0 oy
168 göst.
Aile kategorisinde (55 puan) tarafından
2 çocuğum  var  oğlum 2 yaşında kızım 3.5 aylık sürekli bir hasta olma durumları var  o kadar  da üzerlerine  düşerim  yemek yesin ac kalmasın  diye ama bilmiyorum  kziim  pamukçuk  olmuş ağzı oyle ağlıyor ki artik patladım kendi kendime  ne annem ne kaynanam iki cocuk büyütüyorum  bi  faydaları  yok diyorum boyle ne bilelim  ağladım bende  kaynanama napicam ben diye bunaldim çünkü benden mi kaynaklı sürekli huzursuz hasta olmaları 

2 Cevaplar

0 oy
(7,791 puan) tarafından

Sakinilam göze çöp batar biraz sal rahat ol. 

Pamukxugu da karbonatli.su yap gazki beze batir sil agzini. 
Yada saglik ocagina git ilaç versinler. Cocuk bu hasta da olur iyi olur yara alir... Öyle buyuyecek. Kemdini sorgulama, kimseden de bi sey bekleme.
(55 puan) tarafından
Beklemiyorum ama insan aradığımda  bari  bisey der ilk defa bişy sordum yani ilk  2 yaşındaki oğluma bile yanimda oldukları  halde bakmadılar  uykusu ağırmış  kaynanamın  ben daha kucuktum yani
(7,791 puan) tarafından
Aman kiz boşver haklısın da kafana takip iyice sinir olma elinin altinda internet arastir iste...
Hastaneye git ve sakinilan göze çöp batar unutma her şey kararında güzel.
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Kesinlikle kendinde suç bulma hangi çocuk hastalnmiyorki?? 2. Cocukta olunca bi yorgunluk tükenmislik oluyo kendini böyle hisstmen normal bnce
(55 puan) tarafından
Direnmeye  çalışıyorum  bi hasteneye gidelim ortalığı birbirine  katıyorlar o kadar tukeniyorum  ki kapı önüne bile çıkamıyorum  bunlarla

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 646 göst.
3 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 112 göst.
27 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 279 göst.
10 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 562 göst.