0 oy
106 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
 Herkese günaydın dün ikili tarama testi için hafta olarak biraz geç kaldım randevu bulamadığım için 14 hafta 4 günlüğüm doktora gittim özel hastaneye gözükürse cinsiyetide öğrenebilirmiyim dedim doktora daha usg ye bailamadan bu hafta da söyleyemiyoruz yanlış oluyor erkek diyoruz kız çıkıyor dedi en azından tahminde bulunun dedim olmaz yanlış olur dedi iyi tamam dedim usg ye başladı ense kalınlığını falan baktıktan sonra dediki aslında cinsiyeti gördüm dedi ama yüzde 75 hatta yüzde 80 erkek dedi sizce değişirmi ??❤️

6 Cevaplar

0 oy
(3,832 puan) tarafından
Değişebilir 16.haftada kesin olarak netleşir 
(2 puan) tarafından
Ama yüzde 80 diyor
(3,832 puan) tarafından
Bize de kız dediler 26.haftada erken doğuma girdim oğlum oldu şimdi 30 haftalik hamileyim kız dediler ama bakalım hayırlısı
-Reklam-
0 oy
(368 puan) tarafından
Bana 12 de erkeğe benziyor ama değişebilir dedi 14 de kesin kız dedi kızım olacak Allah izin verirse ama burda erkek bekleyipte doğumda kız çıkanı gördüm 
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Bana 12.ci haftamda erkeğe benzetiyorum dedi 16 da kesin erkek dedi ve değişmedi. Hatta 12.co hafta kesin net emindim ama nolur nolmaz diye size kesin demedim dedi doktorum. 
0 oy
tarafından

Ablamın arkadaşına %100 kız dendi son ayına kadar  erkek doğdu 

0 oy
tarafından
kesin dedikleri bazen değişiyor kiz
0 oy
(1,741 puan) tarafından
12 haftalikken ikili taramada erkek dedi ve degismedi simdi 10 aylik bi oglum var degismeyebilir:)

İlgili sorular

381,437 soru

11,419,600 cevap

34,975 kullanıcı

...