0 oy
758 göst.
Diğer kategorisinde (594 puan) tarafından
Bizim burda pazarcı bı kadin vardı güzel genc bı kadın genç dediğim 35 yaş faln 2 çocuk sahibi çocukları da kocaman. Numarası vardı bende sürekli alışveriş yaptığım için almıştım çevrede herkeste var. Arada kız kardeşiyle de foto atıyor du kendisi güzel ama kız kardeşi daha güzel. Kız kardeşi eşinden şüphelenip onu takip ediyor eşi bı otele giriyor peşinden gidip ablası ile kocasını otel odasında basıyor. Amann Allahm daha neler duyacaz kız hemen boşanıyor eşinden onunda 2 çocuğu var bu arada ablasını da erkek kardeşler bir olup yüzü gözü dağılana kadar dovmusler.  Annesi öldürün diyormuş. Ama hala eşiyle beraber mis eşi vazgecmemis ondan sanırım. Mahalle bununla çalkalanıyor Allah kimsenin başına vermesin kızlar bu devir kötü kimseye güvenilmez. Demedi demeyin. ://

17 Cevaplar

+1 oy
(3,854 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yemin ederim bi şeylerine sahip çıkamıyor  insanlar. Ne olursa  ondan oluyor. Tobeeee ya rabbim yaaaa yeminle zurriyette karıştı  gitti. Kim kimin çocuğu gittikce karışıyor.  Allahım uzak etsin fikri zikri pis insanlardan.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
İslam boşuna yasak getirmiyor. Kayın ve gelin olsun baldız ile enişte olsun. Ah ah bunlar hep şeytan oyunları. Keşke bilseler, bilseler yapmazlardı.. 
+1 oy
(1,072 puan) tarafından
Ayyyy aldatılmak kötü bir de kardeşi ablası ile Yarabbim yardımcısı olsun inşallah gerçek değildir kadına şiddetti asla onaylamam ama buda hak etmiş 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin inşallah  
(594 puan) tarafından
Ya tanıdık olunca insan nasıl da şok oluyyor
(6,919 puan) tarafından
Rabbim ıslah etsin  de geç gitsin takılma
0 oy
(2,578 puan) tarafından

Artik duyduklarimiza sok olmuyoruz  :angel:

(594 puan) tarafından
Valla tanıdik olunca şok oldum canm olayın etkisinden çıkamıyorum hiçte öyle bı tipi yoktu oynak faln da değildi ne bileyim. Esmer güzel di ama kardeşi çok daha güzel Allah onunda kocasının da belasını versin zevkleri yüzünden o kadar kişinin huzuru kaçtı çocuklar babasız kaldı ufff
(2,578 puan) tarafından
İçinden oynakmis
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Kesin bunlar kıyamet alametleri daha ne denir buna insanlar şaşırmış valla 
0 oy
(1,505 puan) tarafından

Ay allahim sen sonumuzu hayr et rabbim kimsenin yuvasina huzursuzluk vermesin :(

(594 puan) tarafından
Amin canm çok kötü bı durum
0 oy
(5,261 puan) tarafından
Ben artık hiçbişeye şaşırmıyorum 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Yuh ya yok artik
0 oy
tarafından
Ay anlatıp bizi insanların gunahlarına tanık ediliyorsun midem kaldırmıyor artık boyle şeyler 

Allah boyle insanları kahru perişan etsin iğrenc varlıklar sapıklık peşinde olanlar için yaşasın cehennem
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Tövbe yarabbi bide kız kardeşe bunu yapan 
0 oy
tarafından
Valla diyecek birşey bulamıyorum artık ne diyim bilmiyorum 
0 oy
(416 puan) tarafından
Benim eşim de aldatıyor beni az önce kadına Messenger den mesaj yazmış hergun farklı kadınlarla konuşuyor arabasında cinsel gücü artırıcı macun gördüm yiyor ve telefonunda iç çamaşırlı kadın fotoğrafları gördüm yatağa uzanmış bir şekilde bende yeni doğum yaptim daha 20 gün oldu Allah belasini versin Allah kahretsin diyorum ne diyeyim ki nefret ettim bu adamdan
0 oy
tarafından

Ohaa yaaa yuhhh

0 oy
(416 puan) tarafından
Kıyamet yakındır merak etme cezalarını çekecekler
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Ohaaa ya hangisine şok olayım kadının kız kardeşine büyük ihaneti yapmasına 'mı. Eşini keriz yerine koymasınamı o saalak kocanın hala onu boşamamasına'mı. Ula senin baldızının kocasının altına yatmış Bi kadınla hala nasıl berabersin nasıl bir mideye sahip bunlar ALLAH' IM sen çocuklarımızı bu pis insanlardan koru 
0 oy
tarafından
O kadın dayak yemiş o adamın hiç mi suçu yokmus onu da geberene kadar oldurselermis ya 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,235 göst.
10 Ocak 2024 Aile kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 659 göst.
11 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lelsie baya (702 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 678 göst.
25 Ekim 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Lelsie baya (702 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,390 göst.
17 Ocak 2019 Aile kategorisinde habibe (78 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...