0 oy
387 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Hayırlı sabahlar hanımlar. Ben birçok yerde bebek pudrasinin yarardan çok zarar verdiğini okudum dolayısıyla da bebeğime kullanmayı düşünmüyordum. 15 gün önce ablamin bebeği oldu oda çok dikkat eder böyle şeylere. Bebegin koltuk altları pişik gibi olmuş krem falan sürmüş geçmemiş annemde gidinc3 pudra sürdü bende pudranin gerekli bisey olduğunu almam gerektiğini düşünmeye başladım.  Sizler kullanıyor musunuz?

37+0

14 Cevaplar

+2 oy
(25,224 puan) tarafından
Ever kullanıyorum hepimiz feride marka pudrayla büyüdük hiçte zarae görmedik şimdi herşey çok abartılıyo o zararlı bu zararlı yakında nefes alamıcaz:D . Kasıkları sıcaktan pişik gibi kızardığında kullanıyorum alabilirsin yani hiçbir zararı olmaz. 
(15,953 puan) tarafından
Kiz bende 2 tane vardı feride pudra. Oglum kapagini açtı ikisinin oldugunj gibi haliya boca etti gitti güzelim pudralar
(25,224 puan) tarafından
Tüü gitti :D
tarafından
Kız temizligide zordur toz çünkü
(15,953 puan) tarafından
Süpürgeyle çektim ama bu sefer süpürgenin ici bembeyaz oldu filtresi tıkandı. Bu sefer çıkarıp süpürgeyi temizledim :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oglum ısılık  oldugunda doktor onermisti ama ayri odada elinize döküp  getirin  oyle sürün  yaninda pudrayi dökmeyin solumasın dedi
tarafından
Teşekkürler canım  :)
0 oy
(454 puan) tarafından
Valla bende almamıştım ama bebeğim doğdu yaz bebesi boynu hep pişik oldu kremler etki etmedi o kuruttu hiç değilse
tarafından
0 oy
tarafından

Pudra toz olma özelliğinden dolayı boyun altı, koltuk altı, genital bölge ve kıvrım yerlerinde birikiyor. Birikme sonucunda da ikinci enfeksiyonların o bölgelerde yerleşmesine neden olabiliyor. Bebek pudrasının içeriğinde yer alan asbest, akciğer zarı kanserine yol açabiliyor.

tarafından
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Bepantolün Pişik önleyicisi ni al canım kızım 6.5 aylık hiç pudra kullanmadım hiçte pişik olmadı azcik kızarsa krem sürdüm
tarafından
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Pudra kullanma çok zararlı ciğerlerine 
tarafından
0 oy
tarafından
Kullanmıyorum canm 
tarafından
Teşekkürler canım:)
0 oy
(323 puan) tarafından
Kızımın boynu çok kötü isilik olmuştu mustela cicastela krem kullandım 1 haftada geçirdi.Pudra çok zararlı eve sokmam asla.
tarafından
Teşekkürler  canım  :)
0 oy
tarafından

Kızım biri 7 yaşında geldi biri 9 aylık ama hiç pudra kullanmadim. Zararından değil ama bilmiyorm sebebi yok :D

tarafından
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Zararlı deniyor  ama bilmiyorum...derinin nefes almasını dolayısıyla pişiyin daha geç iyileşmesine sebep oluyormuş... o an için çözüm olda da uzun vadede zararlıymış 
tarafından
Teşekkür ederim  canım  :)
0 oy
tarafından
Bebeğim 5 aylık henüz hiç kullanmadım
tarafından
Teşekkür ederim canım  :)
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Hiç  kullanmadım  kullanmayı da düşünmüyorum  zararlı  çünkü  
tarafından
0 oy
(700 puan) tarafından
Bebeten marka kullanıyorum gayette memnunum
tarafından
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Ben hiç kullanmadım tavsiyede etmiyorum koltuk altı pisigi alt pisigi için pişik kremi kullandım hep geçirdi öyle bı sıkıntı çekmedim sebamedin pişik kremini kullanıyorum oldum olası
tarafından

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 82 göst.
0 oy
12 cevap 146 göst.
9 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
18 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (3,396 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 59 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (311 puan) tarafından soruldu

379,429 soru

11,357,479 cevap

34,835 kullanıcı

...