0 oy
516 göst.
Aile kategorisinde (1,906 puan) tarafından
Eşim akşam iş çıkışı gecikti aradım nerdesin diye iş için surdayım dedi sonra akşam görümcem geldi annemle abim bir yere taki vermeye gittiler dedi yani eşim bana yalan söyledi o kadar sinirlendim ki sonra işte görümcem tavuk almış gelirken az bir şey neyse kaynanam da bunu kızarttı sonra yukarı getirdi kıyamadım oğlum sana da getirdim dedi 2 tane küçücük parca koymuş tabağa minicik bir şey bu benim zoruma gidiyor her defasında ne getirse aynı şeyi yapıyor sonra gitti bu eşimde al birini sen ye dedi bende dedim yok ben istemiyorum geldiğimden beri de konuşmuyorum zaten çünkü bana yalan söyledi ben Niye böyleyim niye kafama takıyorum ya offfff

17 Cevaplar

+1 oy
(7,187 puan) tarafından
Eşin ayıp etmiş kaynana hepten ayıp etmiş bir oglu yaşamıyor o evde ama bende kaynanama ona göre muamele ederim ... 
-Reklam-
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Kvdenin özel işidir belki sana ondan dememiştir 
(1,906 puan) tarafından
Yok canım ya eve gelince söylediler bir yere takı vermeye gitmişler
0 oy
(1,881 puan) tarafından
Belki kaynanan deme demstir mecbur dememistir
0 oy
tarafından
Belki özel bir iştir herseyi sana söylemek zorunda değilki kocan bacm
(55 puan) tarafından
Ay ne saçma ne demek özel bir erkeğin karsindan  özel neyi olabilir  annesiyle birde
tarafından
Tamam o post o yorumu gerektiriyordu buda bunu kocam benden bişey gizlemez diyen çok insan gördüm hepsi sonu hüsran 13 yıllık tecrübem var cnm
tarafından
Belki annesi  o anda kimse bilsin istemedi olamazmı erkekte kadında bazen birbirinden bişey gizleyebilir çok büyük bişey olmadikca
(1,950 puan) tarafından
Evlilikte gizli seyler haramdir yalnız  ;)
(55 puan) tarafından
Adi erkekse  herşey beklenir kimseninki  yapama diye bisey yok cnm haklisin
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Niye dememiş ne dicektin sanki..Hiç mi demez bazen mı böyle...

Gorumcen az koymuş demek kaynanan napsin iki tane bi sana bi ona tadımlık koymus
(1,906 puan) tarafından
Bana degil iste görümcem bizdeyken kaynanam kızartıp getirdi direk tabağı oğluna verdi sonra da kıyamadım oğlum sana da getirdim dedi
(8,965 puan) tarafından
Ha görümcenin sizde olduğunu biliomuydu
(1,906 puan) tarafından
Kız evet görümcem çocuğu sevip inicem dedi
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Herşeyi bu kadar takma kafana cnm taka taka iğne kadar olayları bild büyütür dert sahibi olursun herşey denmez sen bile herseyini diyon mu demedigin seyler illaki vardir unutmustur veya nebiliyim deme gereği duymamıştır oyuzden bosver 
(1,906 puan) tarafından
Zaten öyle oldu ne yazık ki panik atak var bende
0 oy
(817 puan) tarafından
İyide sorun sende mi yani. Bu takılmayacak birşey mi annemleyim bir yereödeme yapacak dese ölür mü herseferinde sadece oğluna getiriyprsa o tabağa bir vururum eşimin elindeyken yere düşer birdaha sadece sana getirirse annenin yanında yaparım bu hareketi derim görür ozaman terbiyesizler ne değerli be oğulları ne değersiz başkasının kızı evlendirmeseler keşke böyle kaynanalar turşularını kursalar oğullarının içine atma söyle bence komuş kocanla ben 50 defa konuşmuştum şimdiye kadar
(1,906 puan) tarafından
Her şeyde aynı hasta olur bir şeyler getirir oğlum yesin der geçen de fındık verdi küçük kase al oğlum ye diyor lafa gelince kızıyım
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Yalan söylemiş herkesi üzer bu durumda kayinvaliden söyleme demiş olabilir
0 oy
(5,949 puan) tarafından
B3n çok  kızardım  Şahsen  neden yalan  söylüyor ki  işten  çıktım  annemle  bir  işim  war deseymış   bari
0 oy
(48,642 puan) tarafından
ee kafaya takilcak bişey deseydin ya neden yalan soyledin diye
0 oy
(374 puan) tarafından
Peki neden sordun mu hic sor ona gore tavrini surdur velki bir aciklmasi vrdir ben olsam sorardim kaynananin yaptigina da takilma bosver Allah mubarek etsin birbirlerine takma kafaya canim hersey gecici anasi da gecici bizler kaliciyix ben he zaman soyluyorum yarın bir gun ne anan ne baban ne evlatlarin be kardeşlerin hic kimse sadece ben olacağım ben kalacağım hepsi gecixi diyorim 
0 oy
(603 puan) tarafından
Yavrum ben niye böyleyim ne demek sorun sende değil eşinin de anasının da yaptığı gerçekten ayıp
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Kayinvaliden seni sevmiyor mu aranız nasil 
(1,906 puan) tarafından
Valla bi diyorum bu kadın beni seviyor bir de böyle yapınca yok diyorum seni sevmiyor
(4,661 puan) tarafından
Sadece yemek için ayrıcalık yapıyorsa cimrilikten evlatlarına düşkünlüğünden ama yanlış yapıyor adalet sağlanamıyorsa hiç getirmesin eşini evine davet etsin senin göz hakkını nefis hakkına giriyor
0 oy
(295 puan) tarafından
Kız git konuş içini  yiyeceğine niye böyle yaptın de 
0 oy
(191 puan) tarafından
Benim kaynanam da öyle odaya gelir oğlum gel yemek hazır oğlum uyan sofraya gel kahvaltı hazır ben yokmuşum gibi davranır Allah'a havale ediyorum ben 
0 oy
(1,377 puan) tarafından
Valla kaynananin yaptigi yanlis sende varsin o evde ya yetecek kadar getir yada hic getirme her defasinda oyle ediyorsa sende evonde ne pisirdiysen tabagi doldur getir anne size getirdim afiyet olsun dee o zaten anlar bence eşinde o kadar küçük biseyi saklamakla ne anladi acaba ne var ki bunda takı vermeye gitmis bunu sana söyleyebilirdi belki de sen aradiginda o taki verecegi kisinin evindeydi utandi oyle soyleyemedi 
0 oy
(1,020 puan) tarafından
İş için derkwn bir iş için demek istemiş olabilir. Tatlı tatlı ya canım kardeşin söyledi bana meden demedin ki diyip gülümsersin bir şey diyemez güzel konuşur. Kv yaptığı ayıp bir oğlu yok o evde yazık... Onu da güzelce eşine üzülüyorum ben yokmuşum gibi geliyor bana ama en azından snei düşünmüş sevindim dersen eşim sana değil ona tavır takınır. Eşi de bu arada, arada bırakmak iyi değil he rşeyi de deme kendin hallet

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 393 göst.
14 Eylül 2021 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 838 göst.
23 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 542 göst.
10 Mart 2020 Aile kategorisinde İnstructor (738 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 799 göst.