0 oy
698 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşim kızlar kıyafetlerini utuluyorum dolaba asıyorum ama kendisi alıp giymiyor yine ben giydiriyorum . Akşamdan giyeceklerini hazırlıyorum çorabına kadar koyuyorum direk giyiyor 2 senelik evliyiz daha kendisinin bugünde şunu giyiyim dediğini görmedim hep bana soruyor ne giyeceğim aşkım diye :D yani şikayet etmiyorum seve seve yapıyorum ama herkes böylemi acaba 

32 Cevaplar

0 oy
(1,447 puan) tarafından
Aynen eşim de öyle sürekli bana sorar ne giyim getir diye:))
tarafından
Ama aranızdaki ilskihle bağlantılı dimi canım sana özenli ilgili saygılı davranmasa sende severek yapmazsın yani
-Reklam-
0 oy
(3,555 puan) tarafından
Ütüsünü bile kendi yapar hiç alistirmadim öyle şeylere
tarafından
Anlıyorum
0 oy
(946 puan) tarafından
Senin tarzını beğeniyo demek ki :) 
tarafından
Ya hem tarzımı bende beni hiç üzmedi bu zamana kadar aldığı parayı bile getirir elime sayar inan bir kere daha bi dedigimi iki etmedi iki eli kandada olsa yapar böyle bir adama ben bunu çok görmem seve seve yaparım
(946 puan) tarafından
Maşallah canım Allah bozmasın
0 oy
(1,859 puan) tarafından
Ayy canım aynı benim eşim Merve ne giyeyim bide birlikte cıkacaksak dışarı illa uyum olacak bire az benziyoruz gittik bir cafede amca demesinmi baksana hanım iki kardeş ne güzel giyinmiş kardeş sandılar bizi illa her gece ben hazırlıcam kıyafetleri iyi oluyor benim hazırlamam o yoksa dolabı alt üst ediyor
tarafından
Birazda aradaki ilişkiyle bağlantılı karşındaki sana sevgili saygılı dsvrsniyor sende bunu çok görmüyorsun adama
(1,859 puan) tarafından
Evet hoşuma gidiyor cocuk gibi birde demesinmi sabah sen beni giydir diye
tarafından
:)) Allah bozmasın canım
(1,859 puan) tarafından
Amin galiba oglunu kıskanıo birazda minik adamımı ALLAH SİZİDE BOZMASIN CANIM
tarafından
Oy alllah bagislasin canım cümlemizinkini inşallah :))
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Benim eşim kendi alır giyer aslında ama o duştayken ben yatağın üzerine hazırlıyorum çamaşır çorap gömlek pantolon :D annemde babama öyle hazırlardi sanırım aileden gelen bir alışkanlık :) ona öyle hazirlayinca ben mutlu oluyorum o daha mutlu oluyor haahah:))
tarafından
Evet bende aynı şekilde ya birazda eşimin bana tutumuyla alakalı sevgili saygılı her durumda gerçekten önemli olduğumu hissettiriyor bu adama çok göremem bir kıyafet ayarlamayı
(2,529 puan) tarafından
Aynen öyle canım. Gözümün içine bakar Allah razı olsun kıymet bilen eşlerden. Onlar öyle davrandikca otomatikman içinden yapmak geliyor zaten yapmaya devam :D
tarafından
Allah daim etsin güzel arkadaşım :)
0 oy
(141 puan) tarafından
Demekki sizin zevkinizi daha cok begeniyor benimde esim sorar hep bebek yokken bende hazirlar koyardim simdi sadece akıl danışır
tarafından
Ne güzel :)
0 oy
(3,148 puan) tarafından

Evet canım benimki de hadi ne giycem ben ne giyim ne vercen diye başlar peşimde dolanmaya çorabın kadar nası giyim ne giyim adam bu zamana kadar ben mi verdım da giyenemiyon bensiz diyom bazen de ama artık sen varsııınn diyo gülüyo  bide :D

tarafından
Ama seve seve yapıyorsun degilmi :)
(3,148 puan) tarafından
Çocuk durduğu ve acil işim olmadığı müddetçe evet eğer iki ayağım bir pabuçta ise aman giymeyiver bile derim :D
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Benim esim de öyle elimize alistirdik galiba bende sikayetci degilim ama benden ister genelde kışın kalkmasi zor gelen soguk havalarda uykuluyken  giydirdigim bile olmuştur:)
tarafından
Canım valla aranızdaki iliskiylede alakalı sevgili saygılı davranıyorsa onkadsr istemeye hakkı olsun ,:)
(1,022 puan) tarafından
Öyle tabi.. aksi durum olsa yapmak içimden gelmez.
tarafından
Kesinlikle
0 oy
(734 puan) tarafından
Babam 60yasina geldi hala ne giyeyim diye bize sorar :)
tarafından
Erkeklerin genetiginde var sanırım :))
0 oy
(568 puan) tarafından

Benimki kendi kıyafetlerini bile kendi ütüler. Kombin yapmsyı severim bazen derim şunu giy diye ama onun dışında hep kendi giyinir canım

tarafından
Anlıyorum canım
0 oy
(9,242 puan) tarafından
Ewlendim ilk zamanlar bana ne giycem ayarla dedi kalk git dolabı aç al dedim o günden sonra yeltenemedi bile
tarafından
Valla aranızdaki ilişkiyle alakalı eşim bana sevgili saygılı davranıyor her durumda özel olduğumu hissettiriyor bir kere kalbimi kırmadı en zor zamanlarimda yanımda oldu bir tşort pantalona kalk dolap orda kendin giy al diyemem . Bu kadar şimarmaya hakkı var kendi eşim için söylüyorum tabi
(9,242 puan) tarafından
Allah daim etsin ... Bende eli ayağı tutan insan kendi işini kendi görebilir modundayim....
tarafından
Benim eşime çok büyük bir minnet borcum var . Annem vefat etti benim hemde yanımda elini tutarken o zaman nişanliydik eşimle pskolojim bozuldu biliyormusun ruh gibiydim adama neler ettim en basit örneği yanımda TV izlerken sen gülüyorsun mutlusun annem öldü benim sen nasıl mutlusun diye kavga ettiğim bile oldu ama bana asla karşılık vermedi ben bağırdım o sarıldı ben ağladım o sardı ben düştüm o kaldırdı ve bu ilgisi alakası hiç gitmedi üstüme titrer ve bunun gibi bir sürü şey . O yüzden tabi ki eli ayağı tutuyor ama seve seve yapıyorum ve asla gocunmam bu durumdan
(9,242 puan) tarafından
İşte bak hak ediyor
tarafından
Ya anlatamıyorum cok kötü zamanlardı adamın annesi yaşıyor hayatta diye içten içe kızgınlık öfke duydum istedim ki annem yaşındaki herkes ölsün inanilmaz bir acı . Gidip arkadaşlarına saatlerce ağlamış anlatmış ağlamış bana tek bir göz yaşını gosstermedi tabi şuan geçti Allah'a şükür toparladım . Yani içten içe duyduğum çok büyük bir minnet borcum insanlık borcum var karı koca olmaktan önce babam tek yaşıyor inan evladı gibi davranıyor babama gidiyor her istediğini alıyor hsstaneyse hastane ilacsa ilaç yani anlatamiyorum ya yazarken gözlerim doldu :))
(9,242 puan) tarafından
Kız dur anlatma adama nazar edecen
tarafından
Maşallah ,:))

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 392 göst.
5 Ekim 2021 Aile kategorisinde mutsuzkz (60 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 450 göst.
1 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,267 puan) tarafından soruldu
0 oy