0 oy
117 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oğlum okula başladığı günden beri hastalık bırakmıyor bizi o hasta oluyor tam bitti diyorum kızım oluyor hele bu ay ikisi de 2 kere hasta oldu bir ay dört hastalık gördü. İkisiyle de uğraşmak o kadar zor ki kızım bana çok düşkün kanapeden kalkamiyorum oğlum şurubu dilini deydire deydire içiyor dakikalarimi alıyor. Annem çalışıyor ama kayınvalidem ev hanımı ya insan calmaz mi kapımı ben onun her işini görüyorum kızım dün gece yine hastanedeydi ve o şimdi hamamlara gitti ve bir kere bile aramadi inanamıyorum artık hadi diyorum boşver ama olmuyor

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ah canim ya... Kres ya da okul farketmiyor ilk sene hep boyle geciyor. Bagisiklik guclendirici seyler kullanmayi denesen bir de?
tarafından
Kız hastalanınca şurubu diliyle içiyor onları nasıl icsin her gün
tarafından
Canim haklisin, ama bi formul bulman lazim. Hastaligi onlemek zor, okula baslayan her cocuk bu donemi geciriyor, e evde bi tane daha var, bagisikliklarini biraz guclu tutsan belki bu kadar zor gecmez. Hani cok tatli suruplar var onu da gec dogal bircok sey var sen daha iyi bilirsin neyi nasil tuketirler. Baska da bir sey gelmiyor acikcasi aklima
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 73 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sebebine (349 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 417 göst.
25 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysenur5561 (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,534 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 244 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde eylul_ (1,407 puan) tarafından soruldu

383,037 soru

11,465,607 cevap

35,065 kullanıcı

...