+1 oy
255 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Findikciyiz 7 de bahçede olunması lazım 6 da ben kalkıyorum bahçe yemeğini evdekilerin kahvaltılarını herseylerini hazırlıyorum ben evde kalıyorum diye ben kalkıyorum şimdi de yemek yiyip geri uyucam :D sizde durumlar ne kaçta kalkıyorsunuz. :D

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Normalde  sabah erkenden kalkıp köye gidiyordum  yemek yapmak için ama bu sene gitmiyorum   annem kahvaltıyı hazırlardi ben gidene kadar    yerdik ben evi toplar öğlen yemeği ni yapardım hepsi tarlaya inerdi    

Annem dün sakın yapmak için atılma gelme dedi  yomiyeye gelenler çocuğu görmek ister otur evinde dedi

tarafından
Ayyy ne güzel
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Bende ordu dayım ama erken falan kalkmıyorum çünkü kaynım topluyor fındığı ancak saat sabah 5de kalkılır burda eğer işciye yemek vereceksen önce kahvaltı götürülür sonra ardında öğlen yemeğine başlanır burda birde 5 çayı oluyo uzun iş zaten ful yağmur yağıyo fındık toplayamıyolarki 

(1,175 puan) tarafından
Ölmeden Karadenize gitmeyi Rabbım nasip eder inşallah çok istiyorum gitmeyi siz orada olduğunuz için çok şanslısınız
tarafından
Bizde iscilerin aşçısı var onlar yapuyor biz sadece saat 10 da ekmekle zeytin yada domates üzüm falan biseyler veriyoruz aman bacım hiç göründüğü gibi kolay bişey değil burdada şükür ki yağmur falan yok topluyorlar bitsin biran önce
0 oy
tarafından
Valla benim bebem sağolsun 6 da kaldiriyor ne uyku ne bise o neydi unuttum ben 
tarafından
Bildigim kadarıyla bebekler zaten sabah namazı kalkarmis
0 oy
(64 puan) tarafından

Fındıkçı biz ama tabi hemilelikle yırtan been :D giresundayım ama 5 dede kalkmayız 7 8 gibi acelemiz yok nede olsa ama bu sene herif toplicaak valla kaynanada yemeğini hazırlar benlik bi durum yok valla :D ağustos ayı karadenizin korku ayı gibi nefret etmeyen yok :D

(472 puan) tarafından
Bizimde samsun da fındık bahçemiz var bize düşen payı eşimin kardeşi toplar eltim ile
Tabi beleş değil
Biz istanbulda oturyoz
Birde bebem var
Her sene kaynım eltim toplar
Satar eder parasını bize gönderir

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 421 göst.
25 Aralık 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,478 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 31 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 245 göst.
21 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Minarin (1,927 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,294 göst.

385,893 soru

11,537,028 cevap

35,209 kullanıcı

...