0 oy
518 göst.
Aile kategorisinde (494 puan) tarafından
Kislik acili yapacaklarmis gorumceler esimi aramislar benden icin yapacaksa yarin yapcaz gelirse diye esim de beni aradi bole bole abam gil acili yapacaklarmis sende yapacanmi diye bende dedim yapacam ama beni arayan soran yok beni niye aramadilar dedim esim gudurdu nolmus sanki sen ben varmi vs diye o ben yok tamm ama bu durumda bni aramalari lazim neden aciliyi esim yapmicak yapilacakmi bilmiyor orqda kosturqcak o degil benim niye beni aramadilar dedim diye diyoki goturmem seni evde kendin ugras diyor bende dedim mazemeleri al gel yaparim ben herseyim var evde benim ayrica yapacagim 10 kucuk kavanoz dedim gidip hem isimi yapardim hem yardim ederdim ama aramadiklari icin gitmek istemiyorum yapacagim az bisi keyfime gore yaparim yorulmam o kadar anlamiyorum tepkisini gorumcelerinin yaptigi mantikli gelmiyor haksizmiyim ya 

20 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Yani varya hava da nem kapiyorsunuz bazılarınız adam haklı. Boşver sen yap evinde lazım değil.
(494 puan) tarafından
Cagiracaklarsa adam gibi cagirsinlar bole yapacaklar hic aramasinlar aramizi bari bozmasinlar esimle
(4,698 puan) tarafından
Sen bozmuşsun arayı eşininde görümceninde bir kusuru yok bu olayda
(1,698 puan) tarafından
Bak ben de bi görümceyim. Mantıken düşünüyorum abimi arayıp “abi yarın biz acılı yapcaz yengeme söyle gelirse beraber yapalım “ dediğimi düşünüyorum ve bana çok normal geldi bu durum. Ha abisi ha sen yani istemeseler seni kocana da söylemezler di mi
(4,698 puan) tarafından
Kız normal tabi kabul etmese de gitmez bu kadar bitti daha uzatıp tartışma yapacak bir durum yok ki
(494 puan) tarafından
Bende bi gorumceyim yengemle olan ism varsa yengemi ararim yarin su su var yapacaksan gel hep beraber yapalim sole bole derim yani mantiken abim bilmez yemek yapilip yapilmicagini gelecek olanda abim degil gerci ben abimi aracam alacagim cevep gulum benlemi yapacaksin ne bilim ara yengeni yapacaksa yapmicaksa banane yegnim sizin acilinizdan der
-Reklam-
+1 oy
(2,704 puan) tarafından

Kız bunda ne var? Çatacak yer arıyonuz

(494 puan) tarafından
Anlamadin galiba yapacak olacan gidecek olan orada yardim edecek benim ya bu sene yapip yapmicagimu ben biliyorum ya esim ne alaka araniyor diyorum
(55 puan) tarafından
Bosver takılma her yoruma
+1 oy
(7,768 puan) tarafından
Bktan yere kavga sebebi o an öyle gerekmiş onu aramışlar yağmur yağsa yüzüme tükürdüler diyosnuz otur kendin yap madem malzemen vr yapmayıda biliyosn tartışmaya gerek yok
(494 puan) tarafından
Ole nasil gerekiyormus esimin evde olmadigi belli yapacak olan o da degil yapilacakmi bilen o degil onu arayip sorana kadar beni de arayabilirler
(7,768 puan) tarafından
valla canım benm herkes sni haksız bulmuş ama biz ne desek anlamazsn ne yapsalar sana yaranamazlar bnm abim falan yk bir görümce değilim taraflı bakmıyorum yani olaya ama haksızsın yani aynısı başıma gelse hiç kavga etmem ararım kayınvalidemi anne gelirim veya gelemem derim konuda kapanır
(494 puan) tarafından
Bakis acisi dusunce farkliligi saygi duyarim anca ama bana gore yanlis
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Haklısın canım. Boşver takma alsın yap evinde

Kimseye hizmet etmemiş olursun
(494 puan) tarafından
Ama insanin bi telefonla huzurunu bozuyorlar
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Bende bi sorun göremedim ortada ama keyfin bilir..
(494 puan) tarafından
Sorunu anlamadin galiba esimi aramak yerine ben niye aranmiyorum gunduz oturmaya gelecek oluyorlar esimi ariyorlar is yapilacak esim araniyor buda bna batiyor artik
0 oy
(546 puan) tarafından
Benim ailem bisey oldu mu beni arar,esimin ailesi esimi arar.bunda bir sorun yok.
(494 puan) tarafından
Ama mantikli olan kadinla yapilacak bi isse kadin aranir erkekle bisy yapilacakda erkek aranir ornegin gunduz kadin oturmasinda erkek degil kadin aranir bende onda bile esim aranir aksam oturmasinda da erkek aranir
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Evinde yap en iyisi
(494 puan) tarafından
Eve gelsin bi ne diyecek anamada yapilacak dedi yardim et yapacaksan yine evde yapda diyebilur belli olmaz benimkine
(3,282 puan) tarafından
Adamlar niye karışıyosa bu duruma görümcelerin varmış zaten onlar yardım eder
(494 puan) tarafından
Tuhaf benimki
0 oy
(313 puan) tarafından

Normal bir şey olabilir ama sen tanıyorsun onları sonuçta sen bilirsin iyi niyetle mi kötü şeyle mi yapıyorlar eşinle tartışma sadece bence canım tamam söyle beni niye aramıyorlar diye ama değmez madem az yapıyosun kendin yap daha az yorulursun 

Anlıyorum seni eltim görümcem benle uzak durup her şeyde eşimi ararlardı karşımda oturuyor eltim mayalık yoğurt için bile eşimi arıyodu ama eşim evdeyken telefonunu açmaz bana verirdi bıraktı aramayı amaçlarını açık açık derdi görümcem kardeşleriyle iyi olup beni kötü yapacaklarmış Allah korusun 
(494 puan) tarafından
Canim iyi niyetli olabilir ama kadin isi ya o kadin aranir gunduz oturmaya geleceklerinde bile esimi ariyorlar buda bole ustune gelince haliyle normal kiziyor insan
(313 puan) tarafından
Haklısın Öyle yaptıklarında sen geri dön cevap ver canım söyle eşim mi bilecek evin halini arayı uzatıyosunuz de kendin ara
(494 puan) tarafından
Kiz bi tuhaflar ararim bakmazlar geri donmezler onlar aradimj ben yaptimmi aynisini direk esim aranir bakmiyor sole bole diye habersiz yemekli gelirler surekli esimi araya katiyorlar esime de aciyorun onlar kardes kotu olmak istemiyor ben karisi ama ne bilm aynisini ben abime yapsam banane gulum sizin acilinizdan macilinizdan ara sor eksik varsa onu solen bana der gecer esiminde demesi gerekn ben bilmem isteyim kendini arayin sorun diyebilir onunda beni arayip bole bole diyinceye kadar aradilar beni seni aradilarmi diye sor aramadilarsada tamm diyip kestir at ne gonder ne arayi bozmalarina izin ver demi
0 oy
tarafından

Aman gidip ona buna yardım edip yapana kadar kendine rahat sessiz kafana gore yap boşver ha eşini arama sebebleridr bak biz senin karını sayıyoruz  ediyoruz abi gör duy meselesi halinde  yani yarın birşey çıkarsa sana eşinin diyeceği şey benim bacılarım  ıyiler seni sayıyorlar sen sorun çıkacaksın sen olayları büyütüyorsun  diyebilsin  diyedir bence

(494 puan) tarafından
Diyecem aradim geri donmediler nasilsa az yapacan bide cekmeye para faln vermeyelim ama illa git dersen giderim diyecem
tarafından
Aynen maksat esin seni yanlış anlamasın  boşver eşinle aran bozulmasın baldızların yüzünden
(494 puan) tarafından
Dedim anlamadi hic bisy yapmcaksin dedi bende alirsan yaparim almassan hazir alir yersin dedim
tarafından
Kiz zor insanlar var dışları kardeşlerine can ciğer başkasına gelince fitne fesat  allah yardım etsin
(494 puan) tarafından
Amin canim tek istegim huzur dolu bi yuva tek bi telefonla herseyi mahvediyorlar
0 oy
(60 puan) tarafından
Seni arayıp çağırmıyolar ama yalandan kocana çağırdık hesabı yapıyolar benimkilerde böyle ben iyi anlıyorum seni canım ama dengesiz insanlar için kocanla aranı bozma bi derdin varsa kavga etmeden güzellikle söyle yoksa iyiyken kötü olursun
(494 puan) tarafından
Ya esime hep diyorum beni arasinlar senlik bisi degil deiyorum gunduz oturmaya geleceklerinde bile esimi ararlar sanki esim hazirlik yspacak esime diyorum ben anlamam karismam ara kendini de desene diye ole diyince de esim kardeslerini tutup bana kuduruyor
(60 puan) tarafından
Benim görümcemde eşim gececi çalıştığında bana geliyodu eşim gündüz vardiyasına geçti eşime demişki sen nekadar istersen ben okadar kalırım sizde banada diyoki ben asla gelmek istemiyorum çağırmayın beni oflaya oflaya kalıyo bende  bemde korkuyorum gece yek başıma küçük bebğim var mecburen ses çıkarmıyorum
(494 puan) tarafından
Kiz ne kadar fenalar ya
0 oy
(907 puan) tarafından
Şimdi burda hata eşinde canım kusura bakma,yani sonuçta yardıma sen gideceksin eşin senin adına karar veremez eve misafir gelecekse buna eşin karar veremez ! Kendilerini aradıklarında bilgim uok niye beni arıyorsunuz eşimi arayıp sorun beni böyle şeylerle yormayın demesi lazım.
(907 puan) tarafından
Benim eşim hatta kardesimde öyle yapar canım, kardeşimi arasam bir şey için eşime sor ben ne bilim der,bilse bile eşime sordunuz mu der)) bizde sorarız yani
(907 puan) tarafından
Bunu eşine guzellikle anlatmalısin canım,sen onun esisin malı değilsin,eşinde olsa senin adına karar veremez bu kişinin alanına sinir ihlalidir benim fikrim bu canım katılan olur yada olmqz
(494 puan) tarafından
Aynn ole defalarca soledim bole bole ben de aynibevde yasiyorum fikirlerim oluyor sormalaisin ben nasil biyere giderken soruyorsam bisy alacaksam haberin oluyor vs gibi sende bazi seyleri sorman lazim dedim hep ailesi hakli nedense hep
(907 puan) tarafından
İşin zor canım,eşin konuşarak bunu anlamadiysa kafa eti yeme moduna gir ))) Sürekli taşla,,aaa babamı sordun ! Siz bana sorarmiydiniz de )) hatta uzak dur ama sürat asayip küsme bu kavgayı büyütür soğuk ve mesafeli davran uzun bir aure önce şişer kızar parlar bakarki sen hala öylesin ikinci bir olayda korkar erkek emin ol! Off huzurum kaçmasın der yapılmasını gerekeni yapar
(494 puan) tarafından
Hic sanmam csnim benimki baya anaci abaci
0 oy
(193 puan) tarafından
Seni araması gerekiyo eşini nie arams esin yaomicak ya  en nefret ettigim sey sana sorsayms değişik
(193 puan) tarafından
Ayn benim gorumcemlerde eşime soruyo bsey olunca da ondan anlıyorum
(494 puan) tarafından
Neden bole bunlar ya arayi bi telle gereksiz bi sekilde bozmaya calisiyorlar
(193 puan) tarafından
İste cay kaşığı demiyolr bosunada bende görünceyim ama asla abime demem yengemi arar söylerm ne olursa
(494 puan) tarafından
Ayni bende ben abimi arasam abim bana kizar bnmi yapacam ne bililm ben ugrastirdigin seye der eksik alinacak sey varsa ole aran beni geri nabarsaniz yapin der
(193 puan) tarafından
Aynn iste herkez bir değil yapcak bisey yok
0 oy
(301 puan) tarafından
Cok şükür yok kız o konuda kafa rahat :) 
(494 puan) tarafından
Ay rahat iste keyfini cikar
0 oy
tarafından
Mantıksız yaptığın şey ha sen ha eşin ne fark eder 
0 oy
tarafından
Aman nolcak sanki hem kardeşini arayıp hal hatır sormak istemiştir ne farkeder yani. 
0 oy
(932 puan) tarafından
Ben de pek hoş bulmadım açıkçası işi ben yapacaksam beni ara belki birşey dicem bir öneri sunucam 
(494 puan) tarafından
Aynn ole yqda lazim olacak varmi ne zmn yapcaz detay konusururz
0 oy
tarafından
Seni çok iyi anlıyorum canım diğer arkadaşlar yazmış ama onların başına, sanırım gelmemiş bu durum bende aynı durumdayım beni arayıp bişey sormazlar, eşimi ararlar eşimde gelip bana, söyler çünkü bilmez ki direk beni hiç atamadılar şu ana, kadar misal geçen gün kaynanam Bi yere gidecekmiş akşam kaynımla kaynım aramış sizde gelin diye benşm işim var dışarı çıkacam dedi eşim sonra, tekrar aramış bende mutfaktaydım sen gideceksen karın gelsin evde tek kalmasın hem demiş onu da, eşim bana söylemedi bile sabah oturma, vardı gittim kaynanam akşam dedimde gelmek istemediniz herhalde dedi bende dedim ki siz oğlunuzu arayıp söylüyorsunuz o da yarısını ya söylüyo ya söylemiyo benim haberim yoktu dedim ha tamam Bi daha, seni arayım o zaman dedi ama bugün yine aynı olay oldu yine eşimi aradılar işim var dedi yarın birgün yine bana diyecek gelmediniz diye

Hamile olduğumu duyunca bana hayırlı olsun demediler eşimi aradı hepsi de 
(494 puan) tarafından
Ben ole desem suclu yine ben olurum emin ol
tarafından
Mesele arayıp aramamaları değil insan yerine koyulmuyo gibi hissediyorum o yüzden kendilerinin göstermedikleei, saygıyı sevgiyi bizden bekliyorlar maalesef o zoruma giden, benşm
(494 puan) tarafından
Ayni benim de ole canim ya
0 oy
(1,387 puan) tarafından
Aman hepsi aynii bosverr he de gecc 
(494 puan) tarafından
Ole yaptim al gel de evde az bisi yapayim dedim yapma gerek yok dedi neden dedim kim yicek dedi bnde alirsan yaparim almassan hazir alir yersin dedim
(1,387 puan) tarafından
En iyisini demişsin
0 oy
(55 puan) tarafından
Sırf huzur bozmak için yapıyorlar ben olsam da aynı  tepkiyi veririm sonuçta erkek ne  anlar seni  niye aramamışlar  çokta tin  yani gitmem sorarlarsa  da beni arayan olmadi der geçerim kim oluyo da onların çağrılmadığı yere gidip kendimi gergin hale sokayim 
(494 puan) tarafından
Bunu bide esim anlasa iste varsa yok kardesleri ailesi biz hiciz
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ne war bunda  ki  kardeşini  arıyor  yani seni  arasa ne olacak  ki sonuçta  sana  haber   göndermiş  seni de davet  etmiş   eşin  çok  haklı  kızmakla  
(5,949 puan) tarafından
Yo hayır  sonuçta  kardeşi  bana  göre  bunda  birşey  yok  kavga  ettigim  bir  konuyu  da yazmam  buraya  
Herkesin  düşüncesi  farklı  
Post  sahibi  sormuş  bende  kendi  düşüncemi  yazdım
Sana  burda  bir  laf  düşmez  
Gidersin  kendi  görüşünü  yazarsın  
Benim  yorumumun altına  değil
(494 puan) tarafından
Dusuncene saygi duyarim ama sole bi durum var meselearayıp aramamaları değil insan yerine koyulmuyo gibi hissediyorum o yüzden kendilerinin göstermedikleei, saygıyı sevgiyi bizden bekliyorlar maalesef o zoruma giden, benşm
(5,949 puan) tarafından
Herkesin  yaşadığı  şey farklı  tabi  aile  içinde  ben  çok  sık  görüşmek  istemem  samimi  değiliz  fazla  o yüzden  eşimi  arasalrda prblem  yapmam  ama  siz  yakinsaniz  ve sürekli  görüşüyorsanız  ewet  size  karşı yaptıkları  şey  yanlış
(55 puan) tarafından
O da bana kalmış bisey bende sana sormam bunu
(5,949 puan) tarafından
Okkk....

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 175 göst.
13 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Cano6can (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 459 göst.
18 Haziran 2023 Aile kategorisinde Zalimfelek (43 puan) tarafından soruldu
0 oy