0 oy
1,039 göst.
Aile kategorisinde (201 puan) tarafından

Diğer postlardan bilen bilir baya kötü şeyler yaşadık kaynanamla ve geldi konuştu aman unut geçmişi diye filan ben de asla diyordum bir saat konuştuk öyle ikna edemedi kocam geldi sinir krizi geçirdi kendimi öldürecem ya öpüşün barışın bir daha asla kavga görmeyecem ya da en ufak bir bir kavgada daha kendimi vuracam dedi. Delirmiş gibiydi on senedir ilk kez onu böyle görüyorum. Zor sakinleştirdik. Kaynanama sarıldım tamam dedim bir daha kavga filan yok. Yani bilmiyorum iki yıldır evliyiz ve hergun kavga. Kocam canına kiyacakti bizim yuzunuzden :((( Allah im bundan sonra nasıl olmalıyım hiç bilmiyorum kocama çok üzüldüm korktum

14 Cevaplar

+8 oy
(7,972 puan) tarafından
Kaynana gelin ilişkisinde en büyük rol erkekte bitiyo annesine bu benim karım değeri kıymeti gözümde başkadır iyiyi kötüyü doğruyu yanlisi akil vererek tatli dille ögretmelisin diye o sorumlulugu başta yansıtmali. Esine de bu benim annemdir kendi annene nasıl davraniyosan ufak tefek şeylerini nasilki anneninkini görmezden geliyosan annemede öyle davranmalisin demeli taraf tutup kadin olaylarina karışırsa akilli erkek bilmelidirki kendi başı ağrir umarim bu dengeyi sağlarsiniz hayirli geceler
(48,879 puan) tarafından
+++++
(391 puan) tarafından
Ağzına sağlık
(7,972 puan) tarafından
Sagolun kızlar:)
-Reklam-
+1 oy
(5,373 puan) tarafından
En iyisi mesafeli ilişki ama düşman olmadan. Bak olan senin eşine ve sana oluyo. Evliliğinizi kendinizi yıpratmayın
(201 puan) tarafından
Kendisini vuracaktı çok üzgünüm
(5,373 puan) tarafından
Kaynanan ne yaptı peki o anda
(201 puan) tarafından
Ağladı korktu sarıldı ona
(5,373 puan) tarafından
Eseriyle gurur duysun. Kendi evliliğine sahip çık bacım  eşini memnun et mutlu olun başkalarını kafaya takıpta kin duymayın. Elin kadını acımaz sana. Adamın ruh saglıgını bozmayın.
(201 puan) tarafından
Benim de hatalarım var görmezden gelseydim çok mu zor du görmezden gelmek
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Allah yardım etsin canım hiç bir şey birbirinizi üzmeye değmez
0 oy
(1,778 puan) tarafından
Bacım sende koçanı seviyosan azcik alttan aliver yazık günah kim bilir ne kadar bunaldı ki bu noktaya geldi adam 
(201 puan) tarafından
Evet çok üzgünüm :(
(1,778 puan) tarafından
Boşver her denilene kulak asma duymamazlıktan gel kocani mutlu etmeye çalış yazık günah valla üzüldüm yaa
(201 puan) tarafından
Canım beni kesseler artık susarim kocam bunlari hak etmedi
0 oy
(2,634 puan) tarafından

Hergun kavga etmeyin sizde hicmi işiniz yok.hergun kavga ediyonuz adamı sinir krizine soktunuz ;)

(201 puan) tarafından
Öyle bacım ya :((
(2,634 puan) tarafından
Esini seviyorsan 3 maymunu oyna canim
Görmedim
Duymadım
Bilmiyorum
(201 puan) tarafından
Onlar beni kesse artık susarım kocama çok üzüldüm
0 oy
tarafından
Arada ne varki canım değmez üzmeye 
0 oy
(48,879 puan) tarafından
gelin.kaynana bir oldunuz adamı çıldırttiniz diyesim.geldide ee kaynanan haksizdi senin
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Yazik ya sende çok sıkı fiki olma ama esinide bu denli üzmeye degmez cnm duymazdan gel dediklerini bu hem sana hem kaynanana ders olsun üzüldüm kocana da
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ah ne kadar da kolayını bulmuş eşiiiin! Duygu sömürüsü yap ortalık düzelsin çocuk gibi resmen 
tarafından
bırtek ben boyle dusunuyorum sanmıştım :D çok çocukca cıdden agırlıgını koyup dengeyı kurmayı becerememıs sonrada blöf arkadasta nasıl ınanmıs benı kesseler bıseu demem dıyor adam akıllı bak karısının ınanacagını bılıyor da yapıyor ben olsam o durumda haklıysam vurursan vur kendını neyi çözecek aradakı dengeyı kuramayan sensin derdım
(13,202 puan) tarafından
Öyle tabi aşırı çocukta. Benim de umrumda olmaz çok istiyorsa çeksin vursun kendini adalet daha önemli haklıysam haklıyımdır kaynana ile barışmam. Ki kaynana çok cıvık bir insan oğluna zaten değer vermiyor ben eşte de bu tavırda sonra onu gördüm
0 oy
tarafından
Esin annesiyle senin arandaki dengeyi kuramamış iş erkekte bitiyor ama olmamis ozaMan napican Mesafe herzaman iyidir merhaba merhaba bitti fazla samimiyet kurmadan yoluna bak yazik esin artik dolmuş patlamış  olan sizin evliliginize olur kimse uzulmez sana olur esine olur yipratmayin bu kadar kendinizi 
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Aman kuzum sen eşinle iyi olda kaynanayı boşver eğer eşinle iyiysen o nası diyosa öyle yap benim de duymadığım laf  kalmadı ama eşimle iyiyim onla gidip geliyorum sadece benimkinin uzatma huyu yok kızar 2 sürat aşar söylenen durur bende bişi demem geçer gider 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Öyle öyle istediğini yaptırmaya mi çalışacak mesafeli ol yada namusuna laf etmediyse barışın gtsn
0 oy
tarafından
Bu postlar beni ağlatıyor yaa. Yine de şanslısın sen esin annesinin tarafına geçip seni yargılayıp başka tepkiler vermemiş en azından.
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Sende olabilirsin onun yerinde. Valla bu şekilde anlaşmaya zorlamakla ne yazık ki olmuyor. Bazı insanlar anlaşamazlar ne yaparsan yap olmaz yani. Tehditle olacak şeyler değil. Eşin için yine dene tabiki alttan alabiliyorsan tahammülün varsa dene yuvan için. Ama baktın olmuyor yok kendini öldürür asar keser diyerek sineye çekme yapacak adam söylemez zaten 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 138 göst.
23 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Melis Melisa (201 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 562 göst.
4 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Merveyirmibeş (430 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 517 göst.
24 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Melis Melisa (201 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 89 göst.