0 oy
128 göst.
Aile kategorisinde tarafından
15 gunluk 30 cc veriyorum iki üç saatte bir arada emziriyorum ama sutum cok cok az doymuyor mu acaba mamayi cogaltmalimiyim çünkü surekli emmek istiyor ama bos yani sutum gelmiyor bos bos emiyor açtıktan mi

9 Cevaplar

0 oy
(1,928 puan) tarafından

• Ben de 40 50 verdim diye hatilyrum benim de 15 gunden sonra baya azalmisti 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Hangi mamayı kullanıyorsun cnm mama bebeği tatmin etmiyor olabilir  

tarafından
Aptamil kullaniyorum
tarafından
Aptamil bizimkini doyurmadi cnm sma öneririm  annen sütü ile eş değerde   bütün mamaları demedim  birtek sma yaradı bize
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Sütünü arttıracak şeyler yiyomusun sütün az ve ya çok farketmiyor bazen sütünü kaliteli hale getirecek şeyler de yemen gerekli mamayi çoğaltmak son çare 
tarafından
Yiyorum ama tik yok
(3,832 puan) tarafından
O zaman bebeğin doktoruna sor öyle arttir mide kapasitesinin normal seyrinde ilerlemesi gerekli
0 oy
tarafından
Ben ilk zamanlar günde bi kere veriyordum ondada 60 cc içiyordu oğlum diğer zamanlar emiyordu
0 oy
(73 puan) tarafından
Canım bebeğin kilosuna göre vermen gerekiyor. 2-4 haftalık bebekler sadece mamayla besleniyorsa 90 CC vermen lazım ama istersen sen 60 yap doyunca zaten yemiyorlar. Benim bebeğim sadece mamayla besleniyor ben 90 veriyorum 18 günlüğuz. Ama dediğim gibi bebeğin kilosu da doymayi çok belirliyor bizimki 4 kilo doğdu
0 oy
(3,466 puan) tarafından
Emzirme eğitiminde sütüm az diye birşey yok siz az emzirirseniz sütünüz az gibi gelir dediler. Ne kadar çok emzirirsen sütün o kadar çoğalır, sütüm az diye hemen mama vermeyin dediler. Bol bol su içip bol bol emzirirseniz sütünüz çoğalır dediler. İlla mama vercem dersende sma mama iyi bilgin olsun canım
0 oy
tarafından
Benim de az geliyordu rezene çayı aldım kendime sütüm şuan çok iyi 
0 oy
(5,945 puan) tarafından
Ben 60 cc veriyordum  canım  benim de sutum cok azdı  Sen anlarsın  doyup  doymadigini  o his  geliyor  anneye  
0 oy
(7,793 puan) tarafından
Tabii canım 30 la doyar mı 2500 kg üstüne doktorlar 60 başlatır

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 214 göst.
21 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 190 göst.
6 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 94 göst.