıları yok arada dürt annen olmadığını hatırlat falan demiş ama :D ilgisiz insanlar kendini belli ediyor bir şekilde
0 oy
(7,792 puan) tarafından
Kendi beyni yok mu düşünsun giydin me giyerse o da bi birey sonuçta. 

Ha bunu mu goysem der yas alisveriste bu nasil der anlarim da seninki de yani abartmış.
tarafından
Valla aradaki ilişkiyle alakası herşey karşılıklı beni hiç üzmedi her istediğimi yapıyor bir kere daha olmaz bakarız dediğimi duymadım tabiri caizse el üstünde tutuluyorum bu kadar istemeye hakkı var .
(7,792 puan) tarafından
E sen sikayetci degilsen bize laf düşmez :)
Ama ben yine de yapmazdim :D o kadarini assdf
tarafından
Benim karı kocaliktan önce eşime minnet ve insanlık borcum var çok zor zamanlarimda yanımda oldu ne olursa olsun yaparım ben seve seve
(7,792 puan) tarafından
E ne güzel canim benim esim öyle degil istese de yapmam yani herkesin kişilik ozelligi...
İlerde basima bir sey gelirse beni aramasin doye her seyi ona ogretiyorum mümkün mertebe hatta. Bende biraz o yonden düşünüyorum.
tarafından
Doğrudur haklısın mantıklı bir haraket
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Komşumun eşi öyleymiş canım çocuk olunca kadının canına tak etmiş bırakmış:):)
tarafından
Aradaki ilişkiyle alakalı herşey karşılıklı ilgizi umursamaz beni hizmetçi gibi kullanan bı adam olsaydı bende yapmazdım . Ama değil ilgiyse ilgi alakaysa alaka sevgiyse dibine kadar görüyorum bu kadsr istemeye hakkı olsun
0 oy
(7,119 puan) tarafından
Eşim de arada çorap falan ister ama o kadarı da abartı. Kendi seçer giyer istediğini.
tarafından
ilişkinizle alakalıdır canım
0 oy
(545 puan) tarafından
8 senelik evliyim bizde de durum aynı ben hiç şikayet etmiyorum bu durumdan :) 
tarafından
Bende etmiyorum valla seve seve :))
0 oy
tarafından

Halamın kızı da aynı senin eşin gibi. Kuzenim dusunu alıp çıkınca kıyafeti hep hazır olur iç çamaşırına kadar. Bize gelip kalmıştı. Görünce şok olmuştum. Benimle aynı yaşıt 28 yaşında kuzenim. Hadi erkeği anlarım bi yerde annesi üstüne düşmüştür felanda. Bi kıza yakışmıyor bu şekilde hazıra konmak. Düşünsene evlendiğini annesimi gelip hazirlayacak giyeceklerini ? Eşi demez mi ya sen ne biliyorsun her şeyi annen yapıyor ? Ben şüpheliyim yemek yapmayı da bilmiyordur bence :D kiyafetini annesi ayarlayan biri yemek yapmayı becerebilir mi mutfağa girmismidir hiç ? Bi ara lise zamanında halamlara (İstanbul'a) gitmiştim. Ben Ankara'da oturuyorum. Kız elektrikli süpürgeyi eline alıp anne kablosu nerde nasıl acicam bunu diye sormuştu :D

tarafından
Valla değişikmis o iyice kullanmaya girmiş artık . Benim eşim gerçekten bana çok özenli dsvrsniyor hali tavrı bu zamana kadar beni üzecek tek bir haraketi lafı olmadı Allah yukarda e herşey karşılıklı o böyleyken bendende bunu istemeye hakkı var çünkü huzurluyum seve seve yapıyorum
0 oy
(1,837 puan) tarafından

4 senelik evliyim ve ilk günden beri durum bu ama aşırı hoşuma gidiyor :D

tarafından
Bende seve seve yapıyorum eşim bana alakalı özenli dsvrsniyor çünkü bir dediğimi iki etmiyor bir kere bana karşı ilgisizliğini görmedim bu kadsr istemeye hakkı olsun
(1,837 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum mesela eşimin tırnaklarını düzenli olarak ben keserim bakımını yaparım onunla alakadar olmak benim hoşuma gidiyor ben ilgilendiğim için o da ilgileniyor eşler arası meşk etmek bu kadar basit aslında :) Allah hepimizin ağız tadını arttırsın inşallah
tarafından
Amin inşallah canım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 392 göst.
5 Ekim 2021 Aile kategorisinde mutsuzkz (60 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 450 göst.
1 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,267 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 672 göst.
19 Mart 2021 Diğer kategorisinde Satigll (225 puan) tarafından soruldu