0 oy
675 göst.
Aile kategorisinde (35 puan) tarafından

Eşim fabrikada çalışıyor 1 hafta üzüme götürüyorlar fabrika işçileri orda kadınlarda var bana annem yaşında kadınlar diye söylüyor neyse saat 10 gibi o kadınlar esime yemek vermisler eşimde hayatımda böyle güzel yemek yemedim benim esim bilmez yemek yapmayı çok güzel olmuş sizin gibi yapamaz demiş ve saat 3 te gelir benim yemeğimi yer bende ona şunu yazdım benim yemeğimi yeme benim kadınlik gururmu nasıl kirarsin git orda ye dedim Çok üzüldüm 

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bence ona artık yemek yapma aç kalsın 
-Reklam-
+1 oy
(2,139 puan) tarafından
Hadi yapmış bir boş boğazlık sonra gelip neden sana söylüyor. Yapma kız ona yemek falan.
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Öyle söylediğini nereden öğrendin 

(35 puan) tarafından
Eşim kendisi soyledi
(12,264 puan) tarafından
Utanmaz arsız
(1,108 puan) tarafından
Kendi kendini afişe etmiş resmen :)
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Sana bunu hangi ahmak söyledi??
(35 puan) tarafından
Eşim söyledi
(7,972 puan) tarafından
Birak aç kalsin o zaman en iyisi
(14,025 puan) tarafından
Eşin nasıl söyledi yuh
(4,698 puan) tarafından
Bende merak ettim sana bunu ne diye söyledi
(35 puan) tarafından
Dün söyledi bunu bana
0 oy
tarafından
Sende bidaha yapma yemek aç kalsin
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Sen nasıl öğrendim... erkeğin de dedokoducusu çekilmiyor a senin kini yapması daha kötü olmuş
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Bnm kayinpederimde herkesin içinde misafirlige gittigimiz evde hayatımda böyle yemek yemedim demisti kaynanam da öyle beceriklidir ki sorma bise yaptiklarini saniyorlar bence ama boşboğazliktan baska bise degil.
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Zıkkım yesın nerden duydun pekı soyledigini
0 oy
tarafından
Amac ne ? Niye boyle bir sacmalik yapiyor? Seni sinir etmekten keyif mi aliyor ? Baska bir aciklamasi olamaz cunku.Egosentrik adam!
tarafından
Aynen zeynebimm.Bilerek kirmaya calisiyor  .Sacma sapan ,kisiligini tamamlayamamis bi erkek anca boyle yapar .
tarafından
Asiri benmerkezci , kendini merkeze alan her seyin ölcusu kendisi .Bencil gibi ama biraz daha agir sjsjsj detayli yazmak isterdim ama cok uzun @ nefayda
tarafından
İste amac bilerek kirmak ya, boylesine gulecek kahkaha atacak hatta hic sallamayacak, ama onune iki tas yemek de koymayacaksin. Sorarsa da yine ayni sekilde gulerek dalga gecerek aaaa hayatim benimkiler kotuymus ya sen o teyzelerin guzel yemeklerinden yer gelirsin sandim deyip gececeksin. Hic kavgaya gerek yok.  İflah olmaz bazi erkekler, burda okuyup okuyup sisiyorum gercekten dmdmdmdmdm evdekine kuruluyorum bisey degil garibimin bisey yaptigi da yok :D
tarafından
düzenlendi
Ayy ama neler yaziyorlar ya kurulmamak elde degil sjjsjsjs .insan bi post okuyor sonra " len acaba mi " diyo sjjssh .Bu arada post sahibi icin de dedigin gibi sallamayacak.Hic umrunda olmayacak .hatta sey desin" ohhh be sana yemek yapma derdinden kurtuldum o zaman , artik keyif yapabilirim :D "boyle gevsek bi gulus jsjsjsjs kudurtacak .Hem stres de atar miss gibi.Kudurtucu itemleri ortaya cikaracak .:D ben olsam oyle yapardim .İcimin de yaglari erirdi .Super jsjsj
tarafından
Dinsizin hakkindan imansiz gelir davranis modeli jfkdkdkdkdld boylesine o mustehak bence de :D
0 oy
tarafından

Adam bile bile kendi topuguna sıkmış belliki saf hic bi akilli insan bunlari soyledigini soylemez :D

0 oy
tarafından
Walla hiç yemek yapmam aç kalsın nankör 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Terbiyesiz eşin yapamazsa bile başkalarının yanında söylenecek laf mı hiç mi görmedin saygıda saygısızlık yapıyorsun 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Canım yorumlarda bunu eşinin söylediğini uazmışsın bence eşin seni kızdırmak için demiş bunu .

Bir gün yemek yapma kendine yetim ysp hani bana derse madem onların yemeği daha güzel onların yemeyini ye de :D
0 oy
(15,824 puan) tarafından
Zıkkımın kökünü yesinnn
0 oy
(119,248 puan) tarafından
sana kim dedi oyle dediginj 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bırak yapma yemek kalsın ole
0 oy
tarafından

Boş bogazı cehenneme atmışlar odun yaş diye bagırmıs diyenin hesabı olmus esının ki:D

0 oy
(48,634 puan) tarafından
sana kim dedi bunu
0 oy
tarafından

Yuh yaa bide gelip sanamı söyledi

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Zıkkımın pekini yesin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 519 göst.