0 oy
1,285 göst.
Aile kategorisinde (232 puan) tarafından
Kızlar iyi akşamlar. Çok doluyum dökmek istedim. Bugün eşim olacak köpekle tartıştık sebepte şuydu ailesi özellikle annesi ve babası kocama benim için hep el kızı onu dinleme sakın gibi öğütler veriyor. Sevmiyorlar kızıma da yalandan ilgi gösteriyorlar görünce de neyse bugün pazara gidecektik kocam dedi anneme bırak dedim kadını ne zamandandir görmemiş durmaz orda diye sustu tamm dedi tam kapidan cikicaz gel kızım bi bakalım neneye bakıp gelelim dedi gitti hemen döndü kızı orda bırakmıştı bende kızdım niye bırakıyorsn diye bunu dedim diye boğazıma yapıştı duvara vurdu beni sonra hakaretler etti senin Allah'ını ecdadını bilmem ne ne yapim. Seni öldürücem elimde kalacaksın diye. Bende ailemi aradım bana böyle diyor tehdit de ediyor diye bizimkiler dön dediler valizimi gizliden komşum sağ olsun indirdi arabasına koydu kuzenim yarın gelip beni buradan alacak walizi de o komşudan alicam. Avukatı da aradım sabah ilk işin darp raporu almak olsun dedi gidip o raporu alıp ailemin yanina dönücem. Ya biz ne kadar tartışırsak hep bana dediği şey s.ktir git babanın evine çocukta yok sana falan. Hep böyle ailesine asla laf söyletmez ama beni her zaman tek seferde silmeye razı oluyordu. Şimdiye kadar şiddett yoktu oda başladı artık ve bunun sonu kötü gidecek benim ayrılmam lazım 

28 Cevaplar

+4 oy
tarafından
En mantıklı kararı vermissin
(232 puan) tarafından
Önceden şiddet yoktu yeni başladı tartışmak önemli değil ama şiddet şimdi boğazımı sıkan yarin bir gün kafama sıkar.
tarafından
Kesinlikle çok haklısın. Bide çok basit birşey için bunu yapmis
-Reklam-
+2 oy
(119,248 puan) tarafından
şuna sevindim ki dön diyen ailen varmis allah raxi olsun onlardan binlerce kadin ailesi dön demedigi icin siddete ugrayip oturuyo ☹️ haa yuva yikilir duzelir bilemem ama boyle kufru siddeti kabul et otur evunde diyen ailen olmadigi icin sukur et 
(232 puan) tarafından
Başta onlar da dur diyordu istemiyorlardı ama baktılar olmuyor bu adamla baş edilmiyor durmuyor. Gel diyorlar
+1 oy
(8,311 puan) tarafından
Sende de biraz geçimsizlik var gibi canım eşini haklı bulmuyorum ama bıraktıgı yer sonucta düşman yuvası degıl nenesine bırakmıs ha tamam o zaman beraber gidelim insallah sıkıntı olmaz ailene deseydin hersey farklı olurdu bazı erkek sayılmak ister hakkınızda hayırlısı olsun kızını düşün ona göre karar ver.
(5,307 puan) tarafından
Öyle maalesef sorsan bizde çocuk büyüttük diyorlar ama sadece bedenen beslemisler ruhen Bi halt katmamislar
(1,138 puan) tarafından
Kız gecimsizlikle ne alakası var.çocuk bayadir görmemiş durmaz diye bırakmak istememiş.adam da AP.tal yerine koymuş resmen bakıp gelelim deyip çocuğu orda bırakmış.yani bu çocuk için travma bile olabilir.hele kucukse.babasi annesinden alıp götürüp bırakıyor bir bakıyor ki annesi yok.terkedildigini bile düşünebilir yani korkabilir.ben çocuğumu bırakamam o şekilde şahsen.hani kadın bir dese annecim sen güzelce oyna ben sana mama alıp gelecem falan dese ne bileyim ya da babannesi ne alışkın olsa sık görüyor olsa ayrı
(1,110 puan) tarafından
Bir çocuğu annesinden izinsiz nasıl bırakır o babaysa diğeride anne.
(232 puan) tarafından
Canım benim şöyle ki çocuğuma Allah seni kahretsin diyen bir halası var orada. Hamileydim babaannesi 1 kere aramadi demedi canın bir şey istiyor mu iyi misin erken doğum için hastaneye yattim aramadı bile yeni araba aldı kocası kurban kesti kapı komşum görümceme bi torba et yolladı demedi ki bu kız da hamile benim torunumu taşıyor lanet gelsin bi parça da ona bırakayım. Kocam ben hamileyken aldattı defalarca kez çoğu zaman aç yattım ben bunları tek başıma yaşadım aileme de anlatamıyordum düzelir diyordum. Ama yok doğum yaptım 3 gün sonra evime geldi oturdu baş köşeye aldı telefonu eline bacisiyla beni çekiştirdi kadın yazıktır yemek yap ona diyordu nolmuş yani kalksin yapsın biz de yiyelim Sanki nedir yaptığı doğurduğu da çocuk olsa diyen insan. Anlatacak çok şey varda neyse
(829 puan) tarafından
Kesinlikle evet eşimin ailesi eşimi de beni de kızımı da sevmezler görüyorum duyuyorum ve biliyorum eşimin yaninds canım cimcim arkamızdan atıp tutmalar
+1 oy
(10,878 puan) tarafından
En doğru kararı vermişsin bacım.darp raporunu da al birde şikayetçi ol bak bakalım nasıl tutusuyor
0 oy
(673 puan) tarafından
Çok üzüldüm senin adına Rabbim hayır kapıları açsın canım :(
(232 puan) tarafından
Amin amin Allah razı olsun
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Amin kırılmasın kopsun. Çocuğunu da götür canım bırakma 
(232 puan) tarafından
Çocuğum için zaten gizli gidicem kimsenin haberi yok
(8,311 puan) tarafından
Cocugu gizli götürmen suc teskıl eder ama
(1,138 puan) tarafından
Aslında boşanmadan önce evi terketmek suçlu durumuna düşürüyor.
Ama darp raporu olacak.şiddete meyilli bana şiddet uyguladı.öfke kontrolü yok.çocugum daha küçük olduğu için onu da götürdüm diyecek.bişey çıkmaz yani ondan.
(232 puan) tarafından
Yok canım darp raporu alıp gideceğim için bir şey olmuyor avukatla görüştüm
0 oy
tarafından
Rabbım yardımcın olsun inşallah çok üzülüyorum böyle postlari okuyunca
(232 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Ah ah keşke böyle insanlar hiç evlenmese Allah yardımcın olsun 
(232 puan) tarafından
Keşke keşke. Her konuda bana öyle yalanları oldu ki. Bana ne haksızlıklar yapıldı hiç birini görmemiş gibi unutmuş
0 oy
(613 puan) tarafından
Allah'a kufredenin kafasını kopartmak gerekiyor. İnsaAllah onun da kafasını kopartan çıkar.
(232 puan) tarafından
Kafası kopsun onunda anası babasının da
0 oy
tarafından
Eger affedersen zaten devamı gelir  hakkınızda hayırlısı olsun olan bebeklere oluyor yolunuz açık olsun inşallah 
(232 puan) tarafından
Bende o yüzden çıkıp gidicem
0 oy
(5,307 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun aile çürükse adam kocalik yapmıyor gardiyanlik yapıyor çünkü öyle talimat alıyor 
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Seni ayakta alkisliyorum.ailen sahib cixirsa get evine.kucuk bir soz sohbete gore kadina el kalkarmi?buyuk kavgada bile kalkmaz ama arada o kadar buyutecek bisey olmamis.elleri kirilsin.pisman olacak yaptigina.fitil fitil burnundan gelsin insAllah
0 oy
tarafından
Allah a küfür eden bir adamdan olmaz ve yakın zamanda ağzıyla gotuu yer değiştirir...
(232 puan) tarafından
Değil mi ama
(3,181 puan) tarafından
Değişmiyor kız benşm annemle babam kavga ederler küfür havalarda ucar
tarafından
O zaman daha çok yazık ya ölümleri ders olacak yada ahirette azabı büyük
0 oy
(76 puan) tarafından
Öncelikle çok üzüldüm  eşinizin yaptığı affedilir bişey değil. Fikrimce en doğru kararı vermişsiniz. İnşallah kızınızı da alırsınız. Allah hidayet versin yazık. Dualarimda olucaksiniz :(
(232 puan) tarafından
Allah razı olsun teşekkür ederim
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Yemin ederim varya çok param olsa da zengin olsam birsuru fabrikalar açıp su h.ayvanlarin elinden bacılarımı alsam kendileri de geberseler yalnızlıktan.ailen arkandaysa durma bacım.dsrp raporunu mutlaka al.senin de dediğin gibi şiddet te başlamışsa daha ardı arkası kesilmez.elleri kırılsın kadına kaldirdiklari.aciz p.islikler
(232 puan) tarafından
Yaaa ben seni yerimm amaa yaa. Rabbim seninde kalbine göre versin inşallah
(1,138 puan) tarafından
Amin cümlemizin.biraz imkansız gibi bir hayal ama nasip bakalım :)
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun ama çocuğunu da götür sakın bırakma ona 
0 oy
tarafından
En doğru kararı vermişsin arkasında dur çocukla da tehdit ederse mahkeme verecek karari  Allah yardımcın olsun 
0 oy
(58 puan) tarafından
Ah canım allah yardımcın olsun en doğrusunu yapmışın benim de başımda aynısı var şiddet uygulayan öfkeden deliye dönen her tartışmada git ailenin yanına diye aynı benim başımda ki de
0 oy
tarafından
En mantıklısı bak ailemde yanında şiddet oldu mu devamı gelir barışacak olsan bile sürünsün sonra baris benm ailem arkamda olmadı mecbur geri geldim senin arkanda varken gelme
0 oy
(6,306 puan) tarafından
Böyle pislikler s.iktir git der ama kadın gidince de peşini bırakmaz. İnşallah tez zamanda kurtulursun. İnsan önce eşim çocuğum der bunlar yapıyor anasına. Bir tane de bende var. Sorunumuz yok ama biliyorum ki anası ben mi karın mı dese sen amacım der. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 298 göst.
31 Temmuz 2021 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 699 göst.
9 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,220 göst.
24 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,004 göst.
25 Mart 2021 Diğer kategorisinde Muallime07. (193 puan) tarafından soruldu

379,207 soru

11,351,309 cevap

34,822 kullanıcı