0 oy
399 göst.
Aile kategorisinde (3,149 puan) tarafından

image

..........................

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

:'(:(

12karakter

-Reklam-
0 oy
(238 puan) tarafından
Vallah ne skyecegimi bulamıyorum çok üzülüyorum çok kuzum.benim.ne kadar büyük bir tram va o cocuk.icin hele anne of ya bir anne ölümü sadece çocuklarımı.birakio gitmekte n.kokrktugu icin istemez canım kuzum benim aynı durumda sen ben yada bir başkası olabilir herkes evlat büyütüyor evlat bambamska birşey simidi benim.5 yaşındaki.kizim bebegin eşi aşağıda hep yatıyorum kızıma dün emmisi ne olmak istiyorsun büyünce diye sorunca kızım doktor oluo annemi.iyilestirmek dedi çok duygulandım.simdi bile allahım sen sonumuzu hayırlara çıkar ülkemizi devletimizi ya rabbim amin amin 
(3,149 puan) tarafından
Amin inşallah canım :(((
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Videoyu şimdi izledim .içim parçalandı o annenin o çocuğun feryadi ciğerimi kavurdu. Buna sebep olanların acıları dinmesin inşaallah. 
(3,149 puan) tarafından
Inşallah canım allah belasını versin
0 oy
(10,046 puan) tarafından

O kadar okudum ama açıp izleyemedim ben. Çok etkileniyorum böyle şeylerden az çok tahmin ediyorum çünkü. :( lohusalık dönemindeyim bir de ne diyeceğimi bilemiyorum. O çocuğa o acıyı yaşatan, bin bir türlü acı yaşasın inşallah. Allah islah etsin insanlıktan nasibi almamış mahluk. :'(

(76 puan) tarafından
İzleme sakın! Bende lohusayım canım  sabah izledim izlemez olaydım, hala kendime gelemedim full ağlıyorum gözümün önünden gitmiyor başım çatlıyor bu nasıl insanlık nasıl Bi vicdansızlık o annenin ölmek istemiyorum feryadı kızının gitme anne ölme anne diye çığlıkları Allah'ım sen fırsat verme böyle canilere :( o çocuğun psikolojisi ne hale geldi nasıl topluma kazandırılacak o çocuk :(
(3,149 puan) tarafından
Amin inşallah canım

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 147 göst.
2 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Gamzeakarsu (981 puan) tarafından soruldu

379,095 soru

11,347,931 cevap

34,814 kullanıcı

...