0 oy
814 göst.
Diğer kategorisinde (1,446 puan) tarafından
Ara da balkona çıkıyorum askılı sort tabi 

Erkek biri olsa öyle çıkmıyorum bazen denk geliyorum dedikodum yapılıyor sanki sizce çıkmam yanlış mı Su an perde çektim beni yanlış anlıyorlar diye yoksa benmiyanlis düşünüyorum açık olan arkadaşlarım sizden de cevap bekliyorum 

33 Cevaplar

0 oy
(159 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bende öyle cikiyorum konuşuyorlarmı arkamdan evet, umrumda hayır değil.
-Reklam-
+7 oy
(7,791 puan) tarafından
Burda post bile aciyolar sen gibi kadinlari sevmiyomarmis... 

Bence benim balkonum ister çıplak cikarim kimse karisamaz bakmasinlar!
(7,791 puan) tarafından
Ya cennetkik falan mısınız mujdelendi galiba size çok rahatsıniz.
Benim yorumumun altina yazmayi birakirsaniz cevap vermem yani.
Siz isinize bakin kendiniz ayri yorum yapmayi deneyin...
(7,791 puan) tarafından
Bende diyorum ki ilk kapanma ayeti erkegin göz kapagina inmistir. Erkek nolursa olsun bakmamali. Kadin dikkat etsin ama erkek ciplak kadin da görse bakmamali. İs once insanin kendinde biter. İkimizde anneyiz bilmiyorum cocugunuz kiz ki erkek mi ama ikisine de once edebi öğreteceğiz. Günah islememek icin ugrasmayi erkekse bakmamayi, kizsa gerektigi gibi giyinmeyi tavsiye edeceğiz. Kızda yada erkekte is bitmiyor her insan önce kendini bilmeli.
Üslubunuz cok sert ve sacma esim pis vucudunu gormek zorunda mi cumlesi sacma bakmazda görmez.
Ama deseniz ki elbette her insan giyiminde özgür fakat erkek nefsi pis bu yuzden mümkün oldugunca kemdimizi korusak daha edepli giyinmeye calissak iyi olmaz mi?
Bu cümleyi kursaniz derdim ki kesinlikle haklısınız. Zaten dinimiz de bu sekilde bu üslupla yaklasmayi uygun görür. Kapleri islama isitalim, sogutmayakim diye.
Hayirli geceler
(294 puan) tarafından
Valla hayatm ben senin giyimine bisey demedim ki istediğini giyin yani banane ben erkekleri de savunmuyom tabi ki herkes gözler ine hakim olacak olmak zorunda ama ben bu devirde bunun imkansız olduğunu belirtmek istedim çün Kü insanların düşünceleri cok pis kimse kimsen in evini balkonunu gözetlememeli ama yok herkesin gözü evin İcin de bakmadan yasayamıyorlar ben sadece bunları anlatmak istedim post sahibini de karıstırmıs olabilirim :)
(7,791 puan) tarafından
Ya o konuda haklısın iste aslinda ayni seyi diyoruz
Benim bahsettigim ciplakta gorseler bakma haklari yok ama bu insan kiliklilar ucana kacana tecavuz ediyolar kendimizi korumamiz kâr yani ...ki şu anki adalette şort giyen suçlu ne yazik ki ...
(294 puan) tarafından
Evet aynı sey den bahsediyoruz ama anlatamıyoz:)
+2 oy
tarafından
Aciksan da kendine, kapaliysan da kendine. Kimse kimsenin ne giydigine karisamaz, hele de kendi yasam alaninda. Dusuncesi pis olana cuval bile giysen akli igrenclige calisir. Ne demek senin yuzunden zina yapmak zorunda mi esim? Kardesim ne zaman ogreneceksiniz insanlarin hayatlarina karismamayi, sadece kendinizden meshul olmayi. Esin bi zahmet bakmasin, ayrica esinin bakacagi varsa ben carsaf da giysem bakacak. Kimse birseyi teshir etmiyor, herkesin hayat tarzi kendine. Asamadik sunu bi turlu ya
tarafından
düzenlendi
❤️❤️❤️❤️ ahhhh beee duygularima tercumansin canimmmmmm +
tarafından
Kuzum benim ❤️❤️
(7,791 puan) tarafından
Kesinlikle ++++
+1 oy
tarafından
Sapık bi devirdeyiz çok açık çıkılması doğru değil nitekim eve girip Allah korusun basına bir şey getirirler pislikler nefret ediyorum kadınlara bakan erkeklerden
(1,446 puan) tarafından
Çok Haklısın canım dikkat ediyorum artık
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Su milletin balkonuna bakan insanlardan nefret ediyorum 
(1,446 puan) tarafından
Bakıyorlar malesef
(2,587 puan) tarafından
Aynen canım haklısın bende evimde rahat biriyim balkonda isim olunca üzerime kimona giyiyorum
(1,446 puan) tarafından
Işte haklisin canım
0 oy
(535 puan) tarafından
Valla yaz gunu evde bende sortlayim bazen bi cop atmaya bazende bi camasir asmaya çıkıyorum millet sokakta oyle geziyor evimin balkonuna cikmisim kime ne. 
(1,446 puan) tarafından
Işte burda bana bakıp dedikodu yapıyorlar gibime geldi
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Eşin bir şey demiyorsa konuşsun dursunlar
(1,446 puan) tarafından
Eşim biri olunca çıkma der
(1,072 puan) tarafından
Ay canım valla sırf bu yüzden dağlık yerde yaşamak istiyorum
0 oy
(3,860 puan) tarafından
Sen bir mucevhersin canım gizlendikce değerlenirsin :D
(1,446 puan) tarafından
Hmmm :D asdf
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Açık  bı bayanım şort askılı giyinmem     canım     tişört  eşofman
(1,446 puan) tarafından
Hmm güzel yapıyorsun
(6,919 puan) tarafından
Olmuyor evim bahçeli pat komşu geliyor  sürekli gelip geçen malum deprem ülkesiyiz  böyle iyi oluyor tüm askılı şortları yigenlerime verdim
(1,446 puan) tarafından
Valla bende kapattım kimse beni öyle görmesin diye
0 oy
(2,357 puan) tarafından
cnm yanlos anlatılır bu kendini gösteriyor mu derler bizm imsanlar tuhaf ve tatil bölgesi gibi yerler dısında askılı sport cıkınca bakıyolar benm esim cok kızar askılı cokartmaz hırka giy esortmn cek altına sinir olurum perdelerim acık olmaz
(1,446 puan) tarafından
Ben Su an öyle valla perde çektim balkona canım
0 oy
(176 puan) tarafından
Açıksan kimseyi ilgilendirmez. Ayıp namus bu kavramlar insanların işlerine geldiği gibi uydurduğu konu. Rabbim kadına da erkeğe de harama bakma demiş günaha girmek istemeyen bakmaz başka yöne bakar olur biter. Açık giyinmişsin kapalı giyinmişsin kimseyi ırgalamaz. Erkek şort atlet giyince de dinimize göre uygunsuz olur ama ayıp namus demezler. Önemli olan dinimiz o da Allah ile senin aranda gerisi de önemli değil. Kendine baksın herkes.
(1,446 puan) tarafından
Işte dedikodu yapıyorlar canım
(176 puan) tarafından
Eger istemiyosan dedikodu yapilmasini maalesef cikmamalisin ama sorun olmaz afgursunlar diyosan giy gitsin denk geldigin yerde sokarsın lafını sizde bakmayın Allah gunaha bakmayın diye de emretti bakmayın de geç
(1,446 puan) tarafından
Insanlara laf anlatılmaz af edersin adın çıkar
0 oy
(4,146 puan) tarafından
Açık da olsan dikkat et bence canım ben kapalıyım bakıyorum kapalılar da balkona gayet rahat çıkıyor onu da anlamıyorum dikkat etmen senin açından iyi olur iki gün sonra çevreden Bi şey duyarsın canın sıkılır ne gerek var sonuçta insanların gözüne engel olamıyoruz kötü niyetli çok 
(1,446 puan) tarafından
Evet canım yanlış anlaşılmak istemiyorum o yüzden zaten şimdi örtü örttüm gözükmüyor
0 oy
(80 puan) tarafından
Kime ne ya ne giyindiginden.benim karsimdada var kadin acik sort askili geziyo ama esim daha 1 defa donup bakmadi.bakanlarin zihniyeti bozuk pislikler.onlara acik kapali ol farketmez ki pislik ruhlarina islemis
(1,446 puan) tarafından
Işte açık olsam diyorum acaba bilerek mi giyindigimi dicekler çünkü insanların içi kötü
0 oy
(924 puan) tarafından
Açığım.ama hiç şort ve askili ile cikmadim.cikmamda esartmanncekerim üstüme askılı kıyafetim varsa sofra bile cirpmam önce üstümü giyerim sonra sofra cirparim 
(1,446 puan) tarafından
En iyisini yapıyorsun canım
0 oy
tarafından
Senin dedikodunu yapacaklarina gözlerine sahip çıksınlar ne ayıp ya 

Açık yada kapalı olmakla alakası yok bunun 

Özel yaşam alanın Istediğin gibi çıkarsin
(1,446 puan) tarafından
Işte çıkamıyorsun canım dedikodu yapıyorlar
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kız snnkisi normal bizim karşı binadaki kız askılı atletle çıktı çıkıyorda ben şoook evde erkek yokken öyle çıkıyor eve erkekler gelince kazakla çıkıyordu askılı ile çıksa yine iyi bide atlet sararmış pislik iğrendim atlet bana abes kaçıyor ne yalan söyliyim
(1,446 puan) tarafından
Ben askılı giyiyorum bide şort şuan etrafı kapattım millet yanlış anlamasın diye
(7,768 puan) tarafından
Anladım kuzu snnkisi normal diyorm ya bizim zilli iç çamaşırı giyiyor iğrenç bence sen eğer dar kafalardan çekimiyorsan sni karalayacaklarnı düşünüyorsan balkona çıkarken üstüne bişey giyiver
(1,446 puan) tarafından
Evet işte milletin içi kötü canım acaba biri için mi böyle giyiyor derler evde kilima yok diye çıkıyorum balkona halbuki yoksa cıkmam
(7,768 puan) tarafından
Derler kendileri her bku yer elaleme gelince kulp takrlar sen o zaman dikkat et canım
(1,446 puan) tarafından
Aynen öyle zaten kilima olsa evde çıkmam balkona
0 oy
tarafından

Bende evin içinde öyleyim dama oturmaya da öyle çıkıyorum kimse yoksa bide eşim izin verdiği sürece 

(1,446 puan) tarafından
Burdaki insanların içi kötü malesef çıksan der biri için öyle çıkıyor
0 oy
tarafından
Evinde istediğin gibi tabiki durabilirsin ama balkonuna bir tül taktır nasıl bilmiyorum camı falan var mı ama. 

Ben kapalıyım mesela balkonumda sürgü camlı ama açıyorum yaz günü hava alıyor ev balkonumu da etraftaki evler direk görüyor içini yakın binalar var balkona bakan üstüme bir sabahlık bir hırka bişey çekip çıkıyorum yada sadece altıma eşofman çekiyorum çünkü şort askılı giyinmekten daha çok dikkat çeker bütün bacakları gösterdiği için o yüzden sende balkonuna çıkarken üstüne bişey çek cam yoksa bir korniş montajı birde tül alıp tak rahatça çık balkonuna 
(1,446 puan) tarafından
Perde gibi kalın bisey çektim şuan
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Valla kapalı çıkınca da dedikodunu yapıyorlar takma ne derseler desinler benimde karşı binam balkona cikayip çamaşır asayim kapaliyim arkamdan konuşuyorlar cam silerken öyle bu millet böyle napalim 
(1,446 puan) tarafından
Çok Haklısın canım
0 oy
(201 puan) tarafından
Kimseyi zerre kadar takma canım artık nefes almak için bile izin isticez ya nedir bu Allah aşkına 
(1,446 puan) tarafından
Işte dedikoducu bi mahalledeyim malesef sitede otururken böyle değildi
(201 puan) tarafından
Bende öyle bir mahalledeyim parktan bana bakıyorlar şort askılı sigaramı içiyorum çayımı yudumluyorum zerre tinlamiyorum sonra kocam gelip sarılıyor birlikte içeri geçiyoruz alissinlar artık canım
(1,446 puan) tarafından
Eşim benim tam tersi millete beni rezil mı edecen der çok kızar dışarda hiç bırakmaz

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 1,758 göst.
30 Ekim 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,249 soru

11,321,239 cevap

34,765 kullanıcı

...