0 oy
159 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (393 puan) tarafından
Banada söyleyin ya her gün aynı şey bitkinim daha kahvaltı bile yapmadim dün silar yoktu bulasigim duruyor

12 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Zabağnan kalkiyom kahvemi iciyom bacim 

Sutlu, sekersiz filtre kayfe :D yillarin is hayatinin getirdigi aliskanlik :D

(3,527 puan) tarafından
Ahaha gercekten ya calısan insanların cogu gune kahveyle baslıyor, bende sütlü az sekerli icerdim her sabah hamileyken tiksindim :D
tarafından
Ben de icemedim hamileyken de dogurunca dustum yine kahveye :))) kahve askimiz engel tanimiyor :))
(3,527 puan) tarafından
haha bende icerim ama artık ac karna icemiyore :D
tarafından
En sagliklisi bacim, sonra mideler agriyor yaniyor :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dünden yap işini sabah hemen aklına gelir hiçbir işim yok otomotikmn enerji geliyor insana :)
(393 puan) tarafından
Sular yoktu ya mutfak beni bekliyor :(
0 oy
tarafından
Baslamiyorum bana kalsa yatarım ama iki çocuk var onlar bomba gibiler o yüzden bende çakma halde enerji yükleniyor 
0 oy
tarafından
Yüzüne söyle soguk bir su carp ya da bir dusa gir rahatla kuzum.Sonra da guzel bir kahvalti yap.Temizlik derken zaten saat de gec olur .Sonra dus alir dinlenirsin.
0 oy
(446 puan) tarafından
Başlayamiyorum canim sabah 5 te ne enerjisi ayilmam 1 saati buluyor kahve ile o da :D
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Ahanda aynı ben:D bulasik yikiycam bakisiyoz tezgahla hamileliktenmidir.nedir hiç halim yok bı yandan asermelerim var çatlıyorum resmen esime demeye çekiniyorum onun sıkıntısıda bişey yaptırmıyor
(393 puan) tarafından
Bende hamileyim
(3,099 puan) tarafından
Hamileliktendir canım ben yapsam bile bulaşığı yikiyorsam durulamasini az oturunca yapabiliyorum değişik bı ağrı giriyor fazla ayakta kalınca
0 oy
(108 puan) tarafından
Valla başlayamıyorum ben normaldir insan uykudan dinlenerek uyanması lazım benim her yerim ağrıyor kalktığımda
0 oy
(2,593 puan) tarafından
gece milyon kere uyanıp sabah 5 ya da 6 da kalkınca enerjinin kırıntısı olmuyor valla oğluma kahvaltı hazırlarken ayılıyorum biraz 
(393 puan) tarafından
Bende hamilelikten sürekli kalkıyorum ondan mı acaba
(2,593 puan) tarafından
olabilir son haftalarda mısınız
(393 puan) tarafından
32 oldum
(2,593 puan) tarafından
Hamileliğimin 26. haftasına kadar çalıştım virüsten dolayı erken izine ayrıldım evdeydim mesela sabah kalk hafif bir müzik aç yavaş yavaş kahvaltını hazırla zaten kahvaltı sofrasını toplamak zorundasın orayı topladıktan sonra evi bir dolan kendini zorlamadan temizliğin varsa yap sonra güzel bir duşa gir çıkınca bir kahve yap otur dinlen akşamdan yada uyanınca kendine bir gün planla kendi enerjini kendin yükselt hatta istiyorsan biraz uyu ama harekete yavaştan alıştır kendini bebek doğunca zorlanmamak için
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Kendine bi plan seç senin icin yorucu olmayacak bi plan

Mesela ben her gün evimi temilzerim gece yatmadanda muhakak ortaliktaki tüm daginikliklari toplarım banyoyu yatmadan temizlerim  mutfak tezgah üstüm.zaten her daim temizdir. Sabah uyandigimda.hemen perdelerimi camlarimi açarim bi kahvemi icip güne başlarim artik o yüzden sana tavsiyem hep bi planin olsun
(393 puan) tarafından
Bana en uygunplan yataktan çıkmamak .d
(7,972 puan) tarafından
İste bak kendini böyle sartlandirma o zaman çocuk digunca nasil yapcaksin
0 oy
tarafından
Başlamiyoruz ki
0 oy
(5,220 puan) tarafından
minnoşumu yiyerek başlıyorum ozaman çok enerjik oluyorum ☺️
0 oy
tarafından
Cevap çok basit başlayamıyoruz ki:))))

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 215 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Seymasy (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 108 göst.
+1 oy
7 cevap 236 göst.
5 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,393 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Havin06 (2,171 puan) tarafından soruldu

382,515 soru

11,451,580 cevap

35,028 kullanıcı

...