0 oy
254 göst.
Aile kategorisinde (112 puan) tarafından
Kızlar merhaba.Eşim görevde. 3 aydır görüşemiyoruz bir aya 20 günlük izine gelecek .Biz ilçede yaşıyoruz şuan. Bana 5 6 kez merkeze arkadaşlarımı görmeye giderim arada da yatılı kalırım dedi merkezde .Ben de iki kere git hepsini görmek zorunda değilsin biraz gez gel dedim.Sonucta onlar gününü saymıyor tek tek .

Ailesiyle daha çok vakit geçirmesi gerekmez mi .Hep bu yüzden kavga çıkıyor yine tartıştık. 

10 Cevaplar

0 oy
(3,730 puan) tarafından
Haklısın bir iki kere gitsin gezsin gelsin yatılı kalmaya ne gerek var
(112 puan) tarafından
Evet geçen sefer ses etmedim sabah 7 de çıktı ertesi gün akşama zor geldi .Zaten sayılı gün
(3,730 puan) tarafından
Seni anlamaz yarın öbür gün onlar evlensin eşini hiç arayıp sormucak o zaman senin kıymetini anlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence sen haklısın zaten geleceği 20 gün onunda 1 haftasını arkadaşlarıyla mı geçirecek 3 aydır görmediğin karın dururken 
(112 puan) tarafından
Anlatamıyorum malesef
0 oy
(1,159 puan) tarafından
Arkadaslarini elbette gorebilir ama kalmak bana gore degil ben musade etmezdim ama gtsin gorsun kisitlamam onu ama kalma isi bana ters
0 oy
(487 puan) tarafından
Görüşmeye gitmesinde sıkıntı yok kafa dagitabilir biraz.fakat yatılı kalması saçma olur evi barki ve bekleyen eşi varken 
(112 puan) tarafından
İşte o varken de yalnız kalmamın ne anlamı var ama anlamıyor
0 oy
tarafından
Evli birinin sadece gezme amaçlı tek başına yatılı kalması başlı başına yanlış zaten...
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Haklısın ama yanında durmak istemeyip gitme isteyeni tutma 
0 oy
tarafından
Gezmeye gitmesi neyse de yatıya kalması saçma geldi
0 oy
(24 puan) tarafından
Öyle desin boşver. Uzakta çalışıyor bir kaç gün dışarı çıkmak istemiş ne bar bunda. Sen biraz zaman ver ona. Herşey yokuna girer
0 oy
(15,239 puan) tarafından
Gitsin arkadaşlarını da görsün de yatılı kalmak nedir . 5 6 kez gitsin biraz vakit geçirip gelsin
(112 puan) tarafından
Öylede işte bir daha  6 7 ay gelemez en az canim sıkılıyor ama bosverecem zorla olmuyor
(15,239 puan) tarafından
Söyle yapsan nasıl olur. O arkadaşlarının yanına gitmediği evde olduğu bir gün sen çıksan evden akşama kadar gelmesen anlar mı acaba

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 459 göst.
15 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Esila272727 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 597 göst.
6 Kasım 2022 Aile kategorisinde Semastz (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 487 göst.
30 Kasım 2021 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu

380,267 soru

11,385,204 cevap