0 oy
382 göst.
Diğer kategorisinde (3,527 puan) tarafından
Asel yine yataktan düştü her tarafı kapatıyorum yine bi delik bulup atıyor kendini, besiginde yatmıyor nasıl bi cozum bulabilirim ya

18 Cevaplar

0 oy
tarafından

Yer yatağı olabilir :angel:

(3,527 puan) tarafından
Hakkat kız beynim durdu resmen
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yerde yatır o zaman sende
(3,527 puan) tarafından
Of valla beynim durdu oyle yapayım
0 oy
(16,503 puan) tarafından
Beşikte yatırma artık aşkısı

Yer yatağı yap uyku süresi daha da uzar 
(3,527 puan) tarafından
Park besik aldım kuzum yeni yatmıyor essek, oyle yapıcam askım ya beynim durdu resmen
(16,503 puan) tarafından
Bende yerde yatırıom öyle rahatız ıkımizde anlatamam :)
(3,527 puan) tarafından
Ahaha bende oyle yapıcam artık :D
0 oy
tarafından
Yere yatak yap canım yapacak başka bir şey yok hava sıcak zaten üşümez 
(3,527 puan) tarafından
Oyle yapıcam artık kuzum ya
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Tek çözüm beşiğinde yatırmak 4 gün ağlar alışır elbet sen ağlıyacağına 3 gün ağlasın Asel canım burada 2 aylık bebek arka arkaya yataktan düşüp vefat etti Allah korusun 
(12,856 puan) tarafından
Beşiğini sirkeli su ile sil canım nevresimini yıkarken biraz da sirke kat bir de başının altına yasin koy böyle dene bakalım bir de
(3,527 puan) tarafından
Deniyim canım komsu da besiginin basına ekmekle su koy dedi
(1,766 puan) tarafından
Aaa ne zman olmuş 2 aylık bebek
(12,856 puan) tarafından
2 sene oluyor bebek bakım da yazmıştı
(1,766 puan) tarafından
Yaaaa kıyamam ALLAH sabır versin
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Canım bizimkide öyle ben uyuduktan sonra beşiğe koyuyorum. Bizim beşiğimiz olmadı çekmecede yatarmışım :D şimdikilerin var koltukta uyumayı seçiyor ilginç :D
(3,527 puan) tarafından
He ya daha yeni park besik aldım rahat rahat yatsın diye yok anam :D
0 oy
(932 puan) tarafından
Ben bulamadım canım düşe düşe büyüdü gözümüzü üstünden ayımayız olduğu yerde düşer sakınan göze çöp mu batıyor anlamadım her yeri korunaklı güvenli evin yine olacaksa oluyor 
(3,527 puan) tarafından
Aynen oyle kuzum acık bi yer bırakmıyorum kapatıyorum yuksek de yapıyorum yok gene bi yer buluyor
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Yerde yatsın veya bu yatak korumaliklari var ebebekte civilde falan onlardan al canım ben bı dönem onu kullanmistim
(3,527 puan) tarafından
Bakayım kuzum onlara ya sagol simdi hava sıcak yerde yatırırım da kışın olmaz
(3,099 puan) tarafından
Ev kaloriferliyse peteğin yanına doğru yatirsan bişey olmaz aslında canım ben öyle yapıyordum yerde isindigindan ama sizin yataginizda yatiyorsa o korumaliklar baya işe yarıyor uyumadiginda kapatirsin geri kalabalıkta yapmıyor oyle
(3,527 puan) tarafından
Yok kuzum ev sobalı soguk olur
(3,099 puan) tarafından
Bu kış bende yere yatiramiycam suanki ev sobalı bizimde
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yerde yatır canım madem düşüyo ya yanından ayrılmıcan uyurken yada yerde yatır kafan rahat etsin. Ben işim varsa yere bi yorgan üstüne çarşaf atıp yerde uyutuyorum 
(3,527 puan) tarafından
Oyle yapıcam kuzum ya
0 oy
(202 puan) tarafından
Oglum bir kez dustu yataktan ama nasil bi sesle uyandim baaamm diye bi ses cikti oldum dirildim. Besikte de yatmiodu. Ben de yer yataginda yatirdim hep 18 aylik hala yerde yatiyor. 
(3,527 puan) tarafından
Bende oyle yapıcam kuzum ya düşmesi bu 3 oldu Allahım korusun
(202 puan) tarafından
Allah korusun hepsini su dusme olaylarindan cok korkuyorum. Yerde cok da rahat uyuyo. Iki yorgan ustune yatiriyorum. Bazen done done disari tasiyo ama olsun uyumaya devam edio halida :))
(3,527 puan) tarafından
Ahaha bu cocuklar insanı deli manyak ederler vallahi
0 oy
tarafından
Yere yatırmalısın 
(3,527 puan) tarafından
Oyle yapıcam artık kuzum
0 oy
(3,147 puan) tarafından

Düşe kalka büyür deriz ama senin kız abartmış olayı bacım :D

(3,527 puan) tarafından
Ahahha baya abarttı havuza atlar gibi yere atlıyor :D
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Kizim besiginden dusmezdi ama suan buyudu diye besigi bazaya cevirdim kenarina da besik korumalik aldim kendisi iniyo cikiyo

Kucukken duserse diye yere kucuk dossek atardim bu havalarda yerde yatsin ama kisin hasta olabilir en guzeli boyu kucuk montessori yada baza tarzi yataga yatirip koruyucu takmak
(3,527 puan) tarafından
Ya zaten montessori almayı dusunuyorum ama su an annemin evindeyiz yer yok anca kendi evim olursa, oyle yapıcam canım yatak korumalıgı alıcam
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Yere beşiğin sungerini koy orda yatsin
(3,527 puan) tarafından
Aynen oyle yapıcam kuzum
0 oy
(302 puan) tarafından

image

benim oğlan yataktan iki kere düştü yanımda yatırmadığım halde iki hafta evvelden kendi beşiğinden atladı güm sesine uyandım bende bundan aldım içinde beşiğin in korumalıklarını taktım şimdi onda uyuyor kendi iniyor uyanınca 
(302 puan) tarafından
Benimde yerim yok kaynanam la birlik oturuyorum odamda beşiği söktüm yerine koydum beşiğin yatağına göre küçük aldım yer olmadığından 70*130 bunun boyu yerim olsaydı daha büyük alırdım iyi olurdu ama maalesef
(3,527 puan) tarafından
Yaa ben alırsam büyük alırım kız surekli yataga para vermiyim diye
(302 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum ama nerye koyim yatağı iki oda Bi salon hep kaynanamgilin eski eşyaları ev görümcem in üstüne çıksam çıkamıyorum atsam atamıyorum iki sene daha idare eder bu yatak İnşaAllah sonrada Allahım bize bir ev Nasib etsin de kendi evim olsun o zaman alırız büyüğü napalım bende yatak konusuna derdimi anlatmış oldum kusura bakma:) :) :) ::)
(3,527 puan) tarafından
Ne kusuru kuzum insallah bi evin olur istedigin gibi dosersin evini
(302 puan) tarafından
İnşaAllah canım sağolasın
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Ay canım sürekli düşürme aman bir yer yatagu yap sabaha kadar dolana dolana yatsın dursun onda. Mis gibi. Bende de var koca döşeklerden bazen aklım esiyor yere yapıyorum yatagu. 
(3,527 puan) tarafından
Valla oyle yapıcam benimki yerinde durmuyor ki yatak odasinda yatiririm sabah bakarim ki salona gelmis
0 oy
(336 puan) tarafından
Aynı sorunumuz wardı şimdi yer yatağında yaptırıyorum bu sefer de uyanınca her yerı geziyor nerde bır yaramazlık war hmn saldırıyor bn uyurken 
(3,527 puan) tarafından
Ah bu bebelerrr
0 oy
(826 puan) tarafından
Yerde yatırlyorum ben 
(3,527 puan) tarafından
Bende oyle yapıcam canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 158 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde Alyakus (2,366 puan) tarafından soruldu
0 oy