0 oy
516 göst.
Aile kategorisinde (201 puan) tarafından
Annesi kardeşi babasıyla hep kotuyuz diye sinir krizi geçirdi demiştim. Şimdi onun hatrina barıştık ama ben ilk defa kaynanam ve kayinpedere gerçek sevgimle yaklaşacam ehegeheg hanımlar nasıl olmalıyım ne yapmalıyım asla aram kötü olsun istemiyorum artık 

6 Cevaplar

0 oy
(712 puan) tarafından
Doğal davran kuzum gerisi gelir onlar sana nasıl yaklaşırsa sen daha iyi yaklaş anlamışlardır hatalarını
(201 puan) tarafından
Valla ben de bıktım canım kimse ile kötü olmak istemiyorum
(712 puan) tarafından
O zaman sana bişey deselerde duymazdan gel kuzum eşin arkanda anladığım kadarıyla o zaten görür sen boşver
-Reklam-
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Sana bir tavsiyem eşin arkandaysa küfür etselerde ses çıkarma çek git evine eşin çözsün ben hep böyle kazandım 
(201 puan) tarafından
O kadar haklısın ki ben çok sinirliyim
(4,698 puan) tarafından
Bende sinirliyim ama bana laf ettiklerinde sessiz sedasız çıkıp gidiyordum evime eşime söylüyordum anlamıyorum ablan bana böyle birşey dedi beni bildiği halde senin karın olarak bana saygı duymuyor mu deyip üzülmüş gibi yapıyordum eşim ablasına kızıyordu sonra hiç birşey olmamış gibi görüşüyorduk eşim hep benim bu huyumu takdir eder
0 oy
(16,504 puan) tarafından
İçinfem nasıl gelıosa cnm 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Doğal davran öyle herşeyi tersinden anlama güler yüzlü ol hoş sohbet ol, karşındakiler de iyi niyetliyse zaten sıkıntı olmaz. Kasma kendini
0 oy
tarafından
Ben şahsen havadan sudan konuşuyorum herkesin bildiği şeyleri konuşuyorum ailemle ilgili bir şey söylesemde geldiklerindede mutfaktan çıkamadığım için fazla muhatap olmuyoruz 
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Neyi paylaşamıyorsunuz?

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 560 göst.
4 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Merveyirmibeş (430 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,039 göst.
23 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Melis Melisa (201 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 138 göst.